Diskuzní fórum

diagram - na co koukat - bude?

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smajlících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

avatar uživatele
Jujkyna
Dlouholetý uživatel | Cool level: 9 | Rajesh Koothrappali
4. 10. 2014 / 18:08:17 (před 9 roky)
off

Možná je to trochu mimo mísu, ale nevím, kde jinde položit dotaz - budete (tak jako loni) dělat diagram - na co koukat? Moc mi pomohl při výběru a ocenila bych jej i letos. O:)

I don't know why people take me so seriously, I never even know what I'm saying.
avatar uživatele
HonZajs000
Dlouholetý uživatel | Cool level: 76 | Semir Gerkhan
4. 10. 2014 / 18:53:47 (před 9 roky)
off
Jujkyna napsal(a):

Možná je to trochu mimo mísu, ale nevím, kde jinde položit dotaz - budete (tak jako loni) dělat diagram - na co koukat? Moc mi pomohl při výběru a ocenila bych jej i letos. O:)

To bych čekal maximálně od našeho nejvyššího, tj. Fruika. Něco tak geniálního tu jen tak někdo nesvede. :-)

To, co čtete, pochází z hlavy studenta práv, jehož mysl tím byla značně poznamenána. Ergo. Pokud něčemu z toho nerozumíte, viňte veřejný vzdělávací systém.
avatar uživatele
Fruiko
Boss nejvyšší | Cool level: 118 | Oswald 'Penguin' Cobblepot
4. 10. 2014 / 19:04:53 (před 9 roky)
off
HonZajs000 napsal(a):

To bych čekal maximálně od našeho nejvyššího, tj. Fruika. Něco tak geniálního tu jen tak někdo nesvede. :-)

Pochlebování většinou funguje, ale tentokrát jsem moc busy. A taky jste minule málo sdíleli! Na to jaká to byla dřina.

Všechna tahle písmenka napsal zakladatel webu.
avatar uživatele
HonZajs000
Dlouholetý uživatel | Cool level: 76 | Semir Gerkhan
4. 10. 2014 / 19:24:17 (před 9 roky)
off
Fruiko napsal(a):

Pochlebování většinou funguje, ale tentokrát jsem moc busy. A taky jste minule málo sdíleli! Na to jaká to byla dřina.

Snaha byla...

To, co čtete, pochází z hlavy studenta práv, jehož mysl tím byla značně poznamenána. Ergo. Pokud něčemu z toho nerozumíte, viňte veřejný vzdělávací systém.
avatar uživatele
Jujkyna
Dlouholetý uživatel | Cool level: 9 | Rajesh Koothrappali
4. 10. 2014 / 21:52:25 (před 9 roky)
off
Fruiko napsal(a):

Pochlebování většinou funguje, ale tentokrát jsem moc busy. A taky jste minule málo sdíleli! Na to jaká to byla dřina.

Kdybych věděla, že sdílení tomu tolik pomáhá, tak bych sdílela každý den 2x. :D No, což přežiju to, aspoň se budu víc věnovat škole :) Dík za odpověď.

I don't know why people take me so seriously, I never even know what I'm saying.
avatar uživatele
ragelly
Boss přes články | Cool level: 127 | Ichabod Crane
4. 10. 2014 / 22:20:17 (před 9 roky)
off
Jujkyna napsal(a):

Kdybych věděla, že sdílení tomu tolik pomáhá, tak bych sdílela každý den 2x. :D No, což přežiju to, aspoň se budu víc věnovat škole :) Dík za odpověď.

Pokud hledáš nějaké rady, tak třeba pomůžou Hej, Serialzoňáci :) Tam se snažíme vždycky vymyslet nějaké podobné seriály, i když ne vždy to jde, ale obsah, žánr a zaměření se tam myslím dá najít vždycky :)