Plakát

Motherland

Seznamte se s Alfa matkami. V jejich čele stojí Amanda, včelí královna. Vše musí být uspořádané, čisté a zářivé, dokonce i kuchyňská korková deska, která je symbolem hrdinčina úspěchu. Na druhé straně spektra se nachází Liz, která žije v naprostém chaosu a přijde jí, že by si děti... [více]

2017–???? | Velká Británie | 26 minut | BBC Two | Komedie / Sitcom | 12 epizod | status: právě se nevysílá
Poslední odvysílaná

2×06 – Good Job

(premiéra 7. 10. 2019 – před 13 měsíci)

Motherland – O čem to je

Seznamte se s Alfa matkami. V jejich čele stojí Amanda, včelí královna. Vše musí být uspořádané, čisté a zářivé, dokonce i kuchyňská korková deska, která je symbolem hrdinčina úspěchu. Na druhé straně spektra se nachází Liz, která žije v naprostém chaosu a přijde jí, že by si děti měly užívat volnost sebevyjádření - když chtějí skákat salta na pohovce, přitáhne jim matrace kvůli bezpečnosti.

Někde mezi Amandou a Liz je Julia. Je organizovaná, což ostatně musí být, jelikož je to úspěšná organizátorka veřejných akcí. Když se ale její matka Marison rozhodne, že nadále nebude neplacenou chůvou a taxíkem pro odvoz dětí ze školy, Julia zjistí, že její organizační schopnosti se zdaleka nevyrovnají Alfa matkám.

V mixu najdeme také Kevina, tátu na plný úvazek, který si svou roli naplno užívá... k podráždění ostatních matek.

paní Lawson
Články k seriáludalší články
Pilot pod lupou
Info box
Stanice

BBC Two

Délka

26 minut

Žánr

Komedie
Sitcom

Země původu

Velká Británie

Roky vysílání

2017–????

První vysílání

7. listopadu 2017

Odkazy

IMDb.com
Oficiální stránky