Diskuze k článku One Tree Hill: Čeká nás pokračování?
avatar uživatele
KeyCe
Dlouholetý uživatel | Cool level: 20 | Zipper
12. 6. 2018 / 10:32:16 (před 5 roky)
off

Zrovna jsem se dodívala znovu na celý seriál a teď vidím tohle. Bylo by to super, kdybych je mohla vidět po letech všechny spolu :)

avatar uživatele
novoten
Uživatel od první verze | Cool level: 14 | Emma Swan
12. 6. 2018 / 10:39:47 (před 5 roky)
off

Vzhledem k tomu, že se projektu účastní Hilarie Burton a Danneel Ackles, které kvůli nedávno zveřejněným skutečnostem neopouštěly seriál úplně v dobrém, tomu moc nevěřím, jakkoli je to škoda.

avatar uživatele
Anetka888
Uživatel od první verze | Cool level: 49 | Chip
12. 6. 2018 / 12:24:01 (před 5 roky)
off
novoten napsal(a):

které kvůli nedávno zveřejněným skutečnostem neopouštěly seriál úplně v dobrém,

Jakým skutečnostem?

"Let's put a smile on that face!"
avatar uživatele
xtomas252
Uživatel od první verze | Cool level: 84 | Dr. Horrible
12. 6. 2018 / 12:27:40 (před 5 roky)
off
Anetka888 napsal(a):

Jakým skutečnostem?

myslím, že v tom lítalo #metoo...

avatar uživatele
novoten
Uživatel od první verze | Cool level: 14 | Emma Swan
12. 6. 2018 / 13:13:10 (před 5 roky)
off

Říct, že to bylo "o metoo" je trochu slabě řečeno. Bohužel. Mark Schwahn (hlavní tvůrce seriálu) se totiž většinu natáčení choval jako slušné prase, herečkám se vnucoval a údajně je téměř neustále osahával. Údajně se jednalo o většinu "mladých pěkných" hereček, nejvíc se nechaly slyšet právě Danneel a Hilarie.

avatar uživatele
pataaaaaa159
Dlouholetý uživatel | Cool level: 9 | Rajesh Koothrappali
12. 6. 2018 / 17:06:37 (před 5 roky)
off

Jako sorry ale kvalita téhle stránky jde dost dolů a místo důležitých zpráv jako jsou obnovené a zrušené seriály nebo třeba novinka pod lupou sem jen přidáváte nějaké domněnky a nedůležité a podřadné články typu hláškoviny. Kdybych nepoužíval jiné zahraniční stránky jako spoilertv.com nebo tvseriesfinale.com tak bych vůbec ani nevěděl, že mi nějaký seriál zrušili, nebo bych se to dozvěděl po strašně dlouhé době. A kdyby nebylo imdb, nevím kde bych zjišťoval, jestli mám nový seriál začít nebo ne. Přitom pár měsíců zpět obojí fungovalo...

Nikdy není čas nevhodný pro seriál :)
avatar uživatele
Kahlan
Uživatel od první verze | Cool level: 77 | děda Abraham J. 'Abe' Simpson
12. 6. 2018 / 18:25:10 (před 5 roky)
off
pataaaaaa159 napsal(a):

Jako sorry ale kvalita téhle stránky jde dost dolů a místo důležitých zpráv jako jsou obnovené a zrušené seriály nebo třeba novinka pod lupou sem jen přidáváte nějaké domněnky a nedůležité a podřadné články typu hláškoviny. Kdybych nepoužíval jiné zahraniční stránky jako spoilertv.com nebo tvseriesfinale.com tak bych vůbec ani nevěděl, že mi nějaký seriál zrušili, nebo bych se to dozvěděl po strašně dlouhé době. A kdyby nebylo imdb, nevím kde bych zjišťoval, jestli mám nový seriál začít nebo ne. Přitom pár měsíců zpět obojí fungovalo...

s tými info to žiaľ tak je,ale tipujem,že je málo ľudí čo by ich robili a aj to málo čo ich robí má vlastný život...a teraz k tým podradným rubrikám/článkom typu Hláškoviny? akože to vážne? by som povedala,že sa tešia istej obľube u ľudí a ak sa ti nepáčia tak ti ich nekáže nik čítať..a chcelo by to trochu si vážiť robotu iných.vieš čo je za tým? asi nie, keď to označenie toho používaš slovo "podradné". ja aj ostatní prispievatelia na čele s Gabik to robíme vo vlastnom čase a tiež by sme to nemuseli robiť,však na čo,keď je to podradný článok...skús dať návrhy na nejaké rubriky/články čo by podradné podľa teba neboli a páčili by sa ti.alebo skús sám s niečim prispieť

Gallifrey fall no more!
avatar uživatele
Kahlan
Uživatel od první verze | Cool level: 77 | děda Abraham J. 'Abe' Simpson
12. 6. 2018 / 18:32:11 (před 5 roky)
off

a teraz k OTH..ak by sa ozaj niečo dalo,bola by som neskutočne šťastná,bo OTH je moja veľká srdcovka a už len pri prezeraní fotiek som dostala chuť si to pozrieť znova..len skrz tie nepríjemné skutočnosti sa toho tak trochu bojím a nejdem sa radšej predčasne radovať.aspoň sa spolu stretli a zabavili

Gallifrey fall no more!
avatar uživatele
milosh
Dlouholetý uživatel | Cool level: 37 | Daenerys Targaryen
12. 6. 2018 / 22:44:44 (před 5 roky)
off

Jenom šest let od finále? To mě docela překvapilo, pocitově je to mnohem víc.

avatar uživatele
ragelly
Autorka článku | Cool level: 128 | Ragnar Lothbrok
13. 6. 2018 / 19:43:29 (před 5 roky)
on

Tak nakonec herci budou spolu hrát ve vánočním filmu The Christmas Contract na Lifetime, který ale s OTH nemá nic společného. Objeví se tam Hilarie Burton, Robert Buckley, Danneel Ackles a Antwon Tanner a kromě nich (mimo OTH) Hunter Burke, Cheryl Ladd, Bruce Boxleitner, Teri Wyble a Ritchie Montgomery.

Editováno: 1x | Naposledy: 13. 6. 2018 / 19:43:56
avatar uživatele
007.dany
Dlouholetý uživatel | Cool level: 21 | Phil Dunphy
23. 6. 2018 / 08:56:45 (před 5 roky)
off
Jenom šest let od finále? To mě docela překvapilo, pocitově je to mnohem víc.

Také mi to tak připadá.
Jinak by to byla pecka,protože co jsem prožíval u tohohle skvělého seriálu,jsem jen tak někde jinde nezažil.

Dan