Facebook Twitter E-mail
11. října 2018

Resident a New Amsterdam dostávají celé série

Letošní první novinka se dočkala objednávky kompletní sezóny. Po pouhých třech odvysílaných epizodách stanice NBC oznámila, že k první řadě New Amsterdam přidává devět epizod navíc, celkem se tedy fanoušci můžou těšit na plných 22 dílů.

Zpráva není velkým překvapením. Všechny tři dosud odvysílané epizody se těší velmi solidním ratingům. New Amsterdam vypadá spolu s novinkou Manifest hodně nadějně. U druhého zmíněného seriálu se s doobjednávkou zatím zdržuje, a to hlavně kvůli silně silně serializovanému příběhu, který si často vyžaduje limitovaný počet dílů.

Lékařským seriálům se obecně daří. Doobjednávky devíti extra epizod se dočkal také The Resident (Doktoři), druhá série tedy bude mít také 22 epizod. Seriál si prozatím vede obstojně, i když po třech odvysílaných dílech sledovanost přece jen klesá do průměru.

Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Romix
před 67 týdny
Jsem nikdy podobné lékařské seriály nevyhledával, vystačil jsem si...
Olivia Caroline Jones
před 67 týdny
prosím můžu se zeptat jaký je New Amsterdam v porovnání se zbylými...
Romix
před 67 týdny
[citace=Olivia Caroline Jones][/citace] Nevím, co na tom mají ostatní, já na...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY