Diskuze k článku Matt Smith už nebude Doctorem
avatar uživatele
PrcekTK
Dlouholetý uživatel | Cool level: 20 | Zipper
2. 6. 2013 / 09:25:54 (před 10 roky)
off

Docela mě s tím naštval. Nejdřív potvrdí, že bude v osmé sérii, takže jsem myslela, že se postupně budu připravovat na jeho odchod, ale tohle... To je od něj hnusný, přece jenom to on se rozhodoval, ne BBC.
Na druhou stranu jsem někde četla, myslím, že to byl telegraph, že by se Tennant mohl vrátit, tak uvidíme... :)

Always take a banana to a party, Rose.
avatar uživatele
M-44
Dlouholetý uživatel | Cool level: 2 | Jake Harper
2. 6. 2013 / 09:27:00 (před 10 roky)
off

Tak to mě štve, Matt byl asi nejlepší doktor a "Motýlek je cool" mi bude vážně chybět. Na druhou stranu každej Doktor byl skvělej, takže se nebojím, že by mě zklamal, hlavně pokud bude zrzek :). Jenom prosím ne ženskou to už by vůbec nebylo ono.

avatar uživatele
tammiive
Dlouholetý uživatel | Cool level: 11 | Morgan Guillermo Grimes
2. 6. 2013 / 09:39:37 (před 10 roky)
off

Když má teď nastartovanou filmovou kariéru.Chybět mi nebude, těším se na nového doktora :)

avatar uživatele
doxii
Dlouholetý uživatel | Cool level: 6 | Chloe O'Brian
2. 6. 2013 / 09:40:32 (před 10 roky)
off

od nástupu Matta jako jedenáctky se říkalo, že s námi bude do půlky 8. série - což mi vždycky přišlo jako zvláštní doba pro regeneraci, uprostřed série - ale tahle předpověď se koukám o moc nesekla...
i když bych tomu na začátku nevěřila, budu ho postrádat, přišla jsem mu na chuť docela rychle
Nevím jestli se mi představa Johna Hurta jako doktora líbí, ale co...uvidíme kdo přijde jako další :)

Nejlínější je svědomí. Málokdy se v někom hne. -Vlasta Burian-
Editováno: 1x | Naposledy: 2. 6. 2013 / 10:04:03
avatar uživatele
Kahlan
Uživatel od první verze | Cool level: 77 | děda Abraham J. 'Abe' Simpson
2. 6. 2013 / 10:02:56 (před 10 roky)
off

neviem ako vhodne reagovať,momentálne vo mne prebieha 5 fáz smútku naraz,ale bez tej poslednej...Matta som ako Doctora milovala a jeho strata mrzí a bolí, dve časti (výročný a vianočný špeciál) na rozlúčenie a prípravu nestačia ani zďaleka =(

Gallifrey fall no more!
avatar uživatele
Ajam
Dlouholetý uživatel | Cool level: 15 | Christopher Turk
2. 6. 2013 / 10:10:14 (před 10 roky)
off

Je to prostě doktor, jedinej seriál kde se mění protagonista hlavní postavy aniž by to bylo někomu divné. Na Matta sen si musel hodně dlouho zvykat pro mě je prostě to David, ale Matt mu velmi dobře konkuruje. Už se těším na nového doktora, jen aby to nebyla doktorka :-/ (nejsem sexista, ale prostě ta postava je chlap - můžou vůbec páni času při regeneraci změnit pohlaví ??) Jen mě děsí to že můžou z regenerovat jen 12x znamená to že seriál celkově bude končit :(

Ajam
avatar uživatele
Jolinar
Dlouholetý uživatel | Cool level: 20 | Zipper
2. 6. 2013 / 10:18:33 (před 10 roky)
off

No sláva. Sice jsem Matta nakonec měla docela ráda (i když jsem se s ním smiřovala asi 2 řady), ale už je tam dost dlouho. Ty spekulace, že by se mohl vrátit David Tennant mi přijdou mimo, podle mě je ptákovina, aby Doktor zregeneroval do nějaké své minulé podoby, i když asi navlíknout by to nějak šlo (chyba v matrixu?).
Novému Doktorovi bych přála, aby byl stejně osobitý jako jeho předchůdci, aby si ho lidé taky zamilovali, aby to nebyla ženská a aby to nebyl zrzek ("Still not ginger" už je taky legendární :) )

avatar uživatele
Deni001
Uživatel od první verze | Cool level: 13 | Kenny McKormick
2. 6. 2013 / 10:27:43 (před 10 roky)
off

Tak to mě mrzí. Taky jsem si na Matta musela chvíli zvykat, protože Tennant je pro nenahraditelný, ale nakonec jsem si ho velice oblíbila. Taková střelená, šílená verze Doctora, která umí rozesmát stejně dobře jako působit dramaticky a vážně. Doufám, že režiséři nějak vyřeší tu šlamastyku s těmi 12 regeneracemi, protože podle mě se seriál pořád drží a neměli by to jen tak ukončit.

Doufám, že nový Doctor bude stejně skvělý jak ti předchozí a jak už bylo zmiňováno - že to nebude žena. Tím by polovinu toho děje (River, Rose..) totálně pohřbili :D. No je to škoda, ale co se dá dělat...

avatar uživatele
smarinka
Uživatel od první verze | Cool level: 33 | Jack Carter
2. 6. 2013 / 10:45:33 (před 10 roky)
off
Deine napsal(a):

Doufám, že režiséři nějak vyřeší tu šlamastyku s těmi 12 regeneracemi, protože podle mě se seriál pořád drží a neměli by to jen tak ukončit.

Podle mě by se to dalo vyřešit díky River, jak obětovala svoje regenerace aby mu zachránila život, tak by to mohli zaonačit tak, že tím zároveň navýšila jeho počet regenerací...

avatar uživatele
aaaja
Uživatel od první verze | Cool level: 46 | Richard Hammond
2. 6. 2013 / 11:15:15 (před 10 roky)
off

Mě na tom štve jedna věc... Regenerace o Vánocích? To myslí vážně?

There are no cows in space.
avatar uživatele
Kahlan
Uživatel od první verze | Cool level: 77 | děda Abraham J. 'Abe' Simpson
2. 6. 2013 / 11:19:19 (před 10 roky)
off

niečo sa končí a niečo sa začína,ako sa hovorí,strata Matta je bolestíva,no novému Doctorovi nech už to bude ktokoľvek (len nie černoch /nechcem znieť ako rasista/ alebo žena) nech si rovnako získa ľudí ako tí pred ním, nech ho neporovnávajú (čomu sa spočiatku určite nevyhne) bo každý prinesie do tohto seriálu niečo úžasné, vlastné a neporovnateľné

ps. I will miss my BB (you know Rosanna what I mean)

Gallifrey fall no more!
avatar uživatele
PrcekTK
Dlouholetý uživatel | Cool level: 20 | Zipper
2. 6. 2013 / 11:40:53 (před 10 roky)
off
smarinka napsal(a):

Podle mě by se to dalo vyřešit díky River, jak obětovala svoje regenerace aby mu zachránila život, tak by to mohli zaonačit tak, že tím zároveň navýšila jeho počet regenerací...

Já bych řekla, že Time Lordi nemají omezený počet regenerací... To bylo na konci třetí řady, když Master umíral, tak aby zemřel, stačilo tu regeneraci potlačit... což znamená, že když to nepotlačí, může se měnit, jak se mu zachce. :D

Always take a banana to a party, Rose.
avatar uživatele
vojtymumy
Dlouholetý uživatel | Cool level: 34 | John Watson
2. 6. 2013 / 11:54:08 (před 10 roky)
off

Na Matta jsem si zvykala poměrně dlouho, ale už dnes vím, že na vánoce budu brečet jak želva. Je jedno jestli lepší, nebo horší, Matt JE DOCTOR.

avatar uživatele
Elanne
Dlouholetý uživatel | Cool level: 24 | Alan Harper
2. 6. 2013 / 12:34:07 (před 10 roky)
off

Klasika tohle... loni to byli před Vánocema Ponďáci, pak na Štědrý den odpravili Merlina a letos tohle. BBC má zvláštní způsob jak lidem popřát hezký svátky :-))

avatar uživatele
Pascal
Dlouholetý uživatel | Cool level: 2 | Jake Harper
2. 6. 2013 / 12:42:30 (před 10 roky)
off

Skoda, serial som zacal pozerat, prave ked tam bol, a myslim, ze on + Amy boli najlepsi, aspon mne sa najviac pacili. A Matt to hral dobre, taky sialeny, presne ako by som si Doktora predstavoval. Clara mi tam vobec nesedi. A potom co odide aj 11. to uz budem pozerat asi len tak. Tato posledna seria bolo dost onicom, co je skoda, kedze to bola jeho posledna.

Editováno: 1x | Naposledy: 2. 6. 2013 / 12:44:17
avatar uživatele
Trifi
Dlouholetý uživatel | Cool level: 23 | Denholm
2. 6. 2013 / 13:37:26 (před 10 roky)
off

Nezapomínejme, že je teď seriál v rukou Moffata a ten umí takové twisty, že bych se vůbec nedivila kdyby to byla pravda jen tak ´napůl´ - možností, jak by v seriálu mohl zůstat je celkem dost a minimmálně 2 dost reálné :) SPOILERS :P

Magic is coming.
avatar uživatele
Deni001
Uživatel od první verze | Cool level: 13 | Kenny McKormick
2. 6. 2013 / 14:20:53 (před 10 roky)
off
aaaja napsal(a):

Mě na tom štve jedna věc... Regenerace o Vánocích? To myslí vážně?

No i Eccleston se taky do Tennanta regeneroval na Vánoce.. Takže to zas tak novinka není.

avatar uživatele
aaaja
Uživatel od první verze | Cool level: 46 | Richard Hammond
2. 6. 2013 / 14:21:06 (před 10 roky)
off
prcek95 napsal(a):

Já bych řekla, že Time Lordi nemají omezený počet regenerací... To bylo na konci třetí řady, když Master umíral, tak aby zemřel, stačilo tu regeneraci potlačit... což znamená, že když to nepotlačí, může se měnit, jak se mu zachce. :D

To je uvedeno myslím v klasickém Doctorovi, že můžou regenerovat jen 12x a z toho poslední reinkarnace má být zlá (nebo něco takového). Ale určitě se dá vymyslet, jak to obejít.

There are no cows in space.
Editováno: 2x | Naposledy: 2. 6. 2013 / 14:22:02
avatar uživatele
aaaja
Uživatel od první verze | Cool level: 46 | Richard Hammond
2. 6. 2013 / 14:21:31 (před 10 roky)
off
Deine napsal(a):

No i Eccleston se taky do Tennanta regeneroval na Vánoce.. Takže to zas tak novinka není.

ale ta regenerace začla o díl dřív

There are no cows in space.
avatar uživatele
PrcekTK
Dlouholetý uživatel | Cool level: 20 | Zipper
2. 6. 2013 / 14:37:11 (před 10 roky)
off
aaaja napsal(a):

To je uvedeno myslím v klasickém Doctorovi, že můžou regenerovat jen 12x a z toho poslední reinkarnace má být zlá (nebo něco takového). Ale určitě se dá vymyslet, jak to obejít.

No, tak když má ta 12 reinkarnace zlá, tak to bude ten John Hurt :D Ten bude TEN zlej.

Always take a banana to a party, Rose.
avatar uživatele
aaaja
Uživatel od první verze | Cool level: 46 | Richard Hammond
2. 6. 2013 / 14:38:23 (před 10 roky)
off
prcek95 napsal(a):

No, tak když má ta 12 reinkarnace zlá, tak to bude ten John Hurt :D Ten bude TEN zlej.

až 13. má být zlá - 12 regenerací -> 13 reinkarnací

There are no cows in space.
avatar uživatele
Kolikokoli
Uživatel od první verze | Cool level: 10 | sžt. Maxwell 'Max' Q. Klinger
2. 6. 2013 / 15:06:53 (před 10 roky)
off

David Thewlis! David Thewlis!

Hey, ass-butt! I tolerate this century but I don't enjoy it so live long and prosper and may the force be with you. Hallowed are the Ori. Allons-y!
avatar uživatele
BasarMilesTeg
Uživatel od první verze | Cool level: 13 | Kenny McKormick
2. 6. 2013 / 15:37:36 (před 10 roky)
off

Spíše by to chtělo reinkarnaci na Moffatově postě. Je sice nejlepším epizoidním scénáristou od obnovení Doktora v roce 2005, ale na Rusela T. Davise zdaleka nestačí. V páté sérii to ještě nebylo tak znát, ale celkově je to prostě slabší.

"A tak se od sebe odloučili, kmet a muž, smějíce se, jako se smějí dva chlapci.Ale když Zarathustra byl samoten, promluvil takto k srdci svému: "Což je to možné! Tento stařičký světec ještě ani nezaslechl v svém lese, že bůh jest mrtev!"Friedrich N.
avatar uživatele
PrcekTK
Dlouholetý uživatel | Cool level: 20 | Zipper
2. 6. 2013 / 17:52:04 (před 10 roky)
off
BasarMilesTeg napsal(a):

Spíše by to chtělo reinkarnaci na Moffatově postě. Je sice nejlepším epizoidním scénáristou od obnovení Doktora v roce 2005, ale na Rusela T. Davise zdaleka nestačí. V páté sérii to ještě nebylo tak znát, ale celkově je to prostě slabší.

Souhlasím... Spíš vyměnit Moffata než Matta

Always take a banana to a party, Rose.
avatar uživatele
Kahlan
Uživatel od první verze | Cool level: 77 | děda Abraham J. 'Abe' Simpson
2. 6. 2013 / 18:10:05 (před 10 roky)
off

Gallifrey fall no more!
avatar uživatele
lillygrace
Uživatel od první verze | Cool level: 17 | Jaime Lannister
2. 6. 2013 / 19:38:25 (před 10 roky)
off

Tak tohle nepřežiju. Matt je můj první Doktor (ano, opravdu jsem začala koukat od páté řady a až pak se vrhla na první) a Clara je mi pořád krajně nesympatická... achjo, tohle bude nejsmutnější vánoční speciál ever.

avatar uživatele
amelia.cz
Uživatel od první verze | Cool level: 9 | Rajesh Koothrappali
2. 6. 2013 / 21:07:25 (před 10 roky)
off

Moje myšlenky jedou asi takhle " Ne, ne, ne, Nééé. Tohle neapceptuji, nepřijímám. Tohle musí být jen vtip!" Matt je můj nejoblíbenější doctor, miluju ho od první epizody. Ale co s tím naděláme, že. Doufám že příští doctor bude někdo stejně tak praštěnej, a někdo kdo mě dokáže rozesmát i rozbrečet najednou.

Televize zabydlila vraždu v lidských příbytcích - kam ostatně patří. (Alfred Hitchcock)
Editováno: 1x | Naposledy: 2. 6. 2013 / 23:22:14
avatar uživatele
Mania Dardeville
Uživatel od první verze | Cool level: 13 | Kenny McKormick
2. 6. 2013 / 21:52:59 (před 10 roky)
off

Jak jsem si na Matta dlouho a těžce zvykala, tak lehce se s ním budu loučit. Jen doufám, že je to pravda. A doufám, že další Doctor nebude opět mladší, než ten předchozí, to bych už rozdýchávala těžko :-/

...quia victus de mea adhibeo talis, qualls eas...
avatar uživatele
Decarabas
Uživatel od první verze | Cool level: 5 | John A. Zoidberg
3. 6. 2013 / 09:14:13 (před 10 roky)
off

Já jsem rád. Nic proti Mattovi, ale od té doby co byl za doctora tak muj zájem o seriál začal docela upadat ( i když teda nevim jestli je to vina jeho nebo scénáristů, ale spíš na tom maj podíl všichni stejnej ).
Tenant a Eccelstone byly přeci jen kapku jiná liga. Teď jen doufám že novej doktor nebude ženská a že to bude někdo zase kapku starší ( a klidně může bejt stejně bláznivej jak Eccelstone ).