plakát seriálu

Whose Line Is It Anyway?

(Whose Line Is It Anyway?)

Epizoda 6×10 – Series 6 Compilation 1
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Sestřih toho nejlepšího, co se nevešlo do šesté řady, část první, obsahuje hry Film and Theatre Styles, News Report, Superheroes, Remote Control, Songstyles, Questions Only, Scene To Music, Film Dub, Helping Hands a Stand Sit Bend.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Film and Theatre Styles - Diváci navrhnou filmové a divadelní žánry. Komici začnou scénku, Clive je čas od času zastaví a řekne jeden z žánrů, v němž musí pokračovat. Ryan a Colin jsou businessmani, kteří hrají squash.

News Report - Greg je reportér ve studiu, Ryan je expert na dané téma, Tony je reportér na místě a dělá rozhovor s lidmi na místě, které hraje Mike. Téma je Adam a Eva v Nikarague.

Superheroes - Rubber Band Boy Colin musí vyřešit krizi - uvízl v lednici. Mesmerized By Arm Movement Man Ryan, Suicide Guy Tony a Laughing Nymphomaniac Woman Stephen mu přijdou na pomoc.

Remote Control - Každý komik má přidělen televizní kanál a Clive mezi nimi přepíná. Všechny ale mají společné téma - kuře. Josie je Coronation Street, Rory je Question Time, Tony je GMTV a Mike je Muppets.

Songstyles - Mike zazpívá o uhlí ve stylu grunge.

Questions Only - Komici musí ve scénce na konkurzu do cirkusu mluvit pouze v otázkách.

Scene To Music - Stephen pošle svého syna Tony, aby koupil prací prášek. Komici ale musí hrát scénku ve stylu hudby, kterou jim pustí.

Film Dub - Ryan a Stephen musí vytvořit dialogy pro záběry ze starého filmu. Téma: Stephen je závislý na erotických telefonních linkách a chce se vyléčit.

Helping Hands - Ryan je policista a Tony je podezřelý. Ryan ale nemůže používat své ruce. Stojí za ním Colin a nahrazuje mu ruce.

Stand Sit Bend
- Ryan, Greg a Tony jsou kovbojové na ranči. Pokaždé ale musí jeden z nich stát, jeden sedět a jeden musí být v předklonu.

Narážky na další seriályvložit další narážku

Želvy Ninja

Jeden ze stylů, navržený diváky pro hru Film and Theatre Styles, jsou Teenage Mutant Ninja Turtles.

Coronation Street

Josie je ve hře Remote Control, Coronation Street.
Hlavní postavy
moderátor
sám sebe
sám sebe
sám sebe
sám sebe
sám sebe
sám sebe - hudební doprovod
Vedlejší postavy
sám sebe
Režie
Scénář
Hudba
Informace k epizoděIMDb
Český názevSeries 6 Compilation 1 (neoficiální název)
Původní názevSeries 6 Compilation 1
Rok natočení1994
Premiéra2. září 1994
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka24 minut
Autoři profilu epizody