Diskuzní fórum

poradíte mi někdo?

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smajlících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

avatar uživatele
grosjean28
Dlouholetý uživatel | Cool level: 0 | Margaret 'Maggie' Simpson
31. 1. 2014 / 08:38:38 (před 10 roky)
off

Založil jsem si na tété stránce účet, ale nerozumím tomu, jak si zde nějaký seriál přehrát. Třeba bych chtěl sledovat druhou řadu seriálu Impérium mafie v Atlantic City, ale ukáže se mi jen titulní stránka a žádné možnosti si tento seriál přehrát. Může mi prosím někdo tady poradit jak na to? Předem děkuju.

avatar uživatele
HonZajs000
Dlouholetý uživatel | Cool level: 76 | Semir Gerkhan
31. 1. 2014 / 08:42:36 (před 10 roky)
off
grosjean28 napsal(a):

Založil jsem si na tété stránce účet, ale nerozumím tomu, jak si zde nějaký seriál přehrát. Třeba bych chtěl sledovat druhou řadu seriálu Impérium mafie v Atlantic City, ale ukáže se mi jen titulní stránka a žádné možnosti si tento seriál přehrát. Může mi prosím někdo tady poradit jak na to? Předem děkuju.

Viz FAQ, pane kolego.

To, co čtete, pochází z hlavy studenta práv, jehož mysl tím byla značně poznamenána. Ergo. Pokud něčemu z toho nerozumíte, viňte veřejný vzdělávací systém.
avatar uživatele
Exredaktorka
Redaktor | Cool level: 68 | Charlie Harper
31. 1. 2014 / 10:27:24 (před 10 roky)
off

kde všichni berou, že tohle je web na sledování seriálů?

avatar uživatele
HonZajs000
Dlouholetý uživatel | Cool level: 76 | Semir Gerkhan
31. 1. 2014 / 10:46:11 (před 10 roky)
off
ševča napsal(a):

kde všichni berou, že tohle je web na sledování seriálů?

Nevím, ale poslední dobou je to opravdu dost rozmohlý nešvar. To máš pravdu.

To, co čtete, pochází z hlavy studenta práv, jehož mysl tím byla značně poznamenána. Ergo. Pokud něčemu z toho nerozumíte, viňte veřejný vzdělávací systém.
Editováno: 1x | Naposledy: 31. 1. 2014 / 10:46:21
avatar uživatele
nika142
Dlouholetý uživatel | Cool level: 1 | Luke Dunphy
27. 4. 2014 / 19:56:59 (před 10 roky)
off

ahoj mám dotaz k seriálu Zákon a porádek:útvar pro zvláštni beti aneb Law and Order:SVU.Pozerala sem všechny série od 2 do 12 série.A teraz chodí 12 rada v telke.Nevíte náhodú či tiež 13 rada už je zdabovaná? či pujde do TV po tej dvanástke? alebo či nevíte náhodú kde ju v prípade že ju neodvysílajú stáhnem v cz dabingu prosíím??????! milujem tenhle seriál. dekuju moc za akúkoliv odpoved

avatar uživatele
Iva Nemastilová
Dlouholetý uživatel | Cool level: 4 | Vince Masuka
22. 8. 2014 / 21:38:41 (před 9 roky)
off

ahoj všem nevím kde najdu výsledek losování z 19.8.soutěž byla o knížky the 100,poradíte někdo prosím dík

Iva
avatar uživatele
HonZajs000
Dlouholetý uživatel | Cool level: 76 | Semir Gerkhan
22. 8. 2014 / 21:57:17 (před 9 roky)
off
Iva Nemastilová napsal(a):

ahoj všem nevím kde najdu výsledek losování z 19.8.soutěž byla o knížky the 100,poradíte někdo prosím dík

ZDE

To, co čtete, pochází z hlavy studenta práv, jehož mysl tím byla značně poznamenána. Ergo. Pokud něčemu z toho nerozumíte, viňte veřejný vzdělávací systém.
avatar uživatele
Exredaktorka
Redaktor | Cool level: 68 | Charlie Harper
19. 11. 2014 / 19:10:28 (před 9 roky)
off

Nemá to ani tak přímo spojitost se serialzone, ale právě tady jsem to hlavně používala a tady mi to chybí, tak jsem si říkala, že třeba budete někdo vědět. Nevím, jestli je na to doplněk, nebo se to někde nastavovalo, najít se mi to nedaří. Používám Mozillu a dříve jsem měla funkci, že když jsem najela na nějaký odkaz, zobrazovala se mi adresa, kam to vede. Výborné to bylo v sekci titulek, kdy jsem přímo u nejnovějších mohla vidět, od koho ty titulky jsou a nestáhla jsem si třeba omylem slovenské či nějaké špatné - nehrabala jsem body titulkářům, od kterých titulky nepreferuju. Po znovuinstalaci windowsu mi to nedělá a nevím, jak jsem na to kdysi přišla.
Nevíte někdo?

avatar uživatele
si16666
Dlouholetý uživatel | Cool level: 0 | Margaret 'Maggie' Simpson
1. 1. 2015 / 14:33:41 (před 9 roky)
off
grosjean28 napsal(a):

Založil jsem si na tété stránce účet, ale nerozumím tomu, jak si zde nějaký seriál přehrát. Třeba bych chtěl sledovat druhou řadu seriálu Impérium mafie v Atlantic City, ale ukáže se mi jen titulní stránka a žádné možnosti si tento seriál přehrát. Může mi prosím někdo tady poradit jak na to? Předem děkuju.
avatar uživatele
Exredaktorka
Redaktor | Cool level: 68 | Charlie Harper
1. 1. 2015 / 18:37:11 (před 9 roky)
off

[citace=si16666][/citace]
https://www.serialzone.cz/web/faq/

1/2
12