Diskuzní fórum

Anglické titulky

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smajlících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

avatar uživatele
BuBBleS
Redaktor | Cool level: 42 | Arnold 'Jidáš' Rimmer
3. 8. 2009 / 11:16:41 (před 14 roky)
off

vím, že to není priorita, vím, že se o tom mluvilo, ale tak pro připomenutí :D

důvod připomínky je ten, že se zdá, že tak trochu začal blbnout tvsubtitles.net a zaboha nejsem schopen tam nic sosnout... proto by nebylo od věci mít opravdu někde další kvalitní databázi anglických titulků... ano, jsou i jiné stránky, ale co když budou mít nějaký problém ty?

proto bych byl rád, kdyby se na toto nezapomínalo :)

Editováno: 1x | Naposledy: 3. 8. 2009 / 11:17:31
avatar uživatele
xxmartinxx
Uživatel od prvopočátků | Cool level: 12 | Dale
3. 8. 2009 / 13:44:45 (před 14 roky)
off
BuBBleS napsal(a):

vím, že to není priorita, vím, že se o tom mluvilo, ale tak pro připomenutí :D

důvod připomínky je ten, že se zdá, že tak trochu začal blbnout tvsubtitles.net a zaboha nejsem schopen tam nic sosnout... proto by nebylo od věci mít opravdu někde další kvalitní databázi anglických titulků... ano, jsou i jiné stránky, ale co když budou mít nějaký problém ty?

proto bych byl rád, kdyby se na toto nezapomínalo :)

Anglické titulky bych bral... Ostatně jsou seriály, ke kterým nejsou české a potom se anglické hodí...

avatar uživatele
palino
Uživatel od první verze | Cool level: 19 | Černá zmije
3. 8. 2009 / 17:16:16 (před 14 roky)
off

BuBBleS, xxmartinxx: Sú aj iné stránky, napr. podnadpisi, opensubtitles a ďalšie, skúste google. Samozrejme kvalita nie je vždy ideálna, ale ak niekto spraví poriadne anglické titulky, tak sa niekde objavia.

avatar uživatele
BuBBleS
Redaktor | Cool level: 42 | Arnold 'Jidáš' Rimmer
3. 8. 2009 / 20:05:47 (před 14 roky)
off
palino napsal(a):

BuBBleS, xxmartinxx: Sú aj iné stránky, napr. podnadpisi, opensubtitles a ďalšie, skúste google. Samozrejme kvalita nie je vždy ideálna, ale ak niekto spraví poriadne anglické titulky, tak sa niekde objavia.

opensubtitles je nepoužitelný a ani tam toho extra moc není... tedy to pouze v případě nouze...
podnapisi je fajn, ale co když náhodou bude mít výpadek nebo zas s polákama zatočí, když po tom unich tak jdou?
s touhle logikou bys mohl říct, že tady nemusí být žádné čestké titulky, že jsou přeci na titulky.com, kde je všechno...

avatar uživatele
Syrestesia
Uživatel od první verze | Cool level: 49 | Chip
4. 8. 2009 / 06:35:49 (před 14 roky)
off

Já chodím na:
odkaz
což je taková centrála, která registruje titulky z několika adres.
Občas, když ani tam neuspěju, ještě zkouším:
odkaz

Editováno: 1x | Naposledy: 4. 8. 2009 / 06:36:39
avatar uživatele
BuBBleS
Redaktor | Cool level: 42 | Arnold 'Jidáš' Rimmer
4. 8. 2009 / 08:41:52 (před 14 roky)
off

To jsou fajn stránky, ale zas kdyby chtěl člověk stáhnout celou sezónu v balíku, tak nevím. pak ještě ta různá kvalita, ale s tím člověk nic neudělá (teď jak něco překládám, tak anglické titulky, co mám, jsou nic moc, povedlo se mi najít ještě jedny, asi první verze, na které mimochodem ty odkazy neukáží, ale ty mají zase nanic časování a formátování :) ale není tam tolik překlepů a špatných slov, tak kombinuju). ale všechno to jsou stránky zaměřené na aktuální titulky... časem poskládat nějaké starší věci může být poměrně problém...

avatar uživatele
Syrestesia
Uživatel od první verze | Cool level: 49 | Chip
12. 8. 2009 / 07:28:46 (před 14 roky)
off

Nedávno jsem narazila na server:

odkaz

Dá se tam stahovat po celých složkách. Nově je tam třeba celá třetí série dvdripů Psych.

avatar uživatele
BuBBleS
Redaktor | Cool level: 42 | Arnold 'Jidáš' Rimmer
12. 8. 2009 / 07:40:39 (před 14 roky)
off

stránky používám, ale nikdy jsem tam nepřišel na to, jak stáhnout celý pack, vždy jen jednotlivě. jinak v některých sezónách jim občas některé titulky chybí...

avatar uživatele
Hruzka
Dlouholetý uživatel | Cool level: 16 | Number 6
29. 1. 2012 / 17:58:51 (před 12 roky)
off

taky si myslím, že by se to šiklo... zatím nejvíc chodím na addic7ed.com

avatar uživatele
aaaja
Uživatel od první verze | Cool level: 46 | Richard Hammond
29. 1. 2012 / 18:23:25 (před 12 roky)
off
Hruzka napsal(a):

taky si myslím, že by se to šiklo... zatím nejvíc chodím na addic7ed.com

taky chodim na addic7ted.com, zatim jsem tam našla snad všechno a jsou nejrychlejší z těch stránek, co znam

There are no cows in space.
Editováno: 1x | Naposledy: 29. 1. 2012 / 18:23:51
1/2
12