Diskuzní fórum

Poraďte prosím :)

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smajlících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

avatar uživatele
pajushhh
Dlouholetý uživatel | Cool level: 4 | Vince Masuka
29. 10. 2014 / 22:50:20 (před 9 roky)
off

Ahoj! Poradíte mi prosíím nějaký seriál, který je podobný např. seriálům jako jsou: The Vampire Diaries, Supernatural, Heroes, True Blood, The Secret Circle, The Carrie Diaries, Gossip Girl, 90210, Teen Wolf, Pretty Little Liars, Star Crossed nebo hlevně něco jako Awkward. Nebo prostě nějakej ten seriál s teenagerama a jejich životem a láskou :D protože mám takovýhle seriály fakt ráda a nevim už žádnej na tohle téma tak prosím pište! :)

avatar uživatele
LenkaTalaskova
Dlouholetý uživatel | Cool level: 16 | Number 6
30. 10. 2014 / 00:02:17 (před 9 roky)
off
pajushhh napsal(a):

Ahoj! Poradíte mi prosíím nějaký seriál, který je podobný např. seriálům jako jsou: The Vampire Diaries, Supernatural, Heroes, True Blood, The Secret Circle, The Carrie Diaries, Gossip Girl, 90210, Teen Wolf, Pretty Little Liars, Star Crossed nebo hlevně něco jako Awkward. Nebo prostě nějakej ten seriál s teenagerama a jejich životem a láskou :D protože mám takovýhle seriály fakt ráda a nevim už žádnej na tohle téma tak prosím pište! :)

Jednoznačně Buffy the Vampire Slayer dále Smallville, Veronica Mars, Greek, Sabrina mladá čarodějnice.

LenkaTalaskova SMG lover
avatar uživatele
Bubalus
Dlouholetý uživatel | Cool level: 14 | Emma Swan
30. 10. 2014 / 01:33:27 (před 9 roky)
off
pajushhh napsal(a):

Nebo prostě nějakej ten seriál s teenagerama a jejich životem a láskou :D protože mám takovýhle seriály fakt ráda a nevim už žádnej na tohle téma tak prosím pište! :)

Red Band Society

For Pony!!
avatar uživatele
klaudisia
Dlouholetý uživatel | Cool level: 0 | Margaret 'Maggie' Simpson
6. 11. 2014 / 23:54:05 (před 9 roky)
off

Ahoj, mohl by jste mi prosím někdo poradit jak přehrát epizody? Momentálně jsem se zaregistrovala a nevím jak na to? Děkuji Kája

avatar uživatele
Drunk_Queen
Redaktor | Cool level: 54 | Jack Shephard
13. 11. 2014 / 21:44:11 (před 9 roky)
off
klaudisia napsal(a):

Ahoj, mohl by jste mi prosím někdo poradit jak přehrát epizody? Momentálně jsem se zaregistrovala a nevím jak na to? Děkuji Kája

Ahoj, nijak, viz. FAQ. Serialzone není web určený k přehrávání seriálů.

avatar uživatele
Steroline
Dlouholetý uživatel | Cool level: 2 | Jake Harper
30. 7. 2015 / 11:08:40 (před 8 roky)
off
pajushhh napsal(a):

Ahoj! Poradíte mi prosíím nějaký seriál, který je podobný např. seriálům jako jsou: The Vampire Diaries, Supernatural, Heroes, True Blood, The Secret Circle, The Carrie Diaries, Gossip Girl, 90210, Teen Wolf, Pretty Little Liars, Star Crossed nebo hlevně něco jako Awkward. Nebo prostě nějakej ten seriál s teenagerama a jejich životem a láskou :D protože mám takovýhle seriály fakt ráda a nevim už žádnej na tohle téma tak prosím pište! :)

Pokud máš slabost pro nabrirozeno tak by se ti mohlo líbit witches of Eastend, Angel, městečko Eastwick, Charmed a nebo Bitten.. :)

avatar uživatele
Didy78
Dlouholetý uživatel | Cool level: 0 | Margaret 'Maggie' Simpson
15. 11. 2017 / 18:17:28 (před 6 roky)
off

Zdravím, koukala jsem na seriál Feriha, ale nemůžu pohledat od 163.dílu. Poradí někdo? Díky

avatar uživatele
Bellezza
Dlouholetý uživatel | Cool level: 6 | Chloe O'Brian
9. 4. 2022 / 22:46:12 (před 2 roky)
off

Neviem kde mám napísať,kde sa spýtať,ale ... spoilerové články ohľadom finále seriálov už nebývajú? Posledný som našla z roku 2019.

avatar uživatele
bkrpelik
Běžný uživatel | Cool level: 0 | Margaret 'Maggie' Simpson
13. 11. 2022 / 11:13:03 (před 75 týdny)
off

Ahoj všem!

Hledám večerníček Ferda mravenec 1960.
Je to myslím 5-ti dílný večerníček,loutkový s namluvením pánů herců Hegera,Brodského,Bejvla a dalších.
Nevím,kde ho najít tak,abych ho mohl stáhnout nebo třeba i koupit na DVD.

Prosím o raduxpomoc!

krpo

avatar uživatele
_-0-_
Uživatel od první verze | Cool level: 36 | maj. Margaret 'Štabajzna' Houlihanová
19. 11. 2022 / 17:29:56 (před 74 týdny)
off
bkrpelik napsal(a):

Ahoj všem!

Hledám večerníček Ferda mravenec 1960.
Je to myslím 5-ti dílný večerníček,loutkový s namluvením pánů herců Hegera,Brodského,Bejvla a dalších.
Nevím,kde ho najít tak,abych ho mohl stáhnout nebo třeba i koupit na DVD.

Prosím o raduxpomoc!

krpo

Když napíšeš do vyhledávání "ferda mravenec 1960" na nejobvyklejším místě v CZ, kde by seriál mohl být, tak jej najdeš (Ferda Mravenec 0105 - Jak šel Ferda do světa 1960, CZ.mkv, 485 MB, 25:38, +2). Trvá to cca 10 vteřin.

Cato (24.2.2022): "Cēterum um cēnseō RuSSia esse dēlendam."