Diskuze k článku Hláškoviny
avatar uživatele
verunkawrath
Dlouholetý uživatel | Cool level: 27 | Bobby Singer
31. 7. 2016 / 15:06:00 (před 7 roky)
off

Baby Daddy se povedl.

Narovnej svou krátkou páteř a sevři drobné zoubky :)
avatar uživatele
inekafe
Autor článku | Cool level: 93 | Jack Bauer
31. 7. 2016 / 15:11:12 (před 7 roky)
off
justynajohnson napsal(a):

Baby Daddy se povedl.

Hej, hej, epka bola super. :) Na to, ako nemám rád tieto typy zápletiek, tak samotná epka bola dosť vtipná a podarená. ;)

"Život jak vo videu, dopredu či dozadu, si nepretočím."
avatar uživatele
andromache
Redaktor | Cool level: 42 | Arnold 'Jidáš' Rimmer
31. 7. 2016 / 16:25:51 (před 7 roky)
off

Rizzlesky prostě perlí :D. Celá ta debata mezi Korsakem, Jane a Maurou na téma Víla mezi podezřelými z vraždy mě dostávala do kolen :D. Prostě stá epizoda jak má být :D.

I didn’t choose this fandom, the fandom burst in and said ‘I’m your new roommate, cutie’ A usoplení spratci vždycky pokazí všechno hezký! Jo a nesnáším usmrkance a psy.
avatar uživatele
24ron24
Redaktor | Cool level: 57 | admirál William Adama
31. 7. 2016 / 16:49:22 (před 7 roky)
off

Tak dnes super hlášky ani neviem vybrať víťaza, všetky boli vynikajúce ;)

May the odds be ever in your favor.
avatar uživatele
MountainLionet
Uživatel od první verze | Cool level: 43 | maj. Frank Burns
31. 7. 2016 / 17:58:27 (před 7 roky)
off

Ještě jedno malé šílení z Mr. Robota :)

Krista: Abychom to vyřešili, musíte uznat...
Elliot: Co po mně chcete? Už všechno víte. Mám se dál opakovat? Mám vám říct, že vidím svého mrtvého tátu? Že s ním mluvím? Že ztrácím pojem o čase? Že mám v životě chvíle, kdy nevím, co se dělo? Že přicházím o rozum? Že jsem nepoznal ani svou vlastní sestru? Že nevím, co si počít, ani, jak to utnout? Fajn! Přiznávám to. Teď ale přejděme k té části, kdy mi konečně pomůžete.

In a land of predators a lion never fears the jackal.
avatar uživatele
24ron24
Redaktor | Cool level: 57 | admirál William Adama
31. 7. 2016 / 23:08:01 (před 7 roky)
off
MountainLionet napsal(a):

Ještě jedno malé šílení z Mr. Robota :)

Krista: Abychom to vyřešili, musíte uznat...
Elliot: Co po mně chcete? Už všechno víte. Mám se dál opakovat? Mám vám říct, že vidím svého mrtvého tátu? Že s ním mluvím? Že ztrácím pojem o čase? Že mám v životě chvíle, kdy nevím, co se dělo? Že přicházím o rozum? Že jsem nepoznal ani svou vlastní sestru? Že nevím, co si počít, ani, jak to utnout? Fajn! Přiznávám to. Teď ale přejděme k té části, kdy mi konečně pomůžete.

Už mi bolo divné kde zmizla depresívna hláška robota a ejhle je tu :DD Ale táto sa fakt povedla ;) V seriály meškám som na 2x02 musím dobehnúť :P

May the odds be ever in your favor.
avatar uživatele
Drunk_Queen
Redaktor | Cool level: 54 | Jack Shephard
1. 8. 2016 / 00:10:16 (před 7 roky)
off

Hlášky suprové všechny, ale nejvíc jsem se zasmála u té z Rizzoli & Isles, ten díl musel být skvělý :D. Díky za článek :).

avatar uživatele
MountainLionet
Uživatel od první verze | Cool level: 43 | maj. Frank Burns
1. 8. 2016 / 22:43:43 (před 7 roky)
off
24ron24 napsal(a):

Už mi bolo divné kde zmizla depresívna hláška robota a ejhle je tu :DD Ale táto sa fakt povedla ;) V seriály meškám som na 2x02 musím dobehnúť :P

Jo, Elliot a ta jeho (ne)živá sebranka nikdy nezklame. Ale hlavně Elliot. Emoce s ním cloumaj jedna báseň. To bys teda vážně měl :).

In a land of predators a lion never fears the jackal.
avatar uživatele
spike
Uživatel od první verze | Cool level: 15 | Christopher Turk
2. 8. 2016 / 02:58:54 (před 7 roky)
off

Z tohoto týdenního výběru hlášek mám největší radost s Dark Matter, protože ten seriál jsem si celkem zamiloval. Stejně nejlepší byla hláška ze začátku druhé série kdy Pětka dala rozkaz Androidovy: "Zabí je všechny!" :-D

spike
avatar uživatele
24ron24
Redaktor | Cool level: 57 | admirál William Adama
2. 8. 2016 / 09:05:29 (před 7 roky)
off
spike napsal(a):

Z tohoto týdenního výběru hlášek mám největší radost s Dark Matter, protože ten seriál jsem si celkem zamiloval. Stejně nejlepší byla hláška ze začátku druhé série kdy Pětka dala rozkaz Androidovy: "Zabí je všechny!" :-D

Moja reč! Preto som poslal tú hlášku :D Tiež som si seriál zamiloval ;)

May the odds be ever in your favor.