plakát seriálu

Panelák

(Panelák)

Epizoda 2×01 – Tuning
92 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Angie a Karol mají finanční problémy. Zuzana a Michal mají spory kvůli jeho nové práci. Jakub naštve Ivanu, když si pořídí auto. Milan se chce zbavit Rii. I Emil a Jana se hádají.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Jakub si splnil svůj sen a dovezl před panelák vytuněnou škodovku, obává se ale reakce Ivany. Ta skutečně trvá na prodeji.

Dvojčata se chystají do školy. Michal a Zuzana řeší kytku pro učitelku. Zuzana tvrdí, že první den se květy do školy nenosí, Michal má opačný názor.

Milan se vrací s Riou z dovolené, neodhadl sílu slunka. Ria mu ošetřuje spálenou pokožku a předpokládá, že u něj bude bydlet a získá prostor pro masážní salon. Milan se jí ale chce zbavit, jen neví jak to udělat...

Michal chce jít s dětmi do kina, ale Zuzana nesouhlasí, nesmířila se s tím, že Michal pracuje v Brně. Nemyslí si, že jeho odchod ze sanatoria byl dobrým řešením,

Jana chce zkoušet texty z Romea a Julie, ale Emil jí odmítá dělat „nahazovače“, když Jana umí texty už dávno zpaměti.

Angie a Karol mají finanční problémy. Nemají zařízený byt, spát na karimatkách je už nebaví, a tak Karol nechá přivézt gauč.

Ivana si stěžuje na Jakuba, nelíbí se jí, jak se mění. V práci se mu daří, ale je rozhazovačný a příliš mu stouplo sebevědomí.

Emil dostane pozvánku do televizního kvízu. Jana trvá na tom, že když dosáhne výhry 100 tisíc, ze hry odstoupí. Emil má ale jiné plány – chce vyhrát auto a obnovit si řidičák.

Zuzana dostane od svého učitele angličtiny Dária dárek, který jí dovezl z dovolené...

Hlavní postavy
barmanka Mária Kittlerová
Karol Mázik
Milan Kordiak
Ivana Švehlová
Jakub Švehla
Michal Bajza
Jana Nitschneiderová
Emil Blichár
Zuzana Bajzová
Vedlejší postavy
Andrej Bajza
Janko Bajza
Dárius - učitel angličtiny
Režie
Scénář
Informace k epizodě
Český názevTuning
Původní názevTuning
Rok natočení2008
Premiéra1. září 2008
Typ epizodyStandardní epizoda
Autoři profilu epizody