Facebook Twitter E-mail
3. května 2013

Nová promovidea nabízí western i kriminálku!

Léto je téměř zde. Již od června začnou stanice nahrazovat své sezónní programy okurkou, která zaplní letní týdny v napjatém očekávání vyústění květnových cliffhangerů.

Každý rok se kromě stávajících stálic objeví několik novinek, které bojují o přízeň hrstky diváků, kteří si vybírají televizi před teplými letními večery strávenými venku.

Příkladem letošní novinky je kriminálka stanice TNT s názvem King and Maxwell. Stanice nyní představila první trailer k seriálu, ve kterém bude dominovat Rebecca Romijn.

Druhé video je trošku z jiného soudku. Loni stanice A&E nasadila westernovskou konkurenci k Justified (Strážce pořádku), kriminální drama Longmire. Ukázalo se, že to byl dobrý tah, jelikož seriál zaujal a získal si obnovení pro druhou řadu. Stanice nyní vydala první promo na druhou sérii, která se taktéž bude vysílat v létě.

Do třetice tu máme ještě jednu novinku. Stanice Showtime letos páruje poslední sérii veterána Dextera s novinkou Ray Donovan. Dosud se většina trailerů objevovala jen v mixu obou seriálů, nyní však stanice zpřístupnila veřejnosti oficiální trailer k Rayovi. Vypadá to, že se máme na co těšit.

King and Maxwell

Longmire

Ray Donovan


Líbí se vám promovidea? Na který letní seriál se těšíte vy?

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Maarti
před 223 týdny
Možná Ray Donovan :)
corine
před 223 týdny
To téma a styl traileru mi trošku připomnělo příjemné vzpomínky na Hunted....
pufina
před 223 týdny
Také se přidávám k těm, jenž se chystají na Raye Donovana :) Moc pěkná...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY