Ned a Stacey

Ned a Stacey (Ned & Stacey)
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Ned a Stacey

Stacey Colbertová, mladá novinářka na volné noze, z newyorské Greenwich Village, má v restauraci schůzku se svou sestrou Amandou. U baru narazí na nesmírně nepříjemného mladíka, z kterého se vyklube její společník, kterého na plánovanou společnou večeři přivedl pro Stacey Amandin manžel Eric. Je to reklamní textař Ned Dorsey, sebestředný cynický muž. Stacey jde tak na nervy, že to nevydrží a řekne mu své mínění, a od nedojedené večeře naštvaně odchází. Kupodivu tím v Nedových očích zjevně stoupne.

Druhý den se Ned od svého šéfa dozvídá, že jeho kýženému povýšení brání skutečnost, že dosud není ženat. Okamžitě řekne, že svatbu právě chystá, a povýšení dostane, i s nezbytnou rohovou kanceláří a dvěma sekretářkami. O několik dní později sj Stacey šokována televizní reklamou, v níž žena říká muži slovo od slova to, co ona řekla v baru Nedovi. Je to ovšem reklama na pánské spodky. Stacey celá bez sebe vtrhne do Nedova bytu, aby mu vynadala za to, jak ji zneužil, což on ovšem pochopí tak, že chce podíl na honoráři. Pak si ale Stacey všimne, že se nachází v nádherném apartmá se dvěma ložnicemi a výhledem na Manhattan. Nahlas po něm zatouží, a Ned jí udělá překvapivou nabídku: aby si ho vzala. Vysvětlí jí, že mu jde o manželství čistě formální, nedá jí však čas na rozmyšlenou, protože nevěstu musí sehnat ještě týž den. Zkoprnělá Stacey kývne a Ned spokojeně odchází, když jí byl předtím předal klíč od bytu, klíč od prádelny a zásnubní prsten.

Koná se svatba, Staceyini rodiče, jsou velmi spokojeni, že se dcera konečně vdává, ale po obřadu v Nedově bytě dostává Stacey hysterický záchvat, když Ned chce odejít na rande se servírkou, se kterou se seznámil o svatební hostině. Ať tak či onak, je to jejich svatební noc, což nakonec Ned uzná, a tak zůstane doma a dívají se spolu na televizi na zápas Knicks, Stacey stále ve svých dlouhých bílých svatebních šatech.

Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Rok natočení
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

naninka358