Diskuzní fórum

Mafiánský seriál

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smajlících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

avatar uživatele
WolfiQQ
Dlouholetý uživatel | Cool level: 6 | Chloe O'Brian
13. 9. 2016 / 13:56:54 (před 7 roky)
off

Ahoj, znáte nějaký mafiánský/gangsterský seriál? Díky

avatar uživatele
inekafe
Redaktor | Cool level: 93 | Jack Bauer
13. 9. 2016 / 14:08:13 (před 7 roky)
off

Boardwalk Empire, Peaky Blinders, The Sopranos, Lilyhammer, Sons of Anarchy, Gomorra... A potom zrejme viac okrajovo napr. Gang Related, Undercover, Umbre alebo Gangland Undercover...

//ešte mi okrajovo, resp. skôr z druhej strany zákona napadol The Wire, kde sa to prepletá všetkými sériami, ďalej okrajovo napr. Power alebo Banshee - a Banshee je v podstate povinnosťou každého seriálového fanúšika, takže to si musíš pozrieť... :)

"Život jak vo videu, dopredu či dozadu, si nepretočím."
Editováno: 1x | Naposledy: 13. 9. 2016 / 14:14:56
avatar uživatele
WolfiQQ
Dlouholetý uživatel | Cool level: 6 | Chloe O'Brian
13. 9. 2016 / 16:10:35 (před 7 roky)
off

Děkuju. Btw. banshee už mám 2x zkouknuto :D takže

avatar uživatele
inekafe
Redaktor | Cool level: 93 | Jack Bauer
13. 9. 2016 / 16:13:52 (před 7 roky)
off
WolfiQQ napsal(a):

Děkuju. Btw. banshee už mám 2x zkouknuto :D takže

Iba 2-krát?! Že sa nehanbíš! :DD Ale nie, srandujem... Btw. z daných seriálov som osobne komplet videl a odporúčam - Sons of Anarchy, Gang Related, The Wire, Power a spomínané Banshee, ktoré si už teda videl. 2-krát. ;D Ale aj také Boardwalk Empire, The Sopranos alebo Peaky Blinders sú "ťažké" drámy so super hereckým obsadením, skvelými výkonmi, ovenčené rôznymi cenami atď. :)

"Život jak vo videu, dopredu či dozadu, si nepretočím."
avatar uživatele
WolfiQQ
Dlouholetý uživatel | Cool level: 6 | Chloe O'Brian
13. 9. 2016 / 16:20:37 (před 7 roky)
off

Boardwalk empire mě ze začátku moc nezaujal, ale jakmile se tam objevil mladý alcapone, tak už mě to chytlo. Peaky blinders a Sopranos mě svým popisem i názory ostatních zaujal, tak uvidíme.

avatar uživatele
HonZajs000
Dlouholetý uživatel | Cool level: 76 | Semir Gerkhan
13. 9. 2016 / 17:10:51 (před 7 roky)
off
WolfiQQ napsal(a):

Ahoj, znáte nějaký mafiánský/gangsterský seriál? Díky

Doporučuju Public Morals či Mob City. Má to sice jen jednu sérii, ale obojí stojí za to.

To, co čtete, pochází z hlavy studenta práv, jehož mysl tím byla značně poznamenána. Ergo. Pokud něčemu z toho nerozumíte, viňte veřejný vzdělávací systém.
avatar uživatele
inekafe
Redaktor | Cool level: 93 | Jack Bauer
13. 9. 2016 / 18:37:47 (před 7 roky)
off
HonZajs000 napsal(a):

Doporučuju Public Morals či Mob City. Má to sice jen jednu sérii, ale obojí stojí za to.

Public Morals, srsly? Čo to má spoločné s mafiou/gangmi? Zas nepreháňajme, Honzo. :D To mu potom môžem odporučiť aj Simpsonovcov, veď tam je Tlstý Tony, no nie? :DD

"Život jak vo videu, dopredu či dozadu, si nepretočím."