Facebook Twitter E-mail
29. listopadu 2012

Emily doordinovala!

Jak tuto bleskovku začít? Nedá nám to, abychom si trochu nerýpli… First Cut… Mysleli si, že budou první. Ale skončili až na sedmém místě. Ještě, že se stihli zavčas přejmenovat… :D Ale teď vážně.

Čeho je moc, toho je příliš. Tak nějak se asi shodli bossové CWčka, když si po včerejší nové epizodě projížděli statistiky Emily Owens, MD.

Seriál o mladé geekovské doktorce Emily a jejích spolupracovnících, přátelích a láskách premiéroval s podprůměrnými výsledky – 1,67 milionů diváků a 0.5 rating, což je málo i na CW.

Jak šel čas, bylo hůř a hůř. Rating se u následujících dvou epizod snížil na 0.3 a sledovanost klesla pouze k milionu diváků. I když předminulá epizoda zaznamenala mírný nárůst (0.4 rating a 1,43 milionů diváků), byl to pouze malý krůček a bohužel dost pozdě. Už tenkrát se spekulovalo o tom, že stanice seriál zrušila. Po výsledcích úterní epizody, kdy sledovanost spadla zpět k milionové hranici, už CW seriál odepsalo.

Zpráva o zrušení Emily visela na vlásku posledních pár dní. Seriál sice před pár týdny dostal objednávku na tři další scénáře, z novinek však jako jediný nebyl prodloužen na celou sérii.

Nicméně CW potěšilo fanoušky oznámením, že všech třináct původně naplánovaných epizod bude odvysíláno.

Na midseason má CW nachystané dva seriály. Prvním z nich je The Carrie Diaries o mládí slavné Carrie Bradshaw, se kterým se počítá jako se zástupcem končící Gossip Girl (Super drbna). Druhým seriálem v záloze je triller CultJessicou Lucas a Mattem Davisem v hlavních rolích. Cult prozatím nemá stanovený časový slot v programu, ovšem po zrušení Emily se dá očekávat, že brzy zaujme právě její místo.

Naše tipovačka byla aktualizována. Nezapomeňte si zkontrolovat vaše skóre!

Tak co říkáte? Mrzí vás toto zrušení? Nebo jste to čekali? A jak si prozatím vedete v naší tipovačce?

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ševča
před 259 týdny
cw se proatě bude muset smířit s tím, že v dnešním světě internetu to...
misulka78
před 258 týdny
Přesně tak. Mě přijde, že poseldní dobou se na CW snaží furt vymyslet něco...
eve.blog
před 185 týdny
Ty časy, kdy bylo 1,63 na CWčku málo:'D

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY