ainny
OFF-LINE

  • Jméno
  • ainny
  • Věk
  • Bydliště
  • Matička stověžatá
Facebook Twitter E-mail

Jsem východoasijský fanda s diagnózou Lee Joongi. Snažím se zaplnit zdejší bílá místa na seriálové mapě. Destinacemi v mém hledáčku jsou Jižní Korea a v menší míře i Japonsko (hraná tvorba). Pokud vám tu chybí zrovna váš oblíbený seriál z těchto zemí a chtěli byste ho přidat, stačí říct. Můžu přidávat a schvalovat seriály, stejně jako je editovat. Můžu upravovat i osobnosti. Pokud někde narazíte na chybu nebo duplikaci, pak neváhejte a dejte mi o tom vědět. Díky.

Při přidávání seriálů se snažím, aby japonská a korejská jména měla jednotný tvar, proto prosím, aby nikdo nedělal zásahy do mnou založených profilů.

No, popravdě bych byla ráda, kdyby případný další zakladatel profilů korejských a japonských seriálů, tvůrců apod. zachovával transkripci http://wiki.d-addicts.com/. Jenom tak se dá zabránit duplicitě. Díky, za pochopení.

Titulky nahrávám nejdřív na svůj web (ainny.cz). Sem je přidávám až s časovým odstupem a víc dílů najednou.

Nebudu sem cpát oblíbené seriály, protože jich je moc. Za všechny musí stačit jeden, který má pro mě nádech čerstvé zamilovanosti a jeden, který je jako manželství po letech, v kterém TO pořád je. ;^)

Aboslutní srdcovka, díky které jsem začala překládat aneb Devět dílů nonstop.Seriál, který mě totálně rozsekal, a po kterém jsem měla takovou krizi, že jsem myslela, že překládat přestanu. Emocionální smršť, jaká přišla s posledním dílem, jsem ještě nezažila a asi hned tak nezažiju.

MŮJ LEVEL

48
Cool jako: Sarah Walker

MOJE TROFEJE

Nevadí, že vůl je vůl. Horší je, dělá-li se z něho lev. (To není z mé hlavy, to napsal pan Čapek. A měl pravdu, předsedo.)

MOJE STRÁNKA

PŘÁTELÉ