Diskuzní fórum

Chybějicí seriál ve watchlistu.

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smajlících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

avatar uživatele
FunMartasCZ
Dlouholetý uživatel | Cool level: 7 | Manny Bianco
13. 4. 2022 / 00:10:34 (před 2 roky)
off

Zdravím ;) Může mi někdo poradit ohledně chybějícího seriálu ve watchlistu? Watchlist už používám delší dobu a na tenhle problém jsem narazil poprvé. Všechny ostatní seriály se mi zobrazují správně, ale The Witcher mi tam chybí. Když se podívám na profil seriálu, tak to ukazuje správnou epizodu v sekci "Další na tvém watchlistu", ale ve watchlistu mi chybí seriál úplně. Může mi někdo poradit?

Editováno: 3x | Naposledy: 13. 4. 2022 / 00:26:22
avatar uživatele
Fruiko
Boss nejvyšší | Cool level: 118 | Oswald 'Penguin' Cobblepot
13. 4. 2022 / 09:14:31 (před 2 roky)
on
FunMartasCZ napsal(a):

Zdravím ;) Může mi někdo poradit ohledně chybějícího seriálu ve watchlistu? Watchlist už používám delší dobu a na tenhle problém jsem narazil poprvé. Všechny ostatní seriály se mi zobrazují správně, ale The Witcher mi tam chybí. Když se podívám na profil seriálu, tak to ukazuje správnou epizodu v sekci "Další na tvém watchlistu", ale ve watchlistu mi chybí seriál úplně. Může mi někdo poradit?

Pokud dobře koukám, tak ho nemáš ve sledovaných. + by to tedy mělo vyřešit.

Všechna tahle písmenka napsal zakladatel webu.
avatar uživatele
FunMartasCZ
Dlouholetý uživatel | Cool level: 7 | Manny Bianco
13. 4. 2022 / 15:25:58 (před 2 roky)
off

Já jsem zvyklý přidávat seriály do watchlistu pomocí hodnocení a odšrtnutí epizod, takže jsem si toho tlačítka pro sledování ani nevšiml. Každopádně po jeho použití už seriál ve watchlistu mám, takže je vše vyřešeno. Děkuji za pomoc.

Editováno: 1x | Naposledy: 13. 4. 2022 / 15:32:43