plakát seriálu

Panelák

(Panelák)

Epizoda 1×88 – Fotka
91 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Angie se od policie dozvídá, že na Karla bylo podané trestní oznámení. Manažer má zlomenou ruku, otřes mozku a četné pohmožděniny. Jakub oznamuje mamince, že na dovolenou chtějí jít pouze s Ivanou. Jarmila začne svého syna citově vydírat. Agáta s Milanem probírají svůj vztah. Milan ji ujišťuje, že se snaží o velké změny ve svém životě. Agáta smutně konstatuje, že jejich vztah nemá význam, a odchází. Milan je nešťastný...

Michala navštíví v ordinaci Miloš Straka, který je přesvědčený, že Michal si svůj odchod rozmyslí. Karel se dozvídá od Angie o návštěvě policie. Uvědomuje si, že má jen mizivou naději přesvědčit ostatní o své nevině. Ivana u Michala v ordinaci dostává fotku budoucího dítěte ze sonografu, probírají její těhotenství a povídají si o dovolené. Jakub se seznámil s divadelním režisérem, který má roli pro Janu. Zároveň poprosí Emila, zda by během jejich dovolené mohl navštěvovat Jarmilu.

V baru je tajemný majitel bytu ze třetího poschodí a nabízí Angie byt do pronájmu. Údajně tím splácí dluh jejímu otci. Agáta se setkává s Milanem ve fitness, odcházejí spolu ven a znovu probírají svůj vztah.
Zuzaně nabízejí nadstandardní platové podmínky, zákazníci si ji žádají. Zatím není rozhodnutá, zda nabídku přijme...

Hlavní postavy
barmanka Mária Kittlerová
Agáta Fodrászová
Karol Mázik
Milan Kordiak
Ivana Švehlová
Jakub Švehla
Michal Bajza
Jana Nitschneiderová
Emil Blichár
Zuzana Bajzová
Vedlejší postavy
Jarmila Švehlová
manažer
Miloš Straka
Režie
Scénář
Informace k epizodě
Český názevFotka
Původní názevFotka
Rok natočení2008
Premiéra20. června 2008
Česká premiéra10. března 2009
Typ epizodyStandardní epizoda
Autoři profilu epizody