Na čem záleží

Na čem záleží (Alles Was Zählt) — 1. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Annette macht sich rar

Nina si od Rockyho koupila extázi, hned si ji vezme a pak se vrátí domů ve výborné náladě s tím, že hned zase odchází. Vtrhne na firemní party, kde se hned začne bavit. Axel celý večer pozoruje Annette, jak se výborně baví, ale zatím nemá odvahu ji oslovit. Annette už za ním málem šla, ale Ingo s Romanem ji zastavili, protože by to celé prý jen zkazila. Nakonec ji nechají chvíli o samotě a Axel se k ní hned přitočí a pozve ji na zítřek na pozdní snídani. Ona nadšeně souhlasí.

Jutta s Dieterem se ráno snaží Ninu přesvědčit, aby zašla za psychologem a promluvila si s ním o tom, co se jí stalo. Ona je ale proti. Nakonec souhlasí aspoň s tím, že mu zavolají a domluví s ním informační schůzku.

Julian řekne Timovi o tom, že jim Steinkampovi ukradli jejich dědictví. Ten se diví, že Julian nechce jít na policii, ale on se mu snaží vysvětlit, že nejde jen o ně, ale i o Jenny, Vanessu a tři tisíce zaměsanců ve všech pobočkách firmy. Slíbí mu, že se pokusí najít nejlepší řešení pro všechny. Stejně tak je rozhořčená i Vanessa, která nechápe, jak mohli rodiče něco takového udělat.

Nina hned ráno utíká do parku a v koši najde papír s telefonním číslem na Rockyho, který včera vyhodila. Zavolá mu a dá si s ním schůzku, na které si od něj vezme další dvě tablety. Nemá ale na zaplacení, tak se s ním dohodne, že mu zaplatí příště, i když je rozhodnutá víc se s ním nesetkat.

Axel vezme Annette na jídlo do centra, kde se před ní předvádí a neustále jí vypráví o své práci a o tom, jak je důležitý. Ona je z něj naprosto unešená. Timovi se nově získaná informace o ukradeném dědictví rozleží v hlavě a jde za Julianem. Řekne mu, že si myslí, že mu jde jen o peníze a nechal se od Steinkampových koupit. Chce celý svůj podíl z dědictví, tedy dva a čtvrt milionu euro, vyplatit hned...

Hlavní postavy
Hostující hvězdy
Vedlejší postavy
Režie

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Rok natočení
  • Annette macht sich rar
  • Annette macht sich rar
  • 1. série, 138. epizoda (celkově 138. díl)
  • 2007

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

naninka358