Diskuze k článku CSI: Původní člen týmu odchází!
avatar uživatele
ellannor
Uživatel od první verze | Cool level: 18 | Kocour
26. 3. 2014 / 16:41:01 (před 10 roky)
off

Upřímně přiznávám, že CSI jsem přestala sledovat v okamžiku, kdy odešel Petersen. Pak už to tak nějak nebylo ona. Alespoň pro mě, protože Grissom byl moje nejoblíbenější postava.
Ale je to škoda, protože Brass byl fajn.

Obviously.
avatar uživatele
binnie123
Dlouholetý uživatel | Cool level: 9 | Rajesh Koothrappali
26. 3. 2014 / 19:40:42 (před 10 roky)
off

Souhlasím. Po odchodu mích oblíbených postav Grissoma a Catherin pro mě tento seriál skončil. Od té doby sem neviděla jediný díl. A Brass byl taky dobrý. A myslím, že po odchodu všech původních postav už není tento seriál co býval. Prostě bez Malýho chemika to není ono.

avatar uživatele
HonZajs000
Dlouholetý uživatel | Cool level: 76 | Semir Gerkhan
26. 3. 2014 / 21:19:54 (před 10 roky)
off

To ne. :-( Kdopak ho asi nahradí, tedy jestli vůbec někdo.

To, co čtete, pochází z hlavy studenta práv, jehož mysl tím byla značně poznamenána. Ergo. Pokud něčemu z toho nerozumíte, viňte veřejný vzdělávací systém.
Editováno: 1x | Naposledy: 26. 3. 2014 / 22:00:02
avatar uživatele
Maarti
Uživatel od první verze | Cool level: 17 | Jaime Lannister
27. 3. 2014 / 09:23:30 (před 10 roky)
off
avatar uživatele
kacka.irena
Uživatel od první verze | Cool level: 10 | sžt. Maxwell 'Max' Q. Klinger
27. 3. 2014 / 12:07:41 (před 10 roky)
off

Je to škoda a chybět mi bude. Ale něja jsem si myslela, že odejde už po tom co provedla jeho povedená dcerunka... Každý ten tým má svou dinamiku a nelze očekávat, že se stejnými kolegy se propracujete až do důchodu. CSI mám ráda a bylo by naivní se domnívat, že by to mělo ještě co říct s naprosto stejnou sestavou
Mimochodem Sara je taky původní člen, ale tím jak tam dlouho nebyla se asi už nepočítá

avatar uživatele
HonZajs000
Dlouholetý uživatel | Cool level: 76 | Semir Gerkhan
27. 3. 2014 / 13:16:31 (před 10 roky)
off
kacka.irena napsal(a):

Je to škoda a chybět mi bude. Ale něja jsem si myslela, že odejde už po tom co provedla jeho povedená dcerunka... Každý ten tým má svou dinamiku a nelze očekávat, že se stejnými kolegy se propracujete až do důchodu. CSI mám ráda a bylo by naivní se domnívat, že by to mělo ještě co říct s naprosto stejnou sestavou
Mimochodem Sara je taky původní člen, ale tím jak tam dlouho nebyla se asi už nepočítá

To i Greg Sanders je relativně původní člen, ale plnohodnotně to už nebude nikdo. Nick totiž před rokem taky zrušil smlouvu kvůli vzájemným neshodám, i když jen na šest dílů. Pak se ale nechal přemluvit a vrátil se zpět. Možná snad doktor Robbins je tam opravdu od začátku.

To, co čtete, pochází z hlavy studenta práv, jehož mysl tím byla značně poznamenána. Ergo. Pokud něčemu z toho nerozumíte, viňte veřejný vzdělávací systém.
avatar uživatele
ellannor
Uživatel od první verze | Cool level: 18 | Kocour
27. 3. 2014 / 15:59:24 (před 10 roky)
off

Technicky vzato se Sara objevila až v druhém díla jako náhrada. A Greg byl v začátcích "jen" v laborce a ne v terénu. U Robbinse si nejsem jistá, ale myslím, že v úplně prvních dílech taky nebyl. Myslím, že na patologii byla nějaká ženská.

Obviously.