Diskuzní fórum

Seriály

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smajlících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

avatar uživatele
Foerok1
Běžný uživatel | Cool level: 0 | Margaret 'Maggie' Simpson
13. 6. 2022 / 18:20:15 (před 103 týdny)
off

Всем привет. Какие сериалы или фильмы вы могли бы посоветовать для просмотра? Кто у вас есть интересное?

avatar uživatele
karlivanikov
Běžný uživatel | Cool level: 0 | Margaret 'Maggie' Simpson
13. 6. 2022 / 21:15:20 (před 103 týdny)
off

Добрый день. Можно по идее вот тут посмотреть вам фильмы для просмотра https://filmes.best У них шикарные подборки фильмов на любые тематики, причем там можно найдя какой-либо фильм почитать о нем описание и посмотреть можно трейлеры. Там не только фильмы можно искать, но и сериалы.

avatar uživatele
_-0-_
Uživatel od první verze | Cool level: 36 | maj. Margaret 'Štabajzna' Houlihanová
13. 6. 2022 / 21:40:47 (před 103 týdny)
off

Kdybyste uměl(a) rusky, tak byste nemusel(a) používat translátor.

Popravdě mě ruština (byť i zkomolená) v současnosti nasírá mnohem více, než v minulosti - a to je co říct.

Prosím o smazání celého threadu.

Děkuji.

Cato (24.2.2022): "Cēterum um cēnseō RuSSia esse dēlendam."
avatar uživatele
Kri-kri
Uživatel od první verze | Cool level: 9 | Rajesh Koothrappali
14. 6. 2022 / 10:47:57 (před 103 týdny)
off
_-0-_ napsal(a):

Kdybyste uměl(a) rusky, tak byste nemusel(a) používat translátor.

Popravdě mě ruština (byť i zkomolená) v současnosti nasírá mnohem více, než v minulosti - a to je co říct.

Prosím o smazání celého threadu.

Děkuji.

Tak to já jsem naopak za ruštinu (ovšem nikoliv psanou, nýbrž mluvenou) velmi rád, neboť se mi v tomto jazyce podařilo sehnat hned několik oblíbebých seriálů, které v češtině nejsou k sehnání z důvodu, že buď byly z TV archivů již dávno smazány (což je příklad Malé Memol) a nebo nebyly u nás nikdy nadabovány (jmenovitě Rittai anime ie naki ko Remi, epizody 66-159 Rozmarů lásky nebo prvních 7 řad Les Mystères de l'amour). A přestože mám smůlu, že už jsem se ve škole ruštinu neměl možnost učit, z pouhého odposlechu jí rozumím přece jen mnohem lépe, než takové francouzštině či japonštině.
Proto spasibo za seriály v ruštině!

Editováno: 1x | Naposledy: 14. 6. 2022 / 10:48:39
avatar uživatele
_-0-_
Uživatel od první verze | Cool level: 36 | maj. Margaret 'Štabajzna' Houlihanová
14. 6. 2022 / 12:19:34 (před 103 týdny)
off
Kri-kri napsal(a):

Tak to já jsem naopak za ruštinu (ovšem nikoliv psanou, nýbrž mluvenou) velmi rád...

1) Znalost jazyka nepřítele je chvályhodná a užitečná, tím jsem se řídil ještě za bolševika.

2) Uvedený link sice přímo nesměřuje na "nelegální obsah" (natož v RU), ale i tak je jeho uvedení značně problematické.

3) Patrně jste nepostřehl, že jsem komentoval ruštinu prvních dvou příspěvků. To nebyla ruština, ale "translátorovština", projev blba (blbů) s nejasným záměrem.

4) Pokud skutečně ovládáte alespoň trochu ruštinu, tak mezi soudobou RU tvorbou je dost zajímavých a kvalitních seriálů, z nichž většina nebyla a patrně ani nebude přeložena do CZ.

5) To všechno ale vůbec nesouvisí s tím, co má na svědomí bolševické Rusko (CCCP) a jeho současný právní nástupce. Jsem přesvědčený o tom, že RU představuje téměř absolutní zlo, že počtem mrtvých a zločinů proti lidskosti za posledních 100 let sumárně "předčilo" všechny ostatní režimy v dějinách lidstva. Proto mi ruština k srdci nepřirostla.

Cato (24.2.2022): "Cēterum um cēnseō RuSSia esse dēlendam."
avatar uživatele
Kri-kri
Uživatel od první verze | Cool level: 9 | Rajesh Koothrappali
14. 6. 2022 / 13:34:44 (před 103 týdny)
off
_-0-_ napsal(a):

1) Znalost jazyka nepřítele je chvályhodná a užitečná, tím jsem se řídil ještě za bolševika.

2) Uvedený link sice přímo nesměřuje na "nelegální obsah" (natož v RU), ale i tak je jeho uvedení značně problematické.

3) Patrně jste nepostřehl, že jsem komentoval ruštinu prvních dvou příspěvků. To nebyla ruština, ale "translátorovština", projev blba (blbů) s nejasným záměrem.

4) Pokud skutečně ovládáte alespoň trochu ruštinu, tak mezi soudobou RU tvorbou je dost zajímavých a kvalitních seriálů, z nichž většina nebyla a patrně ani nebude přeložena do CZ.

5) To všechno ale vůbec nesouvisí s tím, co má na svědomí bolševické Rusko (CCCP) a jeho současný právní nástupce. Jsem přesvědčený o tom, že RU představuje téměř absolutní zlo, že počtem mrtvých a zločinů proti lidskosti za posledních 100 let sumárně "předčilo" všechny ostatní režimy v dějinách lidstva. Proto mi ruština k srdci nepřirostla.

Mně je zcela fuk, co současné Rusko představuje pro tebe coby konzumenta výhradně americké produkce. Pro mě každopádně znamená poskytnutí mnohých, na českém území dlouhodobě západními mocnostmi zakázaných japonských a francouzských seriálů v jazyce, kterému alespoň z poloviny může rozumět i divák, jenž se jej neměl možnost učit, o japonštině a francouzštině (tedy jazyce zemí původu oněch seriálů) ani nemluvě. Jaksi jsi pozapomněl, že nejsme na mítinku pětitunelu, nýbrž na databázi seriálů, takže si své plamenné nenávistné proslovy nech pro své spolustraníky a netahej je kam nepatří. Nebo jsi snad schopen, abych mohl přestat velebit Rusko, v příspěvku výše zmíněné seriály dostat na české obrazovky s českým dabingem? Řekl bych, že to v tvé moci není, tak mlč a buď rád, že tvá oblíbená seriálová tvorba na našich obrazovkách, na rozdíl té mojí dlouhodobě diskriminovaná není. Nemáš ani tušení, jaké to je být permanentně už čtvrt století nejdiskriminovanějším televizním divákem ve střední Evropě! Být na mém místě, ještě rád bys přijal alespoň ty rusky dabované verze oblíbených seriálů, když čeština je u nich z nejvyšších vládních kruhů zakázána.

Editováno: 1x | Naposledy: 14. 6. 2022 / 13:44:13
avatar uživatele
_-0-_
Uživatel od první verze | Cool level: 36 | maj. Margaret 'Štabajzna' Houlihanová
14. 6. 2022 / 19:06:59 (před 103 týdny)
off
Kri-kri napsal(a):

Mně je zcela fuk, co současné Rusko představuje...na českém území dlouhodobě západními mocnostmi zakázaných...nejsme na mítinku pětitunelu...nenávistné proslovy nech pro své spolustraníky...mlč...čeština je u nich z nejvyšších vládních kruhů zakázána.

Volič SPD, co? No, nikdo nejsme bez chyby :-)

Cato (24.2.2022): "Cēterum um cēnseō RuSSia esse dēlendam."
avatar uživatele
Kri-kri
Uživatel od první verze | Cool level: 9 | Rajesh Koothrappali
14. 6. 2022 / 19:18:02 (před 103 týdny)
off
_-0-_ napsal(a):

Volič SPD, co? No, nikdo nejsme bez chyby :-)

Omyl, u parlamentních voleb jsem byl naposledy před dvaceti lety, od té doby zásadně nevolím nikoho, neboť žádná strana mi za můj hlas nedá všemi TV stanicemi dlouhodobě diskriminované seriály, které už mnoho let marně sháním (ani Okamura, přestože je Japonec, mi neobstará Malou Memol s CZ dabingem z Premiéry). To ty jsi tu evidentně politický fanatik chorobně zatahující své světonázory na diskusi o seriálech, měl by ses nechat vyšetřit.

Editováno: 2x | Naposledy: 14. 6. 2022 / 19:29:20
avatar uživatele
_-0-_
Uživatel od první verze | Cool level: 36 | maj. Margaret 'Štabajzna' Houlihanová
14. 6. 2022 / 20:03:10 (před 103 týdny)
off

Pěkně ses naučil používat translátor, viz tvůj "deníček" na CSFD.


Cato (24.2.2022): "Cēterum um cēnseō RuSSia esse dēlendam."
avatar uživatele
Kri-kri
Uživatel od první verze | Cool level: 9 | Rajesh Koothrappali
14. 6. 2022 / 20:16:09 (před 103 týdny)
off
_-0-_ napsal(a):

Pěkně ses naučil používat translátor, viz tvůj "deníček" na CSFD.


Pěkně ses naučil dělat screeny. Jen nerozumím, čeho jsi tím chtěl docílit? Akorát jsi potvrdil, co už jsem zde napsal, tj. že jsem Rusku vděčen za několik seriálů v ruském rychlodabingu, které amerikanismem zdegenerovaní Češi zarputile odmítají zakoupit, přestože se jedná o seriály japonské a francouzské a tím spíš je s podivem, že Rusové je vysílají, kdežto Češi nikoliv. Když jsi natolik politicky uvědomělý a jistě i aktivně angažovaný, zařiď přes své konexe ve vedení některé z těch stovek neschopných českých TV stanic, ať ty seriály zakoupí a nadabují, nebudu pak muset být za ně vděčný Rusům. Ale takový geroj ty jistě nebudeš.

Editováno: 3x | Naposledy: 14. 6. 2022 / 20:25:44