Diskuzní fórum

Fotogalerie

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smajlících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

avatar uživatele
Fruiko
Boss nejvyšší | Cool level: 118 | Oswald 'Penguin' Cobblepot
8. 3. 2009 / 13:16:20 (před 15 roky)
off

Mám v plánu výhledově předělat fotogalerii a tak mě zajímá, jaké fotky spíš preferujete.

Jestli dáváte přednost promo fotkám, ve vysokém rozlišení, nebo raději kupu fotek, k různým epizodám.

Dál uvítám i tipy na různé řešení fotogalerií, které se vám líbí (navigace, ovládání atd.).

Ať se vám nakonec výsledek, co nejvíc líbí.

Všechna tahle písmenka napsal zakladatel webu.
avatar uživatele
xxmartinxx
Uživatel od prvopočátků | Cool level: 12 | Dale
8. 3. 2009 / 16:22:50 (před 15 roky)
off
Fruiko napsal(a):

Mám v plánu výhledově předělat fotogalerii a tak mě zajímá, jaké fotky spíš preferujete.

Jestli dáváte přednost promo fotkám, ve vysokém rozlišení, nebo raději kupu fotek, k různým epizodám.

Dál uvítám i tipy na různé řešení fotogalerií, které se vám líbí (navigace, ovládání atd.).

Ať se vám nakonec výsledek, co nejvíc líbí.

Hlavně ať to neni to, v čem se na kfilmu ukazujou obrázky do záhlaví, když si člověk vybírá, protože hrozně dlouho trvá, než se to načte a prohlížet si v tomhle je hrozně nepraktický.

Možná by bylo dobrý něco jako rozvržení ve Flickru. Ve fotogalerii by byly sety rozdělující galerii na wallpery/promo/screeny. Po jejich otevření by byla na levé půlce vždy jedna fotka zvětšená a v pravo miniatury ostatních, které by se po kliknutí nahrály na tu levou stranu, kde by (podud by byly pravdu velké) šly ještě zvětšit v novém okně.

avatar uživatele
Venda:)
Uživatel od první verze | Cool level: 7 | Manny Bianco
15. 3. 2009 / 00:27:10 (před 15 roky)
off
Fruiko napsal(a):

Mám v plánu výhledově předělat fotogalerii a tak mě zajímá, jaké fotky spíš preferujete.

Jestli dáváte přednost promo fotkám, ve vysokém rozlišení, nebo raději kupu fotek, k různým epizodám.

Dál uvítám i tipy na různé řešení fotogalerií, které se vám líbí (navigace, ovládání atd.).

Ať se vám nakonec výsledek, co nejvíc líbí.

Já osobně mám radši promo fotky :) Hromady fotek z jednotlivých dílů, které jsem viděla, mě nebaví, protože znám jejich 'zábavnější pohyblivou formu' a ze seriálů, které neznám, mě nebaví, protože seriál prostě neznám :D Takže já jsem spíše pro promo snímky a různé plakáty.

Samozřejmě by se mi líbila možnost přidávání fotek uživateli :)

Really evil :)
avatar uživatele
Fruiko
Boss nejvyšší | Cool level: 118 | Oswald 'Penguin' Cobblepot
19. 3. 2009 / 17:50:02 (před 15 roky)
off
Venda:) napsal(a):



Já osobně mám radši promo fotky :) Hromady fotek z jednotlivých dílů, které jsem viděla, mě nebaví, protože znám jejich 'zábavnější pohyblivou formu' a ze seriálů, které neznám, mě nebaví, protože seriál prostě neznám :D Takže já jsem spíše pro promo snímky a různé plakáty.

Samozřejmě by se mi líbila možnost přidávání fotek uživateli :)

Super to jsem chtěl vědět a taky by mě zajímalo jestli vám to stačí v nějakým normálním rozlišení (dejme tomu tak akorát na obrazovku (kolem těch 1024x768), nebo máte raději opravdu vysoce kvalitní třeba i 5 MB fotografie v rozlišeních 6000 x 3000 px.

Všechna tahle písmenka napsal zakladatel webu.
avatar uživatele
Sajgon
Nejvyšší seriálovač | Cool level: 133 | Jackson 'Jax' Teller
19. 3. 2009 / 18:58:16 (před 15 roky)
off
Fruiko napsal(a):


Super to jsem chtěl vědět a taky by mě zajímalo jestli vám to stačí v nějakým normálním rozlišení (dejme tomu tak akorát na obrazovku (kolem těch 1024x768), nebo máte raději opravdu vysoce kvalitní třeba i 5 MB fotografie v rozlišeních 6000 x 3000 px.

V normálním rozlišení. Pokud nemá někdo výkonný počítač, tak by mu to rozbalení fotky ve vysokém rozlišení dělalo asi problém...

Sajgon - ďábelský fanda seriálů a redaktor
avatar uživatele
47
Uživatel od první verze | Cool level: 18 | Kocour
14. 11. 2011 / 10:04:49 (před 12 roky)
off

Ahoj.Neví někdo jak mohu Např.do profilu herce doplnit fotografii?Předem díky.

47
avatar uživatele
Fruiko
Boss nejvyšší | Cool level: 118 | Oswald 'Penguin' Cobblepot
14. 11. 2011 / 10:31:06 (před 12 roky)
off
Doctor napsal(a):

Ahoj.Neví někdo jak mohu Např.do profilu herce doplnit fotografii?Předem díky.

Fotky zatím nejdou. Pracujeme na tom.

Všechna tahle písmenka napsal zakladatel webu.
avatar uživatele
Peblska
Uživatel od první verze | Cool level: 4 | Vince Masuka
14. 1. 2012 / 18:27:35 (před 12 roky)
off

Jak mohu přidat profilové fotky? Děkuji

avatar uživatele
zipacna
Uživatel od první verze | Cool level: 41 | Sheldon Cooper
14. 1. 2012 / 18:30:20 (před 12 roky)
off
Peblska napsal(a):

Jak mohu přidat profilové fotky? Děkuji

Nemůžeš, to jenom správci. Pokud chceš k nějakému fotku přidat, tak napiš jednomu ze správců. Já ti to třeba můžu taky přidat.

Aby tě sežral velkej pes!