Drunk_Queen
OFF-LINE

  • Jméno
  • Lenka Holajová
  • Věk
  • 20 let — narozeniny slaví za 76 dní (Býk)
  • Bydliště
  • ICQ
  • Jabber
  • Twitter
  • Facebook
  • Google plus
Facebook Twitter E-mail

No... tak asi u mě vítejte.

Jmenuju se Lenka, je mi devatenáct (tohle budu muset za měsíc opravit), bydlím a studuju na severu Čech. Mám opravdu ráda hudbu a, jak nečekaně na této stránce, seriály (filmy k tomu taky občas přihodím).

Kdysi jsem se snažila si říkat, že je se mnou všechno v pořádku, obávám se ale, že už opravdu dlouho nemá cenu si namlouvat něco jiného, takže ano, jsem opravdu divná. Má normálnost byla soustavně ohrožována již od raného dětství, ono narodit se do rodiny hudebního a filmového/seriálového maniaka je prostě nebezpečné. A tak jestli ve mně alespoň kdysi byly nějaké předpoklady stát se duševně vyrovnaným a normálním člověkem, úspěšnými snahami mého okolí nakonec zmizely docela. Začalo to hudbou, Červeným trpaslíkem a spoustou pohádek, pokračuje to seriály, filmy, spoustou Top Gearu (či The Grand Tour či čehokoliv s členy "svaté trojice" Clarkson, Hammond a May) a... opět hudbou.

Jelikož to by ještě docela šlo, mé podivné já se nebálo zajít dál a ke své divnosti přijít s rozšířením. "Hm, to zní divně," řekla si slečna Lenka někdy před rokem, když jí skončila maturita a když náhodou zavítala na profil nově založeného seriálu s divným názvem, a začala sledovat i asijské (primárně tedy korejské) seriály. Když na mě o pár dní později vinou kamarádky zaútočil korejský hudební průmysl, zkáza byla dokonána.

Čímž rozhodně nemůžu říct, že by to se mnou bylo vážně zas tak špatné. Tedy, špatné to je, ale může být o moc hůř. Naštěstí ve mně stále zůstalo to, že se před nezanedbatelným množstvím momentů v těch seriálech trapností snažím schovat do sklepa a že devět desetin korejské hudby bych poslouchala leda tak z donucení.

Ale také to nemění nic na tom, že když se zrovna nesvíjím trapností, u těch seriálů se výborně bavím (a trpím infarkty a tak) a ta část hudby, která u mě prošla, mě neuvěřitelně chytla. A pořád se mě to drží. A taky jsem tam našla své "největší hudební lásky", od kterých se mi "objektivně" (ha ha) líbí snad úplně vše. Kdo by to čekal, když předtím se mi na hudební scéně dařilo přežívat naprosto nezaujatě... Ach jo.

Naštěstí ve mně stále žije i ten předešlý level divnosti, ten bez rozšíření, takže mě můžete vidět (ehm, to zní divně), jak společně s tátou brázdím nahrávky VIVA TV či sjíždím youtube, či u televize nebo u filmů a seriálů.

Na serialzone oxiduju dennodenně, občas jen tak mimochodem zabloudím i do redakčního systému či nějakých těch článků. Kdysi jsem otravovala v Novince pod lupou, ale téhle rubriky jsem se po nějakém čase, co jsem statečně sledovala skutečně všechno, až se mi to znechutilo (pořád si myslím, že jsem do té Asie zabloudila i kvůli tomuhle), pro dobro všech raději vzdala. Ale v S lupou do historie házím moudra stále.

Nějaký ten čas jsem přispívala i ve Všechno nejlepší, což byla sice krásná rubrika, ale tak náročná, že jsme byly obě zúčastněné velice rády, když nakonec skončila.

Občas, když se mi chce (tudíž velmi zřídka), přispěju i nějakým tím článkem na jiné téma (ehm, v 90 % případů to bude TG nebo TGT, ehm), nezřídkakdy se v nich vykecávám tak dlouho, že ještě kousek a mohla bych je vydávat za knížku.

Tímto se všem, kdo to po mně musí číst, velmi omlouvám. A kde jinde než v sakra dlouhém textu. A rovnou se omlouvám i za tenhle text.

MŮJ LEVEL

MOJE TROFEJE

Hey, Corden?! Don't worry, I'm not afraid!

PŘÁTELÉ