Diskuze k článku Nejoblíbenější seriály v roce 2012 na SerialZone.cz
avatar uživatele
Kahlan
Uživatel od první verze | Cool level: 77 | děda Abraham J. 'Abe' Simpson
30. 12. 2012 / 12:34:46 (před 11 roky)
off

prečo je tam glee 2x?
inač sa dá povedať,že sa na tieto zoznamy každú nedeľu teším a také 2/3 zo zmienených sledujem alebo si chcem pozrieť

tak už je to dobré,asi mi to len zobrazilo keď som to preklikala =D

Gallifrey fall no more!
Editováno: 2x | Naposledy: 30. 12. 2012 / 12:51:37
avatar uživatele
Mik
Uživatel od první verze | Cool level: 57 | admirál William Adama
30. 12. 2012 / 12:54:59 (před 11 roky)
off

ja tam mam Glee jen jednou, jinak koukam ze jste jeste udelali zmenu v obrazkach ty predchozi byly hezci hlavne u Suits. Dost me prekvapilo Revolution a hlavne ze porazilo takovy pecky. Jinak je videt ze teenky stale vladnou internetu :-D

avatar uživatele
Meimei
Uživatel od první verze | Cool level: 56 | Richard Castle
30. 12. 2012 / 13:59:46 (před 11 roky)
off

Docela souhlasím :)

Does this darkness have a name? Is it your name?
avatar uživatele
DRAGON
Uživatel od prvopočátků | Cool level: 15 | Christopher Turk
30. 12. 2012 / 14:02:31 (před 11 roky)
off

Je radosť vidieť že toľko seriálov ktoré sa tu dostali sledujem no keby som mal vybrať top seriál ktorý najviacej sa mi páčil bola by to ťažká voľba. :D Inak ma aj trochu prekvapilo že som tu nenašiel Fringe asi nie veľa ľudí je zvedavých ako sa ukončí tento seriál. :D

"Did I ever tell you the definition of Insanity? Insanity is doing the exact same f***ing thing over and over and over again, expecting, s**t to change. That is crazy!" Vaas (Far Cry 3)
avatar uživatele
Helo
Dlouholetý uživatel | Cool level: 13 | Kenny McKormick
30. 12. 2012 / 14:03:03 (před 11 roky)
off

Docela mě překvapilo, jak vysoko jsou Bones a jak nízko skončil Castle, ale jinak souhlasím s Mikem... teenky pořád vládnou... :-D

Jsem seriálovej maniak, čumim skoro na všechno... :-D
avatar uživatele
jukab
Uživatel od první verze | Cool level: 19 | Černá zmije
30. 12. 2012 / 14:22:09 (před 11 roky)
off

První místo asi souhlasím, ostatní moc nekoukám, tak nevím....výš bych dal Revenge....ale každý to má určitě jinak...Once Upon 6.? Možná první řada, ve druhé (jsem už čtvrtého dílu) už tvůrci nemají co vyprávět a je to moc vidět :(

avatar uživatele
domih
Dlouholetý uživatel | Cool level: 14 | Emma Swan
30. 12. 2012 / 14:27:49 (před 11 roky)
off

celkom ma mrzí, že Suits je tak nízko :/ ale inak je tento zoznam tvorený len zo seriálov, ktoré buď pozerám, ale si chcem pozrieť (okrem Red Dwarf teda), takže v podstate súhlasím :)

avatar uživatele
pRo_lama
Uživatel od první verze | Cool level: 2 | Jake Harper
30. 12. 2012 / 14:27:52 (před 11 roky)
off

TOP4 je jednoznačne správna a súhlasím s ňou. Avšak dosť mi tam chýba napr. Homeland alebo The Mentalist :-)

avatar uživatele
MNTB
Uživatel od první verze | Cool level: 34 | John Watson
30. 12. 2012 / 14:51:54 (před 11 roky)
off

revolution hodně velký překvapení a ostatně i kravaťáci. jen mi tam chybí american horror story :/

avatar uživatele
Anne89
Dlouholetý uživatel | Cool level: 23 | Denholm
30. 12. 2012 / 15:01:47 (před 11 roky)
off

No tak Kravaťáci mě teda dost šokovali, protože každýmu, komu jsem je doporučila si je nemůžou vynachválit. Oproti Gossip Girl, která mě v posledních dvou řadách pěkně unavila.. ale jinak mě asi nic moc už nepřekvapilo, i když sleduju tak 1/3.. :)

avatar uživatele
Nikuska181
Uživatel od první verze | Cool level: 12 | Dale
30. 12. 2012 / 20:38:44 (před 11 roky)
off

Super, ja pozerám 9, všetky obľúbené :) Sranda však je, že strašne si chcem pozrieť celkom dosť obľúbené seriály u ľudí ako napr. Castle, HIMYM alebo TBBT a stále si pozriem dačo iné, keď už mám "prázdne miesto" v zozname :D

A chýba mi tam 2 Broke Girls alebo Revenge. Myslela som si hlavne u 2BG, že je celkom obľúbené.

Editováno: 1x | Naposledy: 30. 12. 2012 / 20:39:50
avatar uživatele
lukascoolarik
Redaktor | Cool level: 121 | Lorne Malvo
30. 12. 2012 / 20:55:32 (před 11 roky)
off

Zajímavé, s pořadím celkem souhlasím, z těch dvaceti pěti sleduju deset.

avatar uživatele
TheHalf
Uživatel od první verze | Cool level: 20 | Zipper
30. 12. 2012 / 21:58:29 (před 11 roky)
off

14 z 25 u mňa :) Tiež mi tam ale chýba American Horror Story alebo napr. Modern Family a Breaking Bad

avatar uživatele
Crazy-Nut*
Uživatel od první verze | Cool level: 9 | Rajesh Koothrappali
31. 12. 2012 / 00:05:50 (před 11 roky)
off

Je vidět, že lidi mají vkus, skoro všechny také sleduju a zbytek, co mě teď zaujal, nebo jsem ještě nevyzkoušela, tak to musím v novém roce napravit :)

Milovnice seriálů <3
avatar uživatele
Sleslikslicka
Dlouholetý uživatel | Cool level: 17 | Jaime Lannister
31. 12. 2012 / 00:47:41 (před 11 roky)
off

Jůůů. Arrow tak vysoko, paráda. Akorát tedy ti Suits, to je kvalita na lepší místo, klidně by si to mohli prohodit.

Nobody expects the spanish inquisition!
avatar uživatele
Anetka888
Uživatel od první verze | Cool level: 49 | Chip
31. 12. 2012 / 02:15:13 (před 11 roky)
off

Mě z The Vampire Diaries asi švihne. :D

"Let's put a smile on that face!"
avatar uživatele
phoebe.h2
Dlouholetý uživatel | Cool level: 22 | Chandler Bing
31. 12. 2012 / 13:19:55 (před 11 roky)
off

většinu sleduju a na některé se chystám v budoucnu. jinak v žebříčku mi chybí homeland, doctor who a american horror story.

avatar uživatele
Gingy
Uživatel od první verze | Cool level: 22 | Chandler Bing
31. 12. 2012 / 14:52:51 (před 11 roky)
off

cca deset z nich sleduju, a na některé se chystám až bude čas =) u některých bych řekla, že budou víc v popředí a naopak =)

Gingy
avatar uživatele
Pipa22
Uživatel od první verze | Cool level: 36 | maj. Margaret 'Štabajzna' Houlihanová
31. 12. 2012 / 23:09:40 (před 11 roky)
off
Helo napsal(a):

Docela mě překvapilo, jak vysoko jsou Bones a jak nízko skončil Castle, ale jinak souhlasím s Mikem... teenky pořád vládnou... :-D

taky me prekvapilo srovnani Castle/Bones - po predchozi serii bych ocekavala presne opacne poradi

avatar uživatele
Majef
Uživatel od první verze | Cool level: 8 | Kryton
4. 1. 2013 / 15:29:22 (před 11 roky)
off

Plně souhlasím se všemi seriály co jsou v tomhle žebříčku.

avatar uživatele
saarry
Dlouholetý uživatel | Cool level: 5 | John A. Zoidberg
4. 1. 2013 / 23:12:23 (před 11 roky)
off
DRAGON napsal(a):

Je radosť vidieť že toľko seriálov ktoré sa tu dostali sledujem no keby som mal vybrať top seriál ktorý najviacej sa mi páčil bola by to ťažká voľba. :D Inak ma aj trochu prekvapilo že som tu nenašiel Fringe asi nie veľa ľudí je zvedavých ako sa ukončí tento seriál. :D

Spis myslim ze sem hodne lidi chodí kvuli titulkům k seriálům a Fringe mají vlastní stránky, kam jsou lidé zvyknutí chodit.

avatar uživatele
Exredaktorka
Redaktor | Cool level: 68 | Charlie Harper
9. 1. 2013 / 18:41:20 (před 11 roky)
off
Helo napsal(a):

Docela mě překvapilo, jak vysoko jsou Bones a jak nízko skončil Castle, ale jinak souhlasím s Mikem... teenky pořád vládnou... :-D

myslíš? takové ty typicky teen seriály se tam ani nedostaly nebo většinou nijak vysoko.

co se týče překvapení, že po té a té sérii je ten a ten výš než jiný apod... nemyslím, že lidi několikrát ročně projíždějí svoje oblíbené a vyhazují z nich seriály, které nebyly teď nic moc. spíš dokud se jim neznechutí tak, že ho přestanou sledovat a nechtějí, aby jim zacláněl ve watchlistu, nehýbou s tím. možná by bylo objektivnější rozeslat všem povinný dotazník, kde vyplní svoji nej desítku :D.

jukab napsal(a):

První místo asi souhlasím, ostatní moc nekoukám, tak nevím....výš bych dal Revenge....ale každý to má určitě jinak...Once Upon 6.? Možná první řada, ve druhé (jsem už čtvrtého dílu) už tvůrci nemají co vyprávět a je to moc vidět :(

asi záleží, jak kdo :D. pro mě je to v tuto chvílí ouat seriál, na jehož díly se těším nejvíc. možná ještě got, ale ten je tři měsíce v roce.