Diskuzní fórum

Jak se mění rychlost zvyšování Cool levelu?

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smajlících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

avatar uživatele
Eobard Thawne
Dlouholetý uživatel | Cool level: 8 | Kryton
14. 12. 2014 / 11:30:22 (před 9 roky)
off

Ahoj, zajímalo by mne, jak se změní rychlost zvyšování cool levelu při stejně přínosné aktivitě. Například: přidávám názory k seriálům a za jeden dostanu už v okamžiku napsání (nikdo ho zatím neohodnotil) větší posun, než za podobně dlouhý názor. Souvisí to s mojí aktuální úrovní cool levelu? Doufám, že mi někdo dokáže poradit...

"The purpose of life is finding the largest burden that you can bear and bearing it."
avatar uživatele
Drunk_Queen
Redaktor | Cool level: 54 | Jack Shephard
14. 12. 2014 / 11:32:20 (před 9 roky)
off
The Doctor from The TARDIS napsal(a):

Ahoj, zajímalo by mne, jak se změní rychlost zvyšování cool levelu při stejně přínosné aktivitě. Například: přidávám názory k seriálům a za jeden dostanu už v okamžiku napsání (nikdo ho zatím neohodnotil) větší posun, než za podobně dlouhý názor. Souvisí to s mojí aktuální úrovní cool levelu? Doufám, že mi někdo dokáže poradit...

Ahoj, v čím větším levelu jsi, tím menší posun...

avatar uživatele
ragelly
Boss přes články | Cool level: 128 | Ragnar Lothbrok
14. 12. 2014 / 11:55:13 (před 9 roky)
off

Čím vyšší úroveň, tím víc kreditů na další potřebuješ. Na začátku je to v řádu desítek, kolem úrovně 50 je to už třeba cca 3000 kreditů atd.
Každopádně v rámci jednoho levelu je posun vždy stejný, ať už máš splněno 5 % nebo 90 %.

Editováno: 1x | Naposledy: 14. 12. 2014 / 11:57:30
avatar uživatele
Eobard Thawne
Dlouholetý uživatel | Cool level: 8 | Kryton
16. 12. 2014 / 11:42:51 (před 9 roky)
off

Moc děkuju :)

"The purpose of life is finding the largest burden that you can bear and bearing it."