Hvězdná brána: Hluboký vesmír

Hvězdná brána: Hluboký vesmír (Stargate: Universe) — 2. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Diskuze: Konec SGU a SG seriálů

Shadowrat

Cool level: 0
Margaret 'Maggie' Simpson

OFF-LINE
Konec SGU a SG seriálů
11.1.2011 / 00:33:05 (hodně dávno)

Ve čtvrtek 16.12. 2010 oznámil kanál Syfy, že se už nebude natáčet 3. řada Stargate Universe. Posledních deset dílů bude odvysíláno na jaře 2011. A jaký je důvod? Zatím nebyl uveden žádný oficální důvod ukončení seriálu ale vše nasvědčuje tomu, že za to může nízká sledovanost.

Co vy na to? Opravdu je seriál tak špatný, nebo je pojatý úplně jinak než doposud a diváci to nedocení? Není škoda, že po 14ti letech takhle skončí SG seriály?

Pouli

Cool level: 13
Kenny McKormick

OFF-LINE
Bez nadpisu
11.1.2011 / 09:05:14 (hodně dávno)
je škoda, že po tak dobrých seriálech jako SG-1 a SGA natočili Universe. Je to smutná tečka.
Čas je relativní. Když sleduješ seriál, čas běží dvakrát rychleji, než když čekáš na titulky.
michal123

Cool level: 11
Morgan Guillermo Grimes

OFF-LINE
Bez nadpisu
11.1.2011 / 10:43:51 (hodně dávno)
Je škoda, že spousta fanoušků klasické SG nedokázala překousnout změnu formátu, ke které došlo v SGU. Nejspíš čekali další seriál, kde hlavní čtyřka pobije stovky nepřátel, odejde bez zranění a velitel během boje stihne prohodit kupu vtipných hlášek... Taky mám klasické SG moc rád (teda hlavně SG1 do doby Oriů), ale SGU je něco úplně jiného. Je to mnohem "realističtější", vztahy mezi členy posádky jsou lépe podány (i když je pravda, že některé postavy mě dost štvou, ale na druhou strany je třeba Rush podle mě jedna z nejlépe napsaných a zahraných SG postav). Zkrátka mě hodně mrzí, že SGU končí zvlášť ve chvíli, kdy se to začalo pořádně rozjíždět... Teď nezbývá než doufat, že se někdy MGM pustí do toho dávno slibovaného filmu...
Butcher

Cool level: 38
Angel

OFF-LINE
Bez nadpisu
12.2.2015 / 17:33:07 (před 144 týdny)
Skoda je to fakt velka škoda, ale s SGU to fakt zkazili...
Editováno: 1x | Naposledy: 12.2.2015 / 17:33:43
podhajek

Cool level: 6
Chloe O'Brian

OFF-LINE
Bez nadpisu
18.2.2016 / 17:12:00 (před 91 týdny)
Nejhorší seriál z řady SG seriálů.
Karel Štencl

Cool level: 7
Manny Bianco

OFF-LINE
Bez nadpisu
20.2.2016 / 01:41:51 (před 91 týdny)
Ja bych neřekl že to je nejhorší ale spíše nedoceněné díváky a fanoušky.
tomiket1

OFF-LINE
Bez nadpisu
12.7.2016 / 20:49:02 (před 70 týdny)
SGU je jedna z nejlepších serií SG. Ve své podstatě je genialní a mrzí mě tento konec.
Miřďa

OFF-LINE
Velká škoda
13.7.2016 / 15:48:33 (před 70 týdny)
Je jedna z nejlepších řad SG a velice mě mrzí že producenti neberou v podtaz celosvětový ohlas a již nenatoci třeba 3 a 4 řadu tohoto skvělého serialu, snad dospeji k tomu aby celou řadu dokončili
Pavel Destiny Šulc

OFF-LINE
Bez nadpisu
9.2.2017 / 15:08:31 (před 40 týdny)
no jasně no sem pěkně naštvaný že už ta třetí rada nebude hlavně kuli to mu celimu přiběhu viděl sem všechny dili tak vím o co tam de jenže tet už to neuvidím co všechno antici dokazali diž sem to prvně viděl tak sem si řikal mazec jak hledali to stracene město a pak najednou pokracovaní atlantida tabila nejvic rodny zeleka a šeprt to bilo prostě nejlepší jak my normalny lidi dokažeme už od zacatku fillmu ten děj pořát pokracoval k antikum [b][/b]