Scream Queens

Scream Queens (Scream Queens) — 1. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Ghost Stories

Boone se prochází ve svém přestrojení po kampusu a je přesvědčený o tom, že ho nikdo nepozná. Trošku se mu to však vymkne z rukou a musí improvizovat. Denise si myslí, že nejlepší lék na strach jsou děsivé historky a začne je Chanelkám vyprávět. Celý kampus si mezitím balí, protože musí ráno školu vyklidit.

Boone se prochází po kampusu ve svém přestrojení a má radost, že ho nikdo nepoznává. Omylem se polije a musí si na chvíli odstranit falešné vousy. Shodou okolností zrovna prochází kolem Chanel #3, která ho pochopitelně pozná. Automaticky si ale myslí, že je Boone duch a on se podle toho začne chovat, a #3 vystraší k útěku.
Celý kampus se balí, protože mají před sebou poslední noc ve škole.

Chanel se holkám chlubí, že jí Chad dal náhrdelník s "přací kostí" a pak jí pozval k němu domů na Díkuvzdání. Chanel je nadšená, protože všechny dívky, které dostaly stejný náhrdelník, byly do Vánoc zasnoubené. Hester z toho očividně není moc nadšená. Chanel #5 to nezajímá, ona se bojí, že je všechny bude chtít zabít Rudý Ďábel, když má poslední příležitost.
Denise tak vezme situaci do svých rukou a dívkám začne vyprávět strašidelné historky, aby jim ulevila. Když se budou bát těch historek, už nebudou myslet na Rudého ďábla. Podaří se jí však holky jen ještě víc vyděsit.
Když jde potom na toaletu, tak jí napadne Rudý ďábel. Denise s ním bojuje a podaří se jí ho zneškodnit a utéct. Běží zpátky k Chanelkám a chce slyšet nějakou strašidelnou historku. Hester tak začne vyprávět o bláznovi s hákem.

Boone navštíví Chada, který mu věří ohledně jeho "duchařské" historky. Boone chce po Chadovi půjčit tričko, protože chce vzít Zayday na rande. Pokud jí přiměje, aby se s ním vyspala, bude totiž moci zůstat na zemi. Chad mu tričko půjčí a Boone navštíví Zayday. Ta v duchy nevěří, navíc si všimne, že má na ruce zranění, které by odpovídalo tomu, že ho někdo bodnul vidličkou do ruky. Domyslí si, že je Rudý ďábel a s pomocí Grace se ho snaží chytit, ale Boone vypadne z okna. Když se holky podívají, jeho tělo ale nikde neleží.
Jdou to tak říct Chanelkám. Na #5 je toho moc a okamžitě opouští kampus.
Earl Grey jde mezitím za Zayday, jenže Boone ho po cestě zabije.

Chanel #5 po cestě napadne Rudý ďábel. Chlápkovi, co řídí náklaďák za jejím autem, se podaří ho zastrašit, jenže jen na chvíli. Rudý ďábel se k němu přikrade a zabije ho. #5 se podaří uniknout a jede zpátky do kampusu, kde všem vykládá co se jí stalo a chce soucit. Nikoho to ale příliš nezajímá, protože její historka je shodou okolností naprosto stejná jako příběh, který předtím vyprávěla Hester.

Hester se staví za Chadem, chce vědět, proč si vybral místo ní Chanel. Chad má proto spoustu důvodů. Hester se však nenechá jen tak lehce odradit a řekne mu, že se ještě uvidí. Jde zpátky do KKT, kde oznámí, že se s Chadem vyspala a je těhotná.
Chanel je rozčílená a běží za Chadem, aby jí řekl, že to není pravda. On je sice zmatený, protože to, co s Hester dělali, by pravděpodobně k těhotenství nevedlo, ale řekne, že si teda Hester bude muset vzít a pozvat jí na Díkuvzdání. Chanel je z toho rozčílená a jde zpátky do domu, kde se omluví #3 a #5 za své chování. Potřebuje jejich pomoc s Hester.

Grace a Zayday volají policii, aby jim řekli o Boonovi. Policie si ale není jistá, což obě dívky vytočí a jdou si dál balit. Děkanka se nad nimi smiluje a jde jim říct pár informací o dítěti z vany. Ve skutečnosti to byli dvojčata, potom co matka zemřela ještě porodila jedno dítě. Byla to holka a kluk. A ten kluk byl pravděpodobně Boone, protože poznává ten samolibý úsměv. Jedna z dívek si ty děti vzala k sobě a to je všechno, co o nich ví.

Boone se domlouvá se svým dvojčetem, který je stále v kostýmu Rudého ďábla, na Gigi. Boone se jí chce zbavit, když Gigi dorazí, tak jí Boone vyčte v podstatě celý svůj život. Gigi dojde, že jí chtějí zabít, když se to druhé dvojče zvedne s nožem v ruce a jde směrem k ní. Místo Gigi však nakonec zabije Boona.

Chanel dovolí Hester, aby si vzala všechny šaty, které chce. Zároveň jí nabídne sushi a šampaňské a když to Hester všechno přijme tak Chanel pozná, že o svém těhotenství lže. Konfrontuje jí s tím a Hester řekne, že na tom nezáleží, protože jede s Chadem k němu na Díkuvzdání a bude mít tedy spoustu času na to s ním otěhotnět. Odchází z místnosti. Chanel běží za ní, dostihne jí na schodech a shodí dolů.

Je slyšet křupnutí a Hester zůstane bezvládně ležet pod schody.

PROMO K EPIZODĚ

Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

 • Český název
 • Původní název
 • Číslování
 • Premiéra
 • Rok natočení
 • Délka epizody
 • Sledovanost premiéry
 • Odkaz na IMDb
 • Ghost Stories (neoficiální název)
 • Ghost Stories
 • 1. série, 9. epizoda (celkově 9. díl)
 • 17. listopadu 2015
 • 2015
 • 45 minut
 • 2 370 000 diváků (0,90 rating ve skupině 18-49)
 • www.imdb.com/title/tt4381324/

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

Ivy