Diskuze k článku Mystic Falls se v osmé sérii zaplňuje navrátilci
avatar uživatele
Vachisek
Dlouholetý uživatel | Cool level: 12 | Dale
27. 2. 2017 / 11:56:38 (před 7 roky)
off

Pro zakončení seriálu nejlepší možná zpráva.

avatar uživatele
liskulka.lida
Dlouholetý uživatel | Cool level: 22 | Chandler Bing
27. 2. 2017 / 12:01:11 (před 7 roky)
off

Trochu hra na city :D Ale budiž! Je to poslední série, je dobře, že je to tak naplánované a dostane se nám zakončení, byla by škoda aby takovej staroušek dostal kudlu do zad v podobě otevřeného konce :))

Raději krátký, kvalitní seriál než bolestivé natahování za každou cenu.
avatar uživatele
Katusloveyou
Dlouholetý uživatel | Cool level: 18 | Kocour
27. 2. 2017 / 12:04:25 (před 7 roky)
off

Jerry se vrací? To je dobrá zpráva. On je jedna z postav je kterým jsem měla velmi blízko. Ale musím uznat, že spousta věcí v posledních epizodách je tak trochu... trochu zklamáním. Jediná opravdu dobrá věc je vztah mezi Damonem a Bonnie, tito dva show z mého pohledu ale táhnou už od asi 5. série... Upřímně, ani nejsem nadšená z návratu Niny Dobrev. Každopádně, hádám, že asi musíme počkat, jak to celé nakonec dopadne. Jen doufám, že po 8. letech tomu opravdu dají nějaký důstojný konec. Já se hlavně už nemohu dočkat návratu The Originals.

Oh, honey, I'm damned. Stop trying to make a saint out of me.
avatar uživatele
Anetka888
Uživatel od první verze | Cool level: 49 | Chip
27. 2. 2017 / 14:31:21 (před 7 roky)
off

Jeste se vraci Lexi.

"Let's put a smile on that face!"
avatar uživatele
Yellow
Dlouholetý uživatel | Cool level: 14 | Emma Swan
27. 2. 2017 / 14:32:46 (před 7 roky)
off

No, co si o tom myslet. Vrací buď mrtvé postavy nebo ty živé proto, aby je zamordovali. Pleckaland. Spíše se těším na Kaylu Ewell.

Poslední epizody jsou pecka, teď jen doufat, že to pro Stefa a Car dopadne dobře, v nic jiného už vlastně ani nedoufám.

Mňau. Pac a pusu, pac a pusu ...jo, jsem kočkař
avatar uživatele
Caroline115
Dlouholetý uživatel | Cool level: 16 | Number 6
27. 2. 2017 / 15:07:42 (před 7 roky)
off

Tak tenhle rok je fakt drsný...končí stálice TVD a PLL. To byly první seriály, který jsem si zamilovala :-) Sice na TVD jsem přestala koukat po 6. sérii, no nakonec jsem teď na pár nových dílů mrkla z čiré nostalgie. A dost mě štve, že [/spoiler]zabili Enza. Zrovna Bonnnie si zaslouží být šťastná. Víc než Damon nebo Stefan.[spoiler]

avatar uživatele
Barzoolka
Dlouholetý uživatel | Cool level: 10 | sžt. Maxwell 'Max' Q. Klinger
27. 2. 2017 / 19:24:57 (před 7 roky)
off

je to trochu trapárna ale co už...je konec tak se dáme zase všichni dohromady a naposledy si spolu zahrajeme :-D jako já TVD miluju ale už se na ten konec snad i těším

avatar uživatele
chloe123456789
Dlouholetý uživatel | Cool level: 3 | Alexandr 'Lexa' Bůček
27. 2. 2017 / 19:25:23 (před 7 roky)
off

Asi nemuzu rict nic nez, ze prestoze z finale tusim prusvih, protoze ma umrit nejaka hlavni postava. ( V tipech zatim vede Damom, coz priznejme si to neni zrovna ok. ) Ale tesim se na to. Jen je skoda, ze to konci. Ja bych se divala klidne dal, ale kdyz to herce nebavi a tvurci nevedi co s tim, tak se neda nic delat.

No, snad to bude mit dustojny konec...

Jo a taky doufam, ze nekdo da na net titulky k bonusovemu dilu s rozhovory hercu a tak, protoze je fakt nestiham, jak mluvi rychle... :-(

avatar uživatele
007.dany
Dlouholetý uživatel | Cool level: 21 | Phil Dunphy
28. 2. 2017 / 11:10:41 (před 7 roky)
off

Od páté série to už sice není ono,ale přesto jsem se seriálem vydržel a na navrátilce se opravdu těším. :)

Dan
avatar uživatele
liskulka.lida
Dlouholetý uživatel | Cool level: 22 | Chandler Bing
7. 3. 2017 / 01:05:36 (před 7 roky)
off

I když už asi rok opakuju, že chci, aby to už skončilo, tak jak se blíží poslední díl... přeci jenom je to seriál, kterej sleduju už dlouho a měla jsem ho ráda... doufám, že to bude tak epické, jak je v názvu posledního dílu. Hra na city je možná i nutností a nejspíš to i obrečím :D :D

Raději krátký, kvalitní seriál než bolestivé natahování za každou cenu.