Diskuzní fórum

Profil

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smajlících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

avatar uživatele
jarah
Dlouholetý uživatel | Cool level: 7 | Manny Bianco
18. 12. 2022 / 00:06:43 (před 74 týdny)
off

Mám problém spravovať profil, doteraz som neprišla na niektoré funkcie. Dopozerané a ohodnotené seriály sa mi nezobrazia ako dopozerané. V zozname dopozeraných mám seriály s označením "Chcem vidieť", proste chaos. V zoznamoch pri hľadaní podľa určitého filtra sa zobrazí len prvých niekoľko (?) seriálov, ako sa dostanem k ďalším, keď tam nie je taká možnosť? Dík.

jarah
avatar uživatele
ragelly
Boss přes články | Cool level: 128 | Ragnar Lothbrok
18. 12. 2022 / 00:11:29 (před 74 týdny)
off
jarah napsal(a):

Mám problém spravovať profil, doteraz som neprišla na niektoré funkcie. Dopozerané a ohodnotené seriály sa mi nezobrazia ako dopozerané. V zozname dopozeraných mám seriály s označením "Chcem vidieť", proste chaos. V zoznamoch pri hľadaní podľa určitého filtra sa zobrazí len prvých niekoľko (?) seriálov, ako sa dostanem k ďalším, keď tam nie je taká možnosť? Dík.

Myslím, že do dokoukaných se seriály automaticky zařadí, když odškrtneš všechny epizody nebo zvolíš "viděla jsem všechny díly", a měly by to být ty seriály, které mají zapsané datum konce seriálu.

V seznamech ve filtru se zobrazuje jen prvních myslím 100 seriálů, Fruiko říkal, že načítání delšího seznamu je moc náročné na paměť. Takže je vždy lepší použít konkrétnější filtr, aby se ti ten seznam zmenšil na to, co přesně hledáš, nebo případně můžeš zkusit výsledky seřadit podle jiného kritéria, např. počtu hodnocení nebo roku natočení.

avatar uživatele
jarah
Dlouholetý uživatel | Cool level: 7 | Manny Bianco
18. 12. 2022 / 00:16:11 (před 74 týdny)
off
ragelly napsal(a):

Myslím, že do dokoukaných se seriály automaticky zařadí, když odškrtneš všechny epizody nebo zvolíš "viděla jsem všechny díly", a měly by to být ty seriály, které mají zapsané datum konce seriálu.

V seznamech ve filtru se zobrazuje jen prvních myslím 100 seriálů, Fruiko říkal, že načítání delšího seznamu je moc náročné na paměť. Takže je vždy lepší použít konkrétnější filtr, aby se ti ten seznam zmenšil na to, co přesně hledáš, nebo případně můžeš zkusit výsledky seřadit podle jiného kritéria, např. počtu hodnocení nebo roku natočení.

Mám odškrtnuté všetky epizódy ako dopozerané, dokonca ohodnotené, stránku refrešnem a stále sa niekoľko seriálov zobrazuje ako "Sledované" alebo dokonca "Chcem vidieť". Preto ma zaujíma, či robím niečo zle.
Je možné, že nemajú uvedený rok ukončenia seriálu, aj keď seriál už skončil?

jarah
Editováno: 2x | Naposledy: 18. 12. 2022 / 00:17:27
avatar uživatele
ragelly
Boss přes články | Cool level: 128 | Ragnar Lothbrok
18. 12. 2022 / 00:33:40 (před 74 týdny)
off
jarah napsal(a):

Mám odškrtnuté všetky epizódy ako dopozerané, dokonca ohodnotené, stránku refrešnem a stále sa niekoľko seriálov zobrazuje ako "Sledované" alebo dokonca "Chcem vidieť". Preto ma zaujíma, či robím niečo zle.
Je možné, že nemajú uvedený rok ukončenia seriálu, aj keď seriál už skončil?

Určitě to možné je. Ale nevím přesně, jak to funguje, asi bude nejlepší poslat dotaz přímo Fruikovi.

avatar uživatele
Litocha
Dlouholetý uživatel | Cool level: 49 | Chip
18. 12. 2022 / 01:15:17 (před 74 týdny)
off

To, že má člověk seriál dokoukaný, ho, pokud vím, ze sledovaných nebo třeba zamilovaných neodstraní, jen se už nebude zobrazovat ve watchlistu a měl by se propsat do seznamu dokoukaných.

A v nastavení je možné si leccos upravit (třeba podobu kalendáře, jak zobrazovat wwatchlist a tak).

avatar uživatele
Fruiko
Boss nejvyšší | Cool level: 118 | Oswald 'Penguin' Cobblepot
18. 12. 2022 / 08:40:01 (před 74 týdny)
off
jarah napsal(a):

Mám odškrtnuté všetky epizódy ako dopozerané, dokonca ohodnotené, stránku refrešnem a stále sa niekoľko seriálov zobrazuje ako "Sledované" alebo dokonca "Chcem vidieť". Preto ma zaujíma, či robím niečo zle.
Je možné, že nemajú uvedený rok ukončenia seriálu, aj keď seriál už skončil?

Jak už někdo psal. Dokoukaním se z žádného seznamu neodstraní.

Ideální je mít nastaveno, že po odškrtnutí první epizody se přesune ze chci vidět do sledovaných. Pak po dokoukání zmizí z watchlistu, ale zůstane ve sledovaných, třeba aby ti neutekly bleskovky o obnovení, nebo když bude seriál zmíněn v souvislosti s nějakým jiným (třeba, že stejní tvůrci točí něco nového). Pokud tě osudy po dokoukání nezajímají, tak je potřeba ho ručně vyřadit. Stejně tak to je s tím chci vidět, pokud nemáš zapnutý ten automatický přesun po odškrtnutí piloti.

Filtry zobrazují jen prvních 100 (případně 250 pro VIP) seriálů, protože je to jak psala Ragelly náročné na server.

Všechna tahle písmenka napsal zakladatel webu.
avatar uživatele
jarah
Dlouholetý uživatel | Cool level: 7 | Manny Bianco
18. 12. 2022 / 09:58:22 (před 74 týdny)
off
Fruiko napsal(a):

Jak už někdo psal. Dokoukaním se z žádného seznamu neodstraní.

Ideální je mít nastaveno, že po odškrtnutí první epizody se přesune ze chci vidět do sledovaných. Pak po dokoukání zmizí z watchlistu, ale zůstane ve sledovaných, třeba aby ti neutekly bleskovky o obnovení, nebo když bude seriál zmíněn v souvislosti s nějakým jiným (třeba, že stejní tvůrci točí něco nového). Pokud tě osudy po dokoukání nezajímají, tak je potřeba ho ručně vyřadit. Stejně tak to je s tím chci vidět, pokud nemáš zapnutý ten automatický přesun po odškrtnutí piloti.

Filtry zobrazují jen prvních 100 (případně 250 pro VIP) seriálů, protože je to jak psala Ragelly náročné na server.

Ďakujem za vyjasnenie. Idem si to podľa návodu upratať :)

jarah