Diskuzní fórum

Prezývka - Predstavte tú svoju

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smajlících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

avatar uživatele
konz
Uživatel od prvopočátků | Cool level: 15 | Christopher Turk
26. 4. 2008 / 03:34:52 (před 16 roky)
off

no tak ja se taky přidám a můj nick vyšel z ulice kde bydlim,... nejdříve jsem bydlel na ulici číslo 12 a teď číslo 21

konz. Simpsoni - Majorus Starostus. šestý Apokalyptický jezdec. Krvežíznivej Upír...Věčně hladovej. Totálně urýpanej a protivnej chlap...
avatar uživatele
Pavlus
Uživatel od první verze | Cool level: 6 | Chloe O'Brian
26. 4. 2008 / 08:59:36 (před 16 roky)
off

no tak u mě je to teda dost nuda :D
Pavluško mi začali říkat spolužáci na střední, asi tři, jinak mi tak nikdo neříkal... mělo to spíš negativní podtext... jakože se mi tím chtěli posmívat nebo tak něco, vlastně ani nevim, co to mělo původně znamenat, ale jak je znám, tak k tomu měli jistě vymyšlenou nějakou šílenou teorii s hlubokou myšlenkou :D...
potom mi tak začal říkat můj přítel a díky tomu všichni jeho kámoši a jejich kámoši, posléze už i moji kámoši a pak i ti, co mi tak neříkali, mi tak začli říkat :D prostě se to dost rozšířilo... :D i rodiče mi tak říkají... (brácha ne, ten mi říká ségro)...
no prostě nuda...

dement...
avatar uživatele
konz
Uživatel od prvopočátků | Cool level: 15 | Christopher Turk
26. 4. 2008 / 13:19:53 (před 16 roky)
off
Pavlus napsal(a):

no tak u mě je to teda dost nuda :D
Pavluško mi začali říkat spolužáci na střední, asi tři, jinak mi tak nikdo neříkal... mělo to spíš negativní podtext... jakože se mi tím chtěli posmívat nebo tak něco, vlastně ani nevim, co to mělo původně znamenat, ale jak je znám, tak k tomu měli jistě vymyšlenou nějakou šílenou teorii s hlubokou myšlenkou :D...
potom mi tak začal říkat můj přítel a díky tomu všichni jeho kámoši a jejich kámoši, posléze už i moji kámoši a pak i ti, co mi tak neříkali, mi tak začli říkat :D prostě se to dost rozšířilo... :D i rodiče mi tak říkají... (brácha ne, ten mi říká ségro)...
no prostě nuda...

:D no to teda...:D

konz. Simpsoni - Majorus Starostus. šestý Apokalyptický jezdec. Krvežíznivej Upír...Věčně hladovej. Totálně urýpanej a protivnej chlap...
avatar uživatele
184268
Uživatel od prvopočátků | Cool level: 9 | Rajesh Koothrappali
28. 4. 2008 / 19:03:30 (před 16 roky)
off
konz napsal(a):


:D no to teda...:D

alespoň se rozepsala...

Simpsonovi: Ředitel školy
Editováno: 1x | Naposledy: 28. 4. 2008 / 19:03:40
avatar uživatele
Veri
Uživatel od první verze | Cool level: 11 | Morgan Guillermo Grimes
28. 4. 2008 / 19:05:15 (před 16 roky)
off

Tak u mě to je jednoduché.. protože se tak menuju.. překvapivě.. Jinak mi ve škole říkaj Veri

Simpsnovi: Servírka u Vočka. A taky hlavní kronikářka Springfieldu! *Dreamer*
avatar uživatele
184268
Uživatel od prvopočátků | Cool level: 9 | Rajesh Koothrappali
28. 4. 2008 / 19:06:16 (před 16 roky)
off
Verča napsal(a):

Tak u mě to je jednoduché.. protože se tak menuju.. překvapivě.. Jinak mi ve škole říkaj Veri

tj , svou logiku to má...jeden weri tady už je...

Simpsonovi: Ředitel školy
avatar uživatele
Veri
Uživatel od první verze | Cool level: 11 | Morgan Guillermo Grimes
28. 4. 2008 / 19:08:12 (před 16 roky)
off
184268 napsal(a):



tj , svou logiku to má...jeden weri tady už je...

jj vím ale já jsem Veri s jednoduchým v

Simpsnovi: Servírka u Vočka. A taky hlavní kronikářka Springfieldu! *Dreamer*
avatar uživatele
Budy
Uživatel od první verze | Cool level: 11 | Morgan Guillermo Grimes
2. 5. 2008 / 17:40:03 (před 16 roky)
off

Budy - Oblíbený herec Bud Spencer, z toho odvozeno Budy.

avatar uživatele
Logan
Uživatel od prvopočátků | Cool level: 16 | Number 6
2. 5. 2008 / 17:48:57 (před 16 roky)
off
184268 napsal(a):



tj , svou logiku to má...jeden weri tady už je...

To sice má, ale ten Weri, kterého myslíš, se Veronika nejmenuje. Alespoň tedy myslím, musím se ho zeptat, jaké má druhé jméno...

But with all great things comes a great responsibility, That of Cloudsdale's being weather stability. How, you ask, are they up to the task, To which the answer is in a simple facility...
avatar uživatele
Pet
Uživatel od první verze | Cool level: 3 | Alexandr 'Lexa' Bůček
3. 5. 2008 / 19:58:19 (před 16 roky)
off

Pet - kdysi jsem potřebovala rozumný nick pro jedno forum , a nějak se toho všichni chytli, a už mi to zůstalo
A proč Pet? No jednak je to zkratka mojeho jména, a případně občas sedí i anglický překlad :)

Men are like parking spaces. The good ones are taken, the available ones are disabled!