Diskuzní fórum

Stav titulků

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smajlících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

avatar uživatele
Seraphine313
Redaktor | Cool level: 88 | Fox Mulder
30. 11. 2012 / 22:13:56 (před 11 roky)
off

Ahoj, na stránkách smallville.cz se mi celkem líbí, jak mají vyřešený aktuální stav titulků. Tady je procentní hodnota, ale tam to mají rozdělené do více kolonek a k tomu je nějaký procentní bar. Nešlo by udělat něco podobného tady (například tři kolonky - časování, překlad a korekce + procentní bary)?



Uploaded with ImageShack.us

And when my time is up, have I done enough?
avatar uživatele
megawir
Co-boss | Cool level: 35 | Bartholomew JoJo 'Bart' Simpson
30. 11. 2012 / 23:28:51 (před 11 roky)
off

On je problém autory přimět vyplňovat jednu věc, systémově těžko někoho donutíš, aby to vyplňoval takhle a ztrácel tím čas...

SerialZone.cz | KFILMU.net | co-boss
avatar uživatele
Seraphine313
Redaktor | Cool level: 88 | Fox Mulder
1. 12. 2012 / 00:13:38 (před 11 roky)
off

Tak většinou stejně měníš jen jednu hodnotu, což by se ani moc nezměnilo, akorát by místo jednoho boxu byly tři... a pro lidi, co na titulky čekají by to bylo přehlednější, ani by se tam pak nemusely psát komentáře, jen předpokládaný čas dokončení.

And when my time is up, have I done enough?
avatar uživatele
megawir
Co-boss | Cool level: 35 | Bartholomew JoJo 'Bart' Simpson
1. 12. 2012 / 00:33:11 (před 11 roky)
off

Takže stejná informace co tam je už teď, jen by s tím bylo víc práce.
Not gonna happen ;-)

SerialZone.cz | KFILMU.net | co-boss
avatar uživatele
Seraphine313
Redaktor | Cool level: 88 | Fox Mulder
1. 12. 2012 / 01:14:42 (před 11 roky)
off

víceméně, ale pro lidi co čekají na titulky o dost víc přehlednější.

Však to byl jen návrh ;)

And when my time is up, have I done enough?
avatar uživatele
xtomas252
Uživatel od první verze | Cool level: 84 | Dr. Horrible
1. 12. 2012 / 01:17:14 (před 11 roky)
off
megawir napsal(a):

Takže stejná informace co tam je už teď, jen by s tím bylo víc práce.
Not gonna happen ;-)

Taky si myslím.
Mě to prudí vypisovat už teď, tak to nedělám.
Navíc to přehledný je, beztak ti jsou procenta k ničemu, můžeš dělat titulky tejden stylem, že v pondělí uděláš 90% a v neděli zbylých 10% a uživatelům je tahle informace nakonec k ničemu, protože nakonec stejně chtějí vědět jen to, kdy bude hotovo. :)

avatar uživatele
vikkyy
Uživatel od první verze | Cool level: 13 | Kenny McKormick
1. 12. 2012 / 01:36:01 (před 11 roky)
off

Pro mě je důležitý, že vím, že se titulky překládají a předpokládaný čas dokončení, abych plus mínus věděla kdy přibližně budou. Protože procenta jsou vážně zavádějící, někde bylo 90% asi 5 dní. Toliko můj názor. :)

Love-sex-peace-freedom -respekt
avatar uživatele
VanThomass
Uživatel od první verze | Cool level: 30 | Nathan Ford
1. 12. 2012 / 10:44:12 (před 11 roky)
off

Tak nápad to není špatný, ale tohle lze napsat i do poznámky. Já to třeba tak občas dělám, takže si nemyslím, že by bylo potřeba to nějak rozšiřovat. Navíc jak píše xtomas252 většinu stejně hlavně zajímá, kdy už si titulky budou moct stáhnout a zbytek je jim jedno.

avatar uživatele
haroska
Uživatel od první verze | Cool level: 45 | Jeremy Clarkson
1. 12. 2012 / 23:41:08 (před 11 roky)
off
Seraphine313 napsal(a):

Tak většinou stejně měníš jen jednu hodnotu, což by se ani moc nezměnilo, akorát by místo jednoho boxu byly tři... a pro lidi, co na titulky čekají by to bylo přehlednější, ani by se tam pak nemusely psát komentáře, jen předpokládaný čas dokončení.

Asi máš zbytečné přebytky volného času a vymýšlíš fakt hovadiny. Navíc se dost dobře dle mého nedokážeš asi ztotožnit s běžným uživatelem, protože ty fakt potřebuješ vždycky něco extra. Nechápu, v čem by to bylo přehlednější??? Jen pro tebe zdržovačka - to už se tam může přidat čtvrtá kolonka "O kolik času mě připravilo vyplňování těchto tří kolonek -10 minut"

Editováno: 2x | Naposledy: 1. 12. 2012 / 23:42:24
avatar uživatele
Seraphine313
Redaktor | Cool level: 88 | Fox Mulder
1. 12. 2012 / 23:57:45 (před 11 roky)
off
haroska napsal(a):

Asi máš zbytečné přebytky volného času a vymýšlíš fakt hovadiny. Navíc se dost dobře dle mého nedokážeš asi ztotožnit s běžným uživatelem, protože ty fakt potřebuješ vždycky něco extra. Nechápu, v čem by to bylo přehlednější??? Jen pro tebe zdržovačka - to už se tam může přidat čtvrtá kolonka "O kolik času mě připravilo vyplňování těchto tří kolonek -10 minut"

Tyjo, háro, nevím, co ti přelítlo přes nos... prostě jsem vyjádřil svůj návrh a ten byl většinou zamítnut, tak co řešíš? Od toho tu ta kolonka je, "Nápady a návrhy k webu".

And when my time is up, have I done enough?
1/2
12