Diskuzní fórum

Jaký další serial sledovat ?

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smajlících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

avatar uživatele
-Mau-
Dlouholetý uživatel | Cool level: 1 | Luke Dunphy
22. 12. 2013 / 22:23:58 (před 10 roky)
off

Ahoj, přicházejí vánoce a celkem hodně času stráveneho u TV nebo Pc. Jelikož mám všechny díly svých oblibených serialu shlednuté, tak hledaám nějaký nový. Mám rád scifi, komedii a drama. Mohl by někdo poradit?
(shlednuté Arrow, Chuck, Grimm, Eureka, Supernatural, Angel, TBBT, Red Dwarf a další jsi nevybavím, ale prosím ať to není o upírech! Děkuju

avatar uživatele
Airasza
Dlouholetý uživatel | Cool level: 18 | Kocour
26. 12. 2013 / 18:27:25 (před 10 roky)
off
Martin MechanikPopcorn Juřica napsal(a):

Ahoj, přicházejí vánoce a celkem hodně času stráveneho u TV nebo Pc. Jelikož mám všechny díly svých oblibených serialu shlednuté, tak hledaám nějaký nový. Mám rád scifi, komedii a drama. Mohl by někdo poradit?
(shlednuté Arrow, Chuck, Grimm, Eureka, Supernatural, Angel, TBBT, Red Dwarf a další jsi nevybavím, ale prosím ať to není o upírech! Děkuju

Stargate a Dr. Who už máš zhlédnuto?

Proč plýtvat čas na ztracené, život se stejně sebere a půjde dál.
Editováno: 1x | Naposledy: 26. 12. 2013 / 18:29:14
avatar uživatele
-Mau-
Dlouholetý uživatel | Cool level: 1 | Luke Dunphy
30. 12. 2013 / 12:48:34 (před 10 roky)
off
Airasza napsal(a):

Stargate a Dr. Who už máš zhlédnuto?

stargate, to už cele, ale Dr. Who ne. Děkuju skusím

avatar uživatele
Steroline
Dlouholetý uživatel | Cool level: 2 | Jake Harper
30. 7. 2015 / 01:50:52 (před 8 roky)
off
-Mau- napsal(a):

Ahoj, přicházejí vánoce a celkem hodně času stráveneho u TV nebo Pc. Jelikož mám všechny díly svých oblibených serialu shlednuté, tak hledaám nějaký nový. Mám rád scifi, komedii a drama. Mohl by někdo poradit?
(shlednuté Arrow, Chuck, Grimm, Eureka, Supernatural, Angel, TBBT, Red Dwarf a další jsi nevybavím, ale prosím ať to není o upírech! Děkuju

Nevím jestli by tě to bavilo ale Pretty little liars je drama :3 (možná spis pro holky ale je to otázka názoru) pak Ringer, The flash, Tomorow people, Star-crossed, Buffy The vampire slayer..

Editováno: 1x | Naposledy: 30. 7. 2015 / 10:55:18