Lucik21
OFF-LINE

  • Jméno
  • Lucka
  • Věk
  • 25 let (Lev)
  • Bydliště
  • Brno
Facebook Twitter E-mail

Zdravím,
jmenuju se Lucka, jsem z Brna a studuju na Pedagogické a Filozofické fakultě MU. Ráda sleduju filmy a seriály, čtu, zpívám, cestuju a fotím. Taky ráda chodím do divadla, plavu, tancuju a sbírám podpisy (a teď už i selfie) s herci. :)

Moje oblíbené seriály jsou: House M.D., Heroes, CSI: NY, Glee, The Mentalist, Bones, Sherlock, Daredevil, The Musketeers, Person of Interest, The Alienist... mám ráda detektivní a akční seriály.

Moje oblíbené filmy jsou: Inception, Sleepy Hollow, Sherlock Holmes, Mrtvá nevěsta nebo třeba Moulin Rouge.

Moji oblíbení herci (spíše filmoví) jsou teřba: Johnny Depp, Robert Downey Jr., Hugh Laurie, Christian Bale, Alan Rickman, Gary Oldman a Benedict Cumberbatch.

Moje oblíbené herečky jsou: Kate Winslet, Lucy Liu, Rachel Weisz, Ellen Page, Evangeline Lilly a Keira Knightley.

Moc ráda čtu (ale ještě raději sleduju filmy a seriály samozřejmě!), nicméně moje oblíbené knihy jsou všechny díly Harryho Pottera, Sherlock Holmes od A.C.Doyla i od různých pokračovatelů (edice Jota), miluju knihy Dana Browna - nejvíc Anděly a démony - ale v mém okolí se bohužel nevyskytuje moc lidí, se kterými bych toto nadšení mohla sdílet, jelikož jsem chodila na církevní školu kde nebylo radno vyslovit autorovo jméno nebo se zmínit o titulech Šifra mistra Leonarda či Andělé a démoni.

Taky ráda poslouchám hudbu, nejvíce tu filmovou, seriálovou a muzikálovou. V současné době nejvíce poslouchám soundtrack z filmů Sherlock Holmes: A Game of Shadows, Moulin Rouge, The Phantom of the Opera, HP1-7, a ze seriálů si občas poslechnu něco ze Sherlocka a GoT.

Co se žánrů týče, jde-li o knihy, vedou thrillery a detektivky, u hudby je to převážně rock, pop, jazz a instrumentální soundtracky, klidně i operní árie. U filmů vedou akční, thrillery, dobrodružné a u seriálů krimi, drama, akční a mysteriózní.

Asi od roku 2013 čím dál méně času věnuju sledování seriálů (říkám si, že všechno co chci vidět, doženu o prázdninách :D, haha) a moje pozornost se obrací k poněkud jiné činnosti, které jsem do té doby nevěnovala moc pozornost a tou je chození do divadla. Prostě jsem se do divadla zamilovala, vede činohra, hned za ní jsou muzikály (myslím z brněnského MDB, pražské moc nemusím), pak je opera a poslední je balet, ten nevyhledávám.

Na SerialZoneConech jsem zjistila, že vůbec nejsem takový seriálový maniak, jak jsem si já (a ještě více mé okolí) myslela, že moje seriálové znalosti končí cca v roce 2013 a že moc novějších seriálů nesleduju. O nových seriálech mám trošku přehled jen díky tomu, že k nim přidávám videa a doplňuju profily jejich herců :).

Tady na serialzone.cz se věnuju převážně vyplňování profilů osobností, vkládání profilových fotografií a přidávání zajímavostí. Sem tam přidám i nějaké to video. Na psaní článků už nemám kapacitu, píšu pro jiné, (převážně kulturní) servery a vím, že bych na všechny neměla čas. Navíc jsou tu jiní, kteří se v seriálech orientují naprosto geniálně a já si ráda přečtu všechno, co kdokoliv z nich napíše. :)

MŮJ LEVEL

MOJE TROFEJE

Řeč je dána všem, moudrost málokterému. (Katonova mudrosloví)

MOJE OBLÍBENÉ STRÁNKY

PŘÁTELÉ