plakát seriálu

Whose Line Is It Anyway?

(Whose Line Is It Anyway?)

Epizoda 9×19 – Episode #9.19
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Stephen, Colin, Brad a Ryan se předvedou ve hrách Film and Theatre Styles, Interrogaton, Stand Sit Bend, World's Worst, Props, Number Of Words, Foreign Film Dub a Greatest Hits.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Film and Theatre Styles - Diváci navrhnou filmové a divadelní žánry. Komici začnou scénku, Clive je čas od času zastaví a řekne jeden z žánrů, v němž musí pokračovat. Ryan přiletěl z jiné galaxie, aby Colinovi sdělil, že jen on může zachránit Zemi.

Interrogaton - Policisté Stephen a Brad vyslýchají Ryana, který ale neví, co spáchal, a musí to poznat z vedeného výslechu. (vystrčil zadek na královnu)

Stand Sit Bend - Ryan, Colin a Brad jsougangsteři ze 40. let, kteří se snaží odpálit sejf, zatímco je obkličují policisté. Pokaždé ale musí jeden z nich stát, jeden sedět a jeden musí být v předklonu.

World's Worst - Komici musí předvést nejhorší svépomocné video.

Props - Komici dostanou podivné rekvizity a musí vymyslet co nejvíc vtipných použití.

Number of Words - Každý komik má předepsaný přesný počet slov, které mají mít jeho věty: Ryan - 3 slova, Colin - 2 slova, Stephen - 4 slova a Brad - 5 slov. Brad je madam v bordelu, Colin je jedna z dívek, Stephen je zákazník a starosta města a Ryan je policista na zátahu.

Foreign Film Dub - Colin a Brad hrají rumunský film Return of the Bald Weasels, Stephen a Ryan jim překládají.

Greatest Hits - Ryan a Colin uvedou novou kolekci CD - Songs of the Locker Room, Brad předvede francouzskou baladu If You Drop the Soup, Leave It Where It Is, disco píseň You Call it Football, I Call It Soccer, What the Hell, německou pijáckou píseň Hey Coach, What’s with the Lederhosen?.

Vítězové Colin a Brad přečtou titulky jako plastičtí chirurgové, kteří se baví o svých klientech.

Hlavní postavy
moderátor
sám sebe
sám sebe
sám sebe
sám sebe - hudební doprovod
sám sebe
Režie
Scénář
Hudba
Informace k epizoděIMDb
Český názevEpisode #9.19 (neoficiální název)
Původní názevEpisode #9.19
Rok natočení1997
Premiéra13. listopadu 1997
Typ epizodyPoslední epizoda série
Délka24 minut
Autoři profilu epizody