Diskuze k článku NBC skočilo po komedii produkované Kate Walsh
avatar uživatele
haroska
Uživatel od první verze | Cool level: 45 | Jeremy Clarkson
7. 10. 2012 / 22:55:17 (před 11 roky)
off

Já si vůbec neumím Private Practice bez Addie představit.... Leda by ho nějak šikovně postavili na mnou milované Charlotte.

Stejně si myslím, že tahle řada bude poslední:(( Kdyby tak radši chtěli vykopnout Violet.

avatar uživatele
Maarti
Uživatel od první verze | Cool level: 17 | Jaime Lannister
7. 10. 2012 / 23:33:34 (před 11 roky)
off
haroska napsal(a):

Já si vůbec neumím Private Practice bez Addie představit.... Leda by ho nějak šikovně postavili na mnou milované Charlotte.

Stejně si myslím, že tahle řada bude poslední:(( Kdyby tak radši chtěli vykopnout Violet.

Violet už mě taky štve, ale stejně si myslim, že tahle zkrácená řada bude definitivně poslední...a možná je to tak dobře..

avatar uživatele
ragelly
Autorka článku | Cool level: 128 | Ragnar Lothbrok
7. 10. 2012 / 23:43:24 (před 11 roky)
on

Ono už se na některých serverech i píše, že je to poslední. Právě nevím, jestli už je to oficiální nebo pořád ne...

avatar uživatele
phoebess
Dlouholetý uživatel | Cool level: 72 | Sam Winchester
8. 10. 2012 / 11:43:17 (před 11 roky)
off

Shonda o tom pořád mlží. Ale já četla dva články, jeden byl o tom, že manažeři ABC (nebo jak se jim tam říká :) ) oznámili, že je tahle série na 100% tou poslední. Ale pak zas Shonda v jednom rozhovoru řekla, že ji požádali, ať předloží návrhy, jak by show mohla pokračovat po odchodu Addie dál a že se podle toho uvidí, jestli bude víc než 13 epizod. Ale nevím, jestli to bylo myšleno tak, že se dokoupí díly k 6. sérii ještě, nebo že bude i 7. série.

"There are three kind of people in the world: those who know how to count and those who don't."
avatar uživatele
haroska
Uživatel od první verze | Cool level: 45 | Jeremy Clarkson
8. 10. 2012 / 12:00:17 (před 11 roky)
off

No to jsem tedy zvědavá, jak to nakonec bude,,, ale možná lepší konec společně s Addie, než aby to byla totální šílenost.