Diskuzní fórum

Vyškrtnutí z dopručených seriálů

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smajlících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

avatar uživatele
Eviik
Uživatel od první verze | Cool level: 10 | sžt. Maxwell 'Max' Q. Klinger
7. 11. 2023 / 19:20:21 (před 28 týdny)
off

Chtěla bych se zeptat, mohu si nějakým způsobem vyškrtnout seriál z nabídky mě doporučených seriálů? Tedy pokud např. vyzkouším a fakt nechci, nebo prostě přečtu info a vidím, že to nebude to pravé ořechové. Abych byla konkrétní, tak mi to nabízí např. Kačeří příběhy, které jsem asi jako malá někdy viděla, a i když kombinací žánrů asi nepadají daleko, tak fakt nejsou pro mě.
Jinak mi přijde, že možnost "doporučte mi seriál" je super, jen bych ráda do toho doporučení nějak zasáhla. (Vím, že existuje možnost vyhledávání.)

avatar uživatele
Fruiko
Boss nejvyšší | Cool level: 118 | Oswald 'Penguin' Cobblepot
7. 11. 2023 / 20:02:21 (před 28 týdny)
off
Eviik napsal(a):

Chtěla bych se zeptat, mohu si nějakým způsobem vyškrtnout seriál z nabídky mě doporučených seriálů? Tedy pokud např. vyzkouším a fakt nechci, nebo prostě přečtu info a vidím, že to nebude to pravé ořechové. Abych byla konkrétní, tak mi to nabízí např. Kačeří příběhy, které jsem asi jako malá někdy viděla, a i když kombinací žánrů asi nepadají daleko, tak fakt nejsou pro mě.
Jinak mi přijde, že možnost "doporučte mi seriál" je super, jen bych ráda do toho doporučení nějak zasáhla. (Vím, že existuje možnost vyhledávání.)

IMHO jen ohodnotit. Nebo přidat do oblíbených-ignorovaných.

Zkusím něco vymyslet, ale ten algoritmus je relativně složitej a nerad bych ho rozbil.

Jinak v nepřihlášeném režimu je možnost začít úplně od nuly a palcema se někam propalcovat. Zkusím do nějaké záložky nasadit i pro přihlášené.

Všechna tahle písmenka napsal zakladatel webu.
Editováno: 1x | Naposledy: 7. 11. 2023 / 20:07:59
avatar uživatele
Eviik
Uživatel od první verze | Cool level: 10 | sžt. Maxwell 'Max' Q. Klinger
7. 11. 2023 / 21:19:53 (před 28 týdny)
off

Ok, díky moc za rychlou odpověď! Kdyby to nešlo, tak to asi není něco na čem by stál a padal svět (ani serialzone). :-)