Facebook Twitter E-mail
12. dubna 2014

Červený trpaslík je nesmrtelný, 11. sezóna potvrzena!

To, co si mnozí přáli, ale málokdo to čekal, se stalo skutečností. Na nedávném setkání fanoušků v britském Scarborough bylo totiž oznámeno, že tvůrci začnou v říjnu tohoto roku pracovat na již 11. sérii kultovního britského sitcomu Červený trpaslík (Red Dwarf). Doug Naylor (tvůrce a scénárista) oficiálně podepsal spolupráci a vzhledem ke klasickým termínům bychom se tak nových příběhů Listera, Rimmera, Kocoura a Krytona mohli dočkat někdy na podzim roku 2015.

Děj zcela jistě žádný fanoušek představovat nepotřebuje, připomeneme tedy pouze, že seriál se dostal poprvé na televizní obrazovky již v roce 1988 a zaznamenal neskutečný úspěch. Když pak v roce 1999 příběh skončil, většina fanoušků si byla jista, že posádku Červeného trpaslíka již nikdy neuvidí. Byl to ovšem omyl. Po deseti letech se hlavní hrdinové vrátili v nových třech epizodách nazvaných Back to Earth, které však příliš kvality nepobraly. Když pak byla oznámena produkce kompletní 10. sezóny, mnoho fanoušků bylo skeptických. Výsledek nicméně všem vyrazil dech a již téměř zapomenuté nadšení se vrátilo.

Nyní se tedy můžeme všichni společně těšit na další nové příhody a uvidíme, kam nás a posádku těžařské lodi tvůrci zavedou.


Kdo z vás je nadšený tak moc jako celá naše redakce? Přiznejte se!

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
megawir
Autor je dlouholetým redaktorem SerialZone, nenapravitelným fanouškem seriálů téměř všech kategorií a spoluzakladatelem společnosti Outpoint.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

kacka.irena
před 171 týdny
jupííííííííí
pajinka998
před 171 týdny
Je to párada... Moc se těšim na novou řadu... :)
Earenis
před 170 týdny
Super, děsně se těším!!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY