Remi
OFF-LINE

 • Jméno
 • Jan Č.
 • Věk
 • 27 let
 • Bydliště
 • Praha
 • ICQ
 • Jabber
 • Twitter
 • @Remivsremi
 • Facebook
 • Google plus
Facebook Twitter E-mail

Seriálový a filmový nadšenec se zalíbením ve scifi a fantasy tvorbě. Jsem ale otevřený jakémukoliv žánru, když mě dokáže něčím zaujmout. Tipy na kvalitní seriál velmi rád uvítám!

Co mě v poslední době oslovilo:

Doufál jsem a ono se to splnilo. Punisher jako sólovka jede naplno a může se smělé řadit po bok nejlepší dasavadní spolupráce Netflix/Marvel - Daredevil.

I druhá sezóna si udržela své vysoké kvality. Pokud se chcete více ponořit do Upside Down, směle vykročte na tuto devítidílnou výpravu.


Skvělé odvyprávěný příběh, s výbornými herci a tématem, které se na obrazovkách často neobjevuje. Vyplatí se na seriál podívat.


Záhadné, silné, poutavé. Stejně jako podzimní novinka This Is Us ve vás zanechá smršť emocí, do kterých se budete chtít ponořit stále více a více. Konec možná nesedne každému, ale nese se v duchu celé první sezóny. Jeden z nejsilnějších zážitku roku 2016.


Výborné, osobité a nekompromisní drama. V mnohém mi připomínal první řadu True Detective, a to by měl být dostatečný důkaz toho o jak kvalitní seriál se jedná. Velice doporučuji.Po dvou epizodách musím říct, že jsem z této novinky dost nadšený. Děj, který se nebojí zobrazovat závažné společenské a politické otázky. Tempo je parádní a epizoda uteče jak nic. Největší klad je pak Kiefer Sutherland. Naprosto ovládá každou scénu a dokáže diváka uplně pohltit. Tady se rodí letošní hit.Pilotní epizoda This is us mě naprosto odzbrojila a očarovala. Nádherné, od začátku do konce plné emocí s příjemným zvratem na konci. Neobyčejný příběh podaný s neuvěřitelnou lehkostí a láskou. Chci další díly, a to co nejdříve.Webseriálová verze
Poté, co jsem zahlédl HBO promo tohoto projektu, mi to nějak nedalo a tak jsem si pustil všechny díly pěkně za sebou. Ve výsledku se dá mluvit o velice kvalitní práci, která je rozhodně rozdílná než populární seriály na velké pětce. Je to inteligentní odysea jednoho pohodového dealera a jeho zákazníků. Přitom se Guy objevuje celkem málo a vždy si v plné míře vychutnáte příběhy jeho klientů. Když se navíc s přibývajícími epizodami začnou některé dějové linky promíchávat, nabírá vyprávění ještě větší spád. Poslední dvě tři epizody již nebyly tak kvalitní, ale ve výsledku se tento webseriál prostě musí vidět. Pokud chcete něco originální, potáhněte z tohoto matroše. Snad si dají stejně záležet i s plnou verzí na HBO.
Na tento australský projekt jsem natrefil čirou náhodou při mém průzkumu seriálů z válečnou tématikou a tímto bych ho chtěl všem vřele doporučit. Skvělé herecké výkony, výborná práce za kamerou a pohlcující děj vás zavede na pobřeží Turecka během jednoho z největších válečných omylů britské historie. Podívejte se, jak dopadla příliš troufalá akce spojeneckých vojsk a událost, která znamenala pro Churchilla téměř jeho politickou smrt.

///////////////////////////////////////////////////////

Nejoblíbenější seriály aneb co mě nejvíce zaujalo, co si pravidelně pouštím znovu a znovu. Zkrátka mé televizní klenoty, bez kterých se neobejdu.