Silcasiles
OFF-LINE

  • Jméno
  • Silcasiles
  • Věk
  • Bydliště
  • ČR
  • ICQ
  • Jabber
  • Twitter
  • Facebook
  • Google plus
Facebook Twitter E-mail

Korelku, co mám na avataru, jsem měla 10 let a pak, nejspíš stářím, umřela (nevím kolik jí bylo let, byla nalezenec). Bylo to přítulné stvoření, uměla se mazlit jako koťátko a moc na ni vzpomínám.
A tahle korelka mi sedávala na rameni, když jsem se dívala na seriály a oklovávala mi něžně ucho. A když byl seriál na houby, tak mě klovla silněji (kecám :-)).
Už jsem těch seriálů zkonzumovala spousty, české i zahraniční, dabované nebo s českými titulky. Když byl dabing v nedohlednu, titulky se nedaly sehnat a chtěla jsem jeden seriál dokoukat dřív, než ho úplně zapomenu, začala jsem si titulky dělat sama a chytlo mě to. Je to lepší, než křížovky nebo sudoku, ale taky děsný záhul. Kdo to nezkusil, nepochopí.

Zde je malý výcuc mých oblíbených, které jsem buď viděla nebo je mám rozkoukané. Nevypisuju všechny, protože to by byl dloooouhatánský seznam. Ale postupně budu do seznamu přidávat další.

Krimi:
Against the Wall, Body of Proof, Bones, Castle, Criminal Minds, Crossing Lines, Dexter, Elementary, Fargo, Happy Valley, Major Crimes, Monk, NCIS, NCIS LA, NCIS NO, Perception, Person of Interest, Prime Suspect, Rizzoli and Isles, Scandal, Sherlock, The Closer, The Coroner, The Glades, The Killing, The Mentalist, White Collar, Whitechapel,

Doktorské:
Greys Anatomy, Hart of Dixie, Monday Mornings, Nurse Jackie, Private Practice, Royal Pains, Saving Hope,

Právnické:
Bull, Drop Dead Diva, Fairly Legal, Harry's Law, Made in Jersey, Silk, Suits, The Defenders,

Mystery:
Alphas, Awake, Extant, Médium, Haven, Misfits, Once Upon a Time, The Listener, Touch, Under the Dome, Unforgettable,

Zábavné:
2 Broke Girls, American Housewife, Animal Practice, 30 Rock, Awkward, Dance Academy, Desperate Housewives, Devious Maids, GCB, Growing Up Fisher, Happily Divorced, Hot in Cleveland, M*A*S*H, Melissa and Joey, Mike and Molly, Miranda, Necessary Roughness, Outsourced, Suburgatory.

Drama:
Homeland, Political Animals, Six Feet Under,

To rozdělení žánrů vůbec neberte vážně, to mám rozškatulkováno v pc, abych nemusela dlouho hledat. A taky to nejsou všechny seriály, co jsem viděla, ale všechny jsem sledovala poctivě od 1. řady a dílu. Některé seriály jsem skoukla a vzápětí vymazala, protože mě nechytly natolik, abych si je nechala někde v záloze, ale většina mě více či méně pobavila. Nevím, který seriál byl nejlepší, každý má něco do sebe. A je fajn, že si může každý vybrat, co se mu líbí. A je fajn, že existuje serialzone a vůbec všechny weby, co se seriály a titulky zabývají.
Ale pozor, seriály a tvorba titulků jsou úžasní žrouti času, bacha, abyste se nestali závislými, jako já. Nedá se to léčit!!! Ovšem, jak to tak sleduju, tohle varování nikdo nebere vážně (asi jako ta na cigárách), pořád se najde dost bláznů, co do toho spadnou. :-)

MŮJ LEVEL

54
Cool jako: Jack Shephard

MOJE TROFEJE

Když nechceš být starej, tak holt musíš umřít mladej.

PŘÁTELÉ