Diskuzní fórum

Prezývka - Predstavte tú svoju

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smajlících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

avatar uživatele
Person
Uživatel od prvopočátků | Cool level: 6 | Chloe O'Brian
25. 4. 2008 / 18:19:20 (před 16 roky)
off

Hádam ani netreba vysvetľovať túto tému.
Takže o mojej: Person - Dávnejšie som začal používaž prezývku Human (anglicky človek), a okrem toho rôzne obmeny (Mr_Human). Na kfilmu.net som si nechcel dat rovnakú prezývku ale významovo zhodnú. Nemecky je človek Mensch, ale to sa mi nepáčilo, tak som dal synonymum - die Person (osoba). A keďže z kfilmu.net sa mnoho ľudí dostalo na serialzone, nechcel som si ju zase meniť.

Simpsonovi - Zástupca starostu - Majorus Starostus Mladší...Science in progress
avatar uživatele
Abby
Uživatel od první verze | Cool level: 8 | Kryton
25. 4. 2008 / 18:20:56 (před 16 roky)
off

No u mě je asi jasné proč zrovna Abby - je to má nej postava z mého nej seriálu.

Editováno: 1x | Naposledy: 5. 12. 2009 / 23:38:43
avatar uživatele
Logan
Uživatel od prvopočátků | Cool level: 16 | Number 6
25. 4. 2008 / 18:25:27 (před 16 roky)
off
Person napsal(a):

Hádam ani netreba vysvetľovať túto tému.
Takže o mojej: Person - Dávnejšie som začal používaž prezývku Human (anglicky človek), a okrem toho rôzne obmeny (Mr_Human). Na kfilmu.net som si nechcel dat rovnakú prezývku ale významovo zhodnú. Nemecky je človek Mensch, ale to sa mi nepáčilo, tak som dal synonymum - die Person (osoba). A keďže z kfilmu.net sa mnoho ľudí dostalo na serialzone, nechcel som si ju zase meniť.

Bezva nápad...
Můj původní nick byl Sorrow, ale časem jsem dostal od dalších přátel nick Logan, podle filmu Loganův útěk. Později někdo našel v knize větu: Dívej se světe, teď přichází Bill Jasný...
Hrozně se jim to líbilo a tak jsem se stal Loganem Jasným. A přišla doba Diabla dvojky a příšera Raise Skeleton...
A tak jsem se byl Logan Raise. Zvykl jsem si na svůj nick a teď už ho ani měnit nechci...

But with all great things comes a great responsibility, That of Cloudsdale's being weather stability. How, you ask, are they up to the task, To which the answer is in a simple facility...
avatar uživatele
184268
Uživatel od prvopočátků | Cool level: 9 | Rajesh Koothrappali
25. 4. 2008 / 18:36:34 (před 16 roky)
off

já jich mám víc:

1.184268 - tu jsem si dal protože je to moje ID číslo na jednu nejmenovanou stránku...

2.myšák - to se nějak vymyslel sám...

3.m.e.m.o.r.e.x - nutně sem potřeboval nový mail a nemohl sem vymyslet něco inteligentního a předemnou zrovna leželo CD memorex, tak sem mezi to dal akorat tecky bylo to...

4.Bedříšek - mám kudrnatý vlasy...

Simpsonovi: Ředitel školy
avatar uživatele
Person
Uživatel od prvopočátků | Cool level: 6 | Chloe O'Brian
25. 4. 2008 / 18:38:03 (před 16 roky)
off
184268 napsal(a):

já jich mám víc:

1.184268 - tu jsem si dal protože je to moje ID číslo na jednu nejmenovanou stránku...

2.myšák - to se nějak vymyslel sám...

3.m.e.m.o.r.e.x - nutně sem potřeboval nový mail a nemohl sem vymyslet něco inteligentního a předemnou zrovna leželo CD memorex, tak sem mezi to dal akorat tecky bylo to...

4.Bedříšek - mám kudrnatý vlasy...

Mňa najviac zaujímalo to číslo. Nevedel som prísť nato skade ho máš(dátum narodenia to nebol)

Simpsonovi - Zástupca starostu - Majorus Starostus Mladší...Science in progress
avatar uživatele
184268
Uživatel od prvopočátků | Cool level: 9 | Rajesh Koothrappali
25. 4. 2008 / 18:39:24 (před 16 roky)
off
Person napsal(a):


Mňa najviac zaujímalo to číslo. Nevedel som prísť nato skade ho máš(dátum narodenia to nebol)

nj datum narozeni to fakt nebyl :-)

Simpsonovi: Ředitel školy
avatar uživatele
naninka358
Redaktor | Cool level: 102 | Doctor Who
25. 4. 2008 / 19:56:56 (před 16 roky)
off

u mě je to trochu složitější:
naninka - to vzniklo tak, že jsem chtěla novou přezdívku na chat (to už je let!) a nechtěla jsem prozradit svý jméno, tak jsem si jako jméno zvolila Nina, přehozením slabik vzniklo nani (čteno nany), a pak už z toho bylo naninka jedna dvě,
číslo 358 je naprosto náhodné, odmítala jsem obvyklé "123" apod. a tak jsem prostě něco naklikala...

avatar uživatele
Janča
Uživatel od prvopočátků | Cool level: 3 | Alexandr 'Lexa' Bůček
25. 4. 2008 / 19:58:38 (před 16 roky)
off

Tak Janča - tak možná už to někoho napadlo..je to vážně podle mého jména :o) Nemám ráda, když se mi říká Jano, Jana..takže tak :o)

Potom hodně používám ještě přezdívku MoTeSa - to je podle mé kdysi nejoblíbenější písničky Morituri Te Salutant (první 2 písmenka každého slova :o)) Pak si to někteří upravili na Moteska, což se mi líbilo více, tak jsem začala používat i toto :o))

avatar uživatele
Frikeas
Uživatel od prvopočátků | Cool level: 5 | John A. Zoidberg
25. 4. 2008 / 21:41:38 (před 16 roky)
off

Tak tedy moje Frikeas - to vlastně vzniklo na jednom táboře, kde jsem byla jako praktikantka.Ostatní kamarádi praktikanti to vymysleli a já se toho chytla a používám to dodneška.Vůbec nevím jak na to přišli a co to znamená, ale také myslím, že je to odvozené od mého příjmení.Prostě se mi líbí.
Další je Fiki a to je odvozené od mého příjmení.Dost často mi tak říkají známí.

Frikeas jméno mé...Sedmý apokalyptický jezdec...šílený lev...a asi bych si to měla už změnit na něco jiného, tak až najdu pohledný avatar tak jdu do změny
avatar uživatele
Logan
Uživatel od prvopočátků | Cool level: 16 | Number 6
25. 4. 2008 / 21:44:01 (před 16 roky)
off
Frikeas napsal(a):

Tak tedy moje Frikeas - to vlastně vzniklo na jednom táboře, kde jsem byla jako praktikantka.Ostatní kamarádi praktikanti to vymysleli a já se toho chytla a používám to dodneška.Vůbec nevím jak na to přišli a co to znamená, ale také myslím, že je to odvozené od mého příjmení.Prostě se mi líbí.
Další je Fiki a to je odvozené od mého příjmení.Dost často mi tak říkají známí.

Aha! Tak jednu záhadu mám vyřešenou...

But with all great things comes a great responsibility, That of Cloudsdale's being weather stability. How, you ask, are they up to the task, To which the answer is in a simple facility...
1/16
1234567 ... 16