Scream Queens

Scream Queens (Scream Queens) — 1. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Halloween Blues

Nemocnice se rozhodne chytit vraha tak, že uspořádá halloweenskou párty. Mezitím se všichni snaží smířit se smrtí Chada a Chanel se rozhodne pro aktivnější přístup.

Chanel truchlí za Chada a během několika vteřin na sebe natáhne kostým Jackie Kennedy. Cathy Munch její smutek nesdílí a chce, aby se všichni soustředili na nalezení vraha. Denise je všechny vykáže z márnice, aby mohla podle protokolu prohledat jeho tělo, ukáže se ale, že jí ani tak nejde o protokol, ale o to, aby mohla v klidu truchlit sama.

Denise a Cathy jdou za Hester, aby z ní vytáhly víc informací ohledně vraha, ale ta jim nic neřekne, akorát je požádá, aby mohla jít na halloweenskou párty, což jí ale není povoleno.

I přes Chadovu smrt Chanel letos opět pořádá Chanel-o-ween, tento rok ale chce, aby její vybraní fanoušci pocítili, jak jsou pro ni všichni nedůležití, a tak jim dá příšerné dárky, ale její fanynky je i tak přijmou v slzách.

Při čtení Chadovy poslední závěti Chanel zjistí, že všechny svoje peníze odkázal nemocnici a Cathy Munch, což Chanel rozzuří a pokusí se uškrtit právníka, který jim tuto informaci sdělil. Chad údajně změnil svou závěť ve stejný den, kdy byl zavražděn.
Dr. Holt se pokouší Chanel uklidnit a přitom si všimne vyrážky, co má na ruce, nabídne jí tedy tonikum, které by jí na to mělo pomoct.
Když se ale Chanel druhý den ráno probudí, tak je celá modrá. Doslova. Její pokožka změnila barvu.

Denise zaslechne na chodbě divné zvuky, a tak se jde podívat. Nenarazí přitom na nikoho jiného než na Zelené monstrum. Ona si z toho ale nic nedělá a varovně po něm začne střílet, čímž ho vystraší pryč. Mezitím v jiné části nemocnice Chanel narazí na někoho, kdo je oblečený jako Ivanka Trumpová. Chanel se snaží zjistit, kdo se pod tou maskou skrývá, ale nestihne to, protože na ni "Ivanka" začne útočit a nahání ji po chodbě. Nakonec Chanel stihne pořádně seknout do nohy.
Když Chanel uteče, tak si "Ivanka" sundá masku a ukáže se, že to není nikdo jiný než Hester.

Chanel z toho útoku následně obviní #5, protože #3 tvrdí, že jí se Zayday pomáhali připravit kostým Ivanky. Ten se ale ztratil z její skříně.
Chanel ji varuje, aby na tu párty nechodila, jinak ji zabijí. Jenže ona se i tak dostaví v kostýmu Ivany Trumpové.

Halloweenský večírek je v plném proudu. Cathy Munch se rozhodne, že je to perfektní příležitost pro to, aby našli vraha. V průběhu párty se však do nemocnice nažene celá skupina lidí, všichni mají nevolnosti a závratě.

Zatímco se všichni snaží přiložit ruku k dílu, Chanel a Denise se rozhodnou uspořádat seanci a kontaktovat Chada, aby zjistili, kterou z nich miloval víc a kdo ho zabil. Chad posedne tělo Denise a rozmlouvá s Chanel, ta se dozví, že víc miloval Denise.
Než ale stihne říct, kdo ho zabil, tak je vyruší Zayday. Ta se snaží zjistit, co je všem těm lidem, co přišli přiotrávení do nemocnice.
Poté, co vyslechnou jednu svědkyni, zjistí, že za tím je Zelené monstrum. Chanel poznamená, že to není dobrý sériový vrah, když přiotráví celou bandu lidí něčím, co není smrtící.
Díky tomu jim dojde, že chtěl jen rozptýlení.

Chanel #5 byla vyslána do vzdáleného křídla nemocnice pro zásoby, jenže jí tam odchytí "Ivanka" a vytáhne na ni nůž. #5 myslí, že je to Chanel a snaží se jí to rozmluvit. Ivanka dá nůž dolů, ale jen proto, že se za #5 objeví Zelené monstrum, které #5 bodne do zad.
Když ji pak najde Denise a chce jí pomoct, tak se Zelené monstrum objeví znovu a pomocí defibrilátoru Denise zabije.

Narážky na další seriály

Quantico

Denise zmíní, že ten seriál sledovala.

Pán času

Chanel zmíní, když jí někdo nabarví kůži modrou barvou.

Hra o trůny

Denise křičí na Zelenou zrůdu kvůli tomu, že zničil její kostým Khaleesi.

PROMO K EPIZODĚ

Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba

INFORMACE K EPIZODĚ

 • Český název
 • Původní název
 • Číslování
 • Premiéra
 • Rok natočení
 • Sledovanost premiéry
 • Odkaz na IMDb
 • Halloween Blues (neoficiální název)
 • Halloween Blues
 • 2. série, 4. epizoda (celkově 17. díl)
 • 18. října 2016
 • 2016
 • 1 430 000 diváků (0,60 rating ve skupině 18-49)
 • www.imdb.com/title/tt5494208/

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

Ivy