akyf
OFF-LINE

  • Jméno
  • Marta
  • Věk
  • 32 let (Rak)
  • Bydliště
  • London - Twickenham, United Kingdom
Facebook Twitter E-mail

Mezi seriálové nadšence patřím už přes deset let, co jsem se na střední škole, resp. internátu seznámila s jednou holčinou. Začaly jsme si povídat a zjistily jsme, že máme podobně laděné názory na některé fantasy a scifi knihy. A shodou okolností tenkrát dávali na Nově seriál Buffy, the Vampire Slayer. A tak kamarádka nelenila a řekla mi, jestli bych s ní nezašla na jeden super seriál do společenské místnosti, že by se mi možná mohl líbit. A už to bylo! Buffy a Scooby gang jsem si oblíbila, zkoukla všechny díly, pak se rozjel spin-off Angel a postupem času jsem v tom byla až po uši. Celé by se to dalo shrnout asi do jedné věty: "Všechno začal Joss Whedon!"

Má opravdu první závislost, a jak by řekl Leonard Penny: "tohle prostě musíš vidět" ...


Seriál, který mě naprosto uchvátil a dá se s klidem tvrdit, že jsem s tímto seriálem přešla od střední školy, po vysokou své první pracovní pokusy a jsem moc zvědavá co mě čeká v minimálně dalším společném roce:


A samozřejmě nemůžou chybět klasické oddychovky, které si pustím kdykoli a kdekoliv, při jakékoli příležitosti, prostě klasika:Dále aktivně koukám na (řazeno náhodně):A samostatnou kapitolu tvoří i seriály, jejichž čas již vypršel, přestalo se natáčet, nebo přišlo jejich řádné ukončení :( Moje srdce ale přeci jen zasáhly a je dobré na ně nezapomínat!


Seriály, které se mi stále nedaří dokoukat, buď omrzely, nebo zkrátka není dostatek času. Mám ale v plánu alespoň některé dokoukat (řazeno náhodně):


A pokud by mi zázrakem nějaký ten čas zbyl, chtěla bych dát šanci dalším, slibně vypadajícím seriálům, např.:


Považuji se za celkem normálního fanouška dobrých seriálů, i když mezi některými svými kamarády jsem považována spíše za seriálového maniaka. Myslím ale, že se na tomto webu mohu s klidem prohlásit za "normálního" konzumenta :)

MŮJ LEVEL

11

MOJE TROFEJE

Furiosus enim ipso furore satis punitur

MOJE OBLÍBENÉ STRÁNKY

PŘÁTELÉ