plakát seriálu

Status: Nežádoucí

(Burn Notice)

Epizoda 5×12 – Dead to Rights
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Agentka Pearcová zatkne Michaela za Maxovu vraždu. Sam a Jesse dohoní její auto a řeknou jí, že pravého vraha drží v šachu na jednom z miamských ostrovů. Ten poté, co se přizná a jeho přiznání je nahráno, spáchá sebevraždu. Tím to ale nekončí. Situace se mnohem více zamotává a na scéně se objevuje další, možná ještě nebezpečnější nepřítel.

Mezitím se do města vrací Michaelův bývalý mentor, Larry, který uprchl z albánského vězení, kam ho USA vydaly. Chce pomstu, ale nejprve chce aby mu Michael pomohl s vloupáním na britský konzulát. Tentokrát už ale pohár trpělivosti Michaela a jeho týmu přetekl.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

* V této epizodě zemře Larry poté, co se Fiona velice naštve a použije velice silnou vojenskou trhavinu aby zničila část podlaží britského konzulátu, kde se Larry nachází.

* Na scéně se objevuje poslední z lidí, kteří Michaela odepsali. Je jím muž jménem Anson Fullerton, který byl spoluzakladatelem tajné organizace, která Michaela odepsala a v průběhu posledních let neustále ohrožovala jeho život.

Hlavní postavy
Michael Westen
Fiona Glenanne
Madeline Westen
Jesse Porter
Vedlejší postavy
Vaughn Anderson
recepční
ochranka #2
ochranka #1
Dani Pearce
Tavian Korzha
Anson Fullerton
Larry Sizemore
Simon Escher
Režie
Scénář
Hudba
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevDead to Rights (neoficiální název)
Původní názevDead to Rights
Rok natočení2011
Premiéra8. září 2011
Typ epizodyStandardní epizoda
Autoři profilu epizody