Facebook Twitter E-mail
27. září 2012

Hádanka: Kterou hlavní herečku čeká brzy smrt?!

Poslední hádanka byla docela sranda. Ukázalo se, že většina tipujících měla pravdu v tom, že peprnou noc konečně zažije Castle s Beckettovou. Dnešní téma ovšem úsměv na tváři nepřinese.

Michael Ausiello zveřejnil novou otázku: Která herečka v hlavní roli v letošní sezóně zemře?

Zde jsou nápovědy. Seriál není na obrazovkách žádným nováčkem, ale nedá se o něm ani říct, že je veterán – má více než čtyři, ale méně než devět sérií. Dále nejde o sitcom, je to klasická čtyřicetipěti­minutovka. Zemře jedna z hlavních ženských postav. Zmíněná dáma zemře při autonehodě, smrt ovšem nastane mimo kameru.

Její poslední epizoda se bude odehrávat na jejím pohřbu. Dokonce to bude tak zlé, že bude muset být zavřená rakev!

Odstranění zmiňované postavy ze seriálu ovšem nebude úplně největší šok – už nějakou dobu se její dějová linka nerozvíjí tolik, jak by měla. Naštvání přijde z velké části ne kvůli tomu, že zemřela, ale kvůli tomu, že se s ní fanoušci nestihli pořádně a osobně rozloučit, jelikož jim nezemře před očima. Navíc se ona osudná scéna stane již velmi brzy!

Tak, teď vám přenecháme prostor. Napadá vás, kdo by na popis mohl sedět? A pokud máte tip, mrzelo by vás, kdybyste měli pravdu a daná dáma opravdu řekla poslední sbohem? Čekáme na vaše názory a teorie!

Edit: A máme zde vítězku! Tou (ne)šťastnou dotyčnou je Kim Delaney alias Claudia Joy Holden z Army Wives.

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ševča
před 263 týdny
no vlastně.
ragelly
před 257 týdny
Už je jasno! :) Jméno naší dámy je dopsáno do článku :)
MNTB
před 257 týdny
sem to blbě přečetla a myslela sem, že mi něco uniklo v zoufalkách :D...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY