ragelly
OFF-LINE

  • Jméno
  • Eva
  • Věk
  • 27 let — narozeniny slaví za 107 dní (Střelec)
  • Bydliště
  • Jeseník
Facebook Twitter E-mail

Obsah mého watchlistu:
- zamilované: ty, co aktuálně sleduju, tzv. reality shows a maratony
- oblíbené: zrušené seriály, které pojedu maratonem, až na ně přijde řada
- chci vidět: aktuální seriály, které ještě nemají oznámený konec
- odsledované: hážu ven z watchlistu, protože čtvrtá funkce "viděno" není :)

Říkají o mně, že jsem maniak. I já si to o sobě myslím, ve volném čase nedělám nic jiného, než že koukám na seriály. Zároveň si myslím, že tím sem perfektně zapadám :) Z 99 % koukám pouze na seriály se statusem cancelled/ended, ráda se na ně dívám pěkně vcelku od prvního do posledního dílu :) (s výjimkou reality shows)

Redaktorkou na SerialZone jsem od prosince 2011. Začala jsem tak nějak se vším - epizody, seriály, osobnosti. Během pár týdnů jsem se ale ponořila do psaní novinek.

Od ledna 2013 jsem zde šéfredaktorkou sekce Články. Pokud tedy máte jakýkoliv dotaz na bleskovky nebo články, nějaký tip, co sepsat, nebo byste se sami rádi stali zdejšími pisálky, kontaktujte, prosím, mě, buď přes zprávy, nebo mi můžete poslat mail na ragelly@serialzone.cz.

V reálu mám za sebou bakalářské studium žurnalistiky a uměnovědných studií na Univerzitě Palackého v Olomouci. Teď studuju navazující magisterský obor Teorie a dějiny dramatických umění. Potkat mě tedy můžete právě v Olomouci, nebo případně "na konci světa" v Jeseníku, odkud pocházím a kde bydlím, když nejsem ve škole.

Kromě SerialZone mám za sebou praxi v Jesenickém týdeníku, Českém rozhlasu Olomouc a webu kultura21.cz. Díky zdejšímu webu jsem měla možnost účastnit se již třech tiskových konferencí českých televizních stanic k jejim nadcházejícím programovým schématům. Kromě toho jsem se v lednu 2013 účastnila mezinárodní novinářské konference k pražskému natáčení seriálu Crossing Lines, jejíž součástí byly také rozhovory s herci a tvůrci a účast na natáčení.

---

Aktuálně koukám na:

sama:


s drahou polovičkou:


čekám na nové epizody:


Budoucnost:

maratonem:




+ ve chvilkách, kdy zrovna nemáme s drahou polovičkou co dělat, tak koukáme na toto:

čekáme na nové epizody:



budoucnost:


viděli jsme:

MŮJ LEVEL

103
Cool jako: Yoda

MOJE TROFEJE

PŘÁTELÉ