Diskuze k článku Scéna měsíce: Červen 2015
avatar uživatele
Lill
Dlouholetý uživatel | Cool level: 34 | John Watson
3. 7. 2015 / 17:10:01 (před 8 roky)
off

Super, nový článok :)
Z výberu sledujem iZombie a Hannibala, boli to celkom dobré scény, ale keďže Hannibala som začala pozerať niekedy tesne pred premiérou 3.série, tak som mala v pamäti oveľa lepšie scény z 1.-2.série a táto mi tým pádom neprišla až taká TOP. Z iZombie som si zapísala inú scénu, ktorá je pre mňa scénou mesiaca a to tiež z finálnej epky, keď ide Major po zombíkoch a jeho pochod od auta smerom k mäsiarstvu, bolo to dosť epické :)

avatar uživatele
katush
Dlouholetý uživatel | Cool level: 12 | Dale
3. 7. 2015 / 18:13:17 (před 8 roky)
off

Keďže ja osobne som tento mesiac mala nezvykle málo seriálov, nemala som ani veľký výber.
Premýšľala som nad scénou z Younger, presnejšie finále, keď mu urobila video o tom, kto ona vlastne je. Zlaté to bolo.
Taktiež veľmi zavážilo finále iZombie. Samozrejme, že mi Major vadil, keď si ako taký Rambo behal so zbraňami a myslel si, aký je úžasný. A pri tom, aká to bola citlivka celú sériu, mi príde divné, že si len tak v pohode bez výčitiek všetkých odbachuje. Dostala ma Liv tým, že ho premenila (čo síce nebolo nečakané), no čo som veľmi nečakala, bolo to, že bola kvôli nemu ochotná obetovať poslednú nádej pre ľudstvo, resp. pre zombíkov.

No najlepšie určite bolo Teen Wolf. A ani neviem, ktorú scénu by som mala vybrať, celá ta dvojitá časť bola úplne pecka a myslím, že TW sa bude pravidelne opakovať v mojich scénach mesiaca.

Editováno: 1x | Naposledy: 3. 7. 2015 / 18:14:54
avatar uživatele
Adélkaa
Dlouholetý uživatel | Cool level: 10 | sžt. Maxwell 'Max' Q. Klinger
3. 7. 2015 / 18:43:33 (před 8 roky)
off

Za mě rozhodně a bezkonkurenčně GoT poslední díl, když Arya popravovala Tranta. Tak jsem se nesmála už dlouho, zlatá scéna :D

avatar uživatele
T.E.O.N.A.S
Dlouholetý uživatel | Cool level: 25 | Lee 'Apollo' Adama
3. 7. 2015 / 23:02:16 (před 8 roky)
off
Adélkaa napsal(a):

Za mě rozhodně a bezkonkurenčně GoT poslední díl, když Arya popravovala Tranta. Tak jsem se nesmála už dlouho, zlatá scéna :D

LOL, přesně. Co ten GoT s námi dělá, že už se smějeme i u popravy? :-)

Mně se asi nejvíc líbila scéna z iZombie "Major goes full rambo"

A zombie killer with a zombie motive.
avatar uživatele
fandapcd
Dlouholetý uživatel | Cool level: 30 | Nathan Ford
4. 7. 2015 / 14:05:21 (před 8 roky)
off

RB mělo spoustu supr scének. :D Například zabití kamene/ptáčka. :D

avatar uživatele
allyska
Autorka článku | Cool level: 54 | Jack Shephard
4. 7. 2015 / 14:55:46 (před 8 roky)
off
Lill napsal(a):

Super, nový článok :)
Z výberu sledujem iZombie a Hannibala, boli to celkom dobré scény, ale keďže Hannibala som začala pozerať niekedy tesne pred premiérou 3.série, tak som mala v pamäti oveľa lepšie scény z 1.-2.série a táto mi tým pádom neprišla až taká TOP. Z iZombie som si zapísala inú scénu, ktorá je pre mňa scénou mesiaca a to tiež z finálnej epky, keď ide Major po zombíkoch a jeho pochod od auta smerom k mäsiarstvu, bolo to dosť epické :)

jj, tahle scéna se mi taky moc líbila, prý herec, co Majora hraje, věděl, že do tohoto bodu jeho postava dospěje, nechtěl totiž hrát jen pouhého hezouna expřítele :)

avatar uživatele
Seraphine313
Redaktor | Cool level: 88 | Fox Mulder
5. 7. 2015 / 01:57:21 (před 8 roky)
off

Z toho červnovýho, co jsem zatím dokoukal, bylo nejlepší asi finále třetí řady Orange Is the New Black... řada byla celkově slabší, snad až na poslední dvě tři epizody, ale finále bylo nádherný.

And when my time is up, have I done enough?