Diskuze k článku Anketa: Zlatý devadesátky (náhlá smrt)
avatar uživatele
AislinK
Dlouholetý uživatel | Cool level: 7 | Manny Bianco
18. 10. 2020 / 14:13:34 (před 3 roky)
off
avatar uživatele
Hlawoun
Uživatel od první verze | Cool level: 27 | Bobby Singer
18. 10. 2020 / 14:25:39 (před 3 roky)
off

Teletubbies 'till I Die!

Zima se blíží...
avatar uživatele
petrSF
Uživatel od první verze | Cool level: 50 | František 'Ozzák' Pacovský
18. 10. 2020 / 14:32:27 (před 3 roky)
off
avatar uživatele
ragelly
Autorka článku | Cool level: 128 | Ragnar Lothbrok
18. 10. 2020 / 14:32:33 (před 3 roky)
off
AislinK napsal(a):

Za mě Roswell :)

Souhlas 👍

avatar uživatele
ragelly
Autorka článku | Cool level: 128 | Ragnar Lothbrok
18. 10. 2020 / 14:41:25 (před 3 roky)
off

Pro zájemce, tady je konečný výsledek nepostupujících:

138 Tarzán 17
135-137 Wolffs Revier 18
O zvířatech a lidech 18
Cesty formana Šejtročka 18
134 Nikdo není dokonalý 23
133 Dharma & Greg 24
131-132 Dejimon Adobenchâ 36
Cestománie 36
130 Siska 37
129 The New Woody Woodpecker Show 39
128 Bubáci a hastrmani 45
127 The Pretender 46
126 Game Page 50
123-125 Schimanski 51
Miami 7 51
Rosalinda 51
121-122 Policajti z předměstí 52
The Sopranos 52
120 Banánové rybičky 53
118-119 Freaks and Geeks 56
Spin City 56
117 Přítelkyně z domu smutku 63
115-116 Whose Line Is It Anyway? 64
Everybody Loves Raymond 64
113-114 Der Bergdoktor 65
Pride and Prejudice 65
111-112 Chicago Hope 70
Pruhovaní kamarádi 70
110 Für alle Fälle Stefanie 71
109 The Adventures of Sinbad 72
108 3rd Rock from the Sun 74
107 Z deníku žáka III. B aneb Edudant a Francimor 75
106 Taz-Mania 78
105 Babylon 5 82
104 Family Guy 86
102-103 Bob the Builder 88
Mad About You 88
101 Oakie Doke 90
100 Flipper 91
99 BeastMaster 93
98 Daria 94
96-97 Due South 95
CatDog 95
93-95 Život na zámku 96
Walking with Dinosaurs 96
Na plovárně s Markem Ebenem 96
91-92 Dexter's Laboratory 98
SpongeBob SquarePants 98
90 Star Trek: Deep Space Nine 99
88-89 O skřítku Racochejlovi 100
Žofka ředitelkou zoo 100
87 Le Comte de Monte Cristo 101
86 Tuláček 102
85 Nováci 103
84 Law & Order 104
83 Sex and the City 110
82 Yo soy Betty, la fea 126
81 Esmeralda 129
80 The Fresh Prince of Bel-Air 132
79 Sasuke 136
78 Tropical Heat 139
77 That '70s Show 149
76 Viper 151
75 Bulle von Tölz, Der 162
74 Law & Order: Special Victims Unit 166
73 Twin Peaks 174
72 Saturnin 175
71 Kouzelná školka 176
70 Dinosaurs 189

avatar uživatele
andromache
Redaktor | Cool level: 42 | Arnold 'Jidáš' Rimmer
18. 10. 2020 / 14:52:49 (před 3 roky)
off

Za mě dneska Ochránce... A jinak chudák Tarzan :(. Ale překvapuje mě tak těžký nepostup Vražedného pobřeží O_o...

I didn’t choose this fandom, the fandom burst in and said ‘I’m your new roommate, cutie’ A usoplení spratci vždycky pokazí všechno hezký! Jo a nesnáším usmrkance a psy.
avatar uživatele
SparkySpeirs
Dlouholetý uživatel | Cool level: 20 | Zipper
18. 10. 2020 / 14:53:23 (před 3 roky)
off

Tady jsem nic neviděla celé (vždycky maximálně pár dílů, které si už ani nepamatuji)... a Teletubbies hlas dávat nechci :(.

Ale vzhledem k tomu, na co posledních pár dní v karanténě koukám a jaký čtu fanfiky, musí jít hlas Peteru Parkerovi ;D.

What the fork?!
avatar uživatele
kuko61
Uživatel od první verze | Cool level: 3 | Alexandr 'Lexa' Bůček
18. 10. 2020 / 14:54:07 (před 3 roky)
off

Za mna Frasier. Pre mna je to jeden z naj komedialnych serialov vobec :)

avatar uživatele
IrmaVep
Redaktor | Cool level: 34 | John Watson
18. 10. 2020 / 14:55:45 (před 3 roky)
off
andromache napsal(a):

Ale překvapuje mě tak těžký nepostup Vražedného pobřeží O_o...

Povidej mi o tom 😭 Pisu si do cerne kroniky r. 2020.

avatar uživatele
andromache
Redaktor | Cool level: 42 | Arnold 'Jidáš' Rimmer
18. 10. 2020 / 14:59:04 (před 3 roky)
off
IrmaVep napsal(a):

Povidej mi o tom 😭 Pisu si do cerne kroniky r. 2020.

To teda jako.. Je fakt, že bylo v docela tvrdé konkurenci, ale i tak mě to celkem šoklo, že slovutný Nick Slaugheter takhle utřel nos...

I didn’t choose this fandom, the fandom burst in and said ‘I’m your new roommate, cutie’ A usoplení spratci vždycky pokazí všechno hezký! Jo a nesnáším usmrkance a psy.
avatar uživatele
andromache
Redaktor | Cool level: 42 | Arnold 'Jidáš' Rimmer
18. 10. 2020 / 15:00:41 (před 3 roky)
off

A až teď mi vlastně došlo, že jeden ze symbolů mých devadesátek, Heartbreak High, se do ankety vůbec nekvalifikoval O_o...

I didn’t choose this fandom, the fandom burst in and said ‘I’m your new roommate, cutie’ A usoplení spratci vždycky pokazí všechno hezký! Jo a nesnáším usmrkance a psy.
avatar uživatele
kunko
Běžný uživatel | Cool level: 9 | Rajesh Koothrappali
18. 10. 2020 / 15:04:44 (před 3 roky)
off

Jednoznačne Frasier TOP!

avatar uživatele
Vladimír Adam
Dlouholetý uživatel | Cool level: 5 | John A. Zoidberg
18. 10. 2020 / 15:12:49 (před 3 roky)
off
andromache napsal(a):

A až teď mi vlastně došlo, že jeden ze symbolů mých devadesátek, Heartbreak High, se do ankety vůbec nekvalifikoval O_o...

Jj Skola zlomenych srdci. Tam me fascinoval poměr ucitelky se studentem😁

Da se vubec nekde tento seriál shlednout ci stáhnout?

avatar uživatele
_karel_
Dlouholetý uživatel | Cool level: 68 | Charlie Harper
18. 10. 2020 / 15:13:55 (před 3 roky)
off
ragelly napsal(a):

Pro zájemce, tady je konečný výsledek nepostupujících:
....
73 Twin Peaks 174
...

Ach jo, a taková to byla jízda :D

Editováno: 1x | Naposledy: 18. 10. 2020 / 15:14:26
avatar uživatele
andromache
Redaktor | Cool level: 42 | Arnold 'Jidáš' Rimmer
18. 10. 2020 / 15:19:54 (před 3 roky)
off
Vladimír Adam napsal(a):

Jj Skola zlomenych srdci. Tam me fascinoval poměr ucitelky se studentem😁

Da se vubec nekde tento seriál shlednout ci stáhnout?

A já si říkala,kde se můj odpor ke vztahu učitel(ka)/student(ka) zrodil :D.

O stažení bohužel nic nevím... taky bych se na pár dílů i mrkla. Nevím proč mi nejvíc utkvěla v hlavě smrt jednoho studenta...

I didn’t choose this fandom, the fandom burst in and said ‘I’m your new roommate, cutie’ A usoplení spratci vždycky pokazí všechno hezký! Jo a nesnáším usmrkance a psy.
avatar uživatele
phoboska
Redaktor | Cool level: 71 | Dean Winchester
18. 10. 2020 / 16:29:55 (před 3 roky)
off
kuko61 napsal(a):

Za mna Frasier. Pre mna je to jeden z naj komedialnych serialov vobec :)

Mám to rovnako. Úplná topka v rámci sitcomu.

"Welcome to the edge. It's not the end of the world, but you can see it from here." Eliza Cassan
avatar uživatele
AislinK
Dlouholetý uživatel | Cool level: 7 | Manny Bianco
18. 10. 2020 / 16:40:08 (před 3 roky)
off

Chudáci Dinosauři, taková legenda

avatar uživatele
IrmaVep
Redaktor | Cool level: 34 | John Watson
18. 10. 2020 / 17:02:07 (před 3 roky)
off
andromache napsal(a):

A až teď mi vlastně došlo, že jeden ze symbolů mých devadesátek, Heartbreak High, se do ankety vůbec nekvalifikoval O_o...

A jo! To jsme taky zrali... stejne jako Hele nu a jeji chlapce 😁 za Helenu se dneska stydim, ale Skola zlomenych srdci mi neprijde, ze byla takhle uhozena. Taky bych se na par dilu klidne mrkla.

avatar uživatele
Matuush
Redaktor | Cool level: 52 | Jayne Cobb
18. 10. 2020 / 17:10:21 (před 3 roky)
off

Ty jo, docela čumím, že nepostoupil Sex ve městě s tím, jakou má ve světě kultovní popularitu.
A mrzí mě SpongeBob 😭 ..ale jen trochu 😁

Well, what can you do, Yoko? Can you play the tambourine?
avatar uživatele
andromache
Redaktor | Cool level: 42 | Arnold 'Jidáš' Rimmer
18. 10. 2020 / 17:10:29 (před 3 roky)
off
IrmaVep napsal(a):

A jo! To jsme taky zrali... stejne jako Hele nu a jeji chlapce 😁 za Helenu se dneska stydim, ale Skola zlomenych srdci mi neprijde, ze byla takhle uhozena. Taky bych se na par dilu klidne mrkla.

Helena to byl děs běs :D. Ale Heartbreak High rozhodně řešil daleko závažnější témata.. Dalo by se to přirovnat dejme tomu k BH 92010, ale témata nebyla tak povrchní... Si myslím já.

I didn’t choose this fandom, the fandom burst in and said ‘I’m your new roommate, cutie’ A usoplení spratci vždycky pokazí všechno hezký! Jo a nesnáším usmrkance a psy.
avatar uživatele
andromache
Redaktor | Cool level: 42 | Arnold 'Jidáš' Rimmer
18. 10. 2020 / 17:10:57 (před 3 roky)
off
Matuush napsal(a):

Ty jo, docela čumím, že nepostoupil Sex ve městě s tím, jakou má ve světě kultovní popularitu.
A mrzí mě SpongeBob 😭 ..ale jen trochu 😁

Ve světě možná, ale u nás zjevně na tyhle blbiny nemáme čas :D.

I didn’t choose this fandom, the fandom burst in and said ‘I’m your new roommate, cutie’ A usoplení spratci vždycky pokazí všechno hezký! Jo a nesnáším usmrkance a psy.
avatar uživatele
ragelly
Autorka článku | Cool level: 128 | Ragnar Lothbrok
18. 10. 2020 / 17:21:17 (před 3 roky)
off
Matuush napsal(a):

Ty jo, docela čumím, že nepostoupil Sex ve městě s tím, jakou má ve světě kultovní popularitu.
A mrzí mě SpongeBob 😭 ..ale jen trochu 😁

To už mladá generace nezná :D Za deset let budeme dělat anketu, kde bude vévodit Emily in Paris 😅

avatar uživatele
andromache
Redaktor | Cool level: 42 | Arnold 'Jidáš' Rimmer
18. 10. 2020 / 17:24:47 (před 3 roky)
off
ragelly napsal(a):

To už mladá generace nezná :D Za deset let budeme dělat anketu, kde bude vévodit Emily in Paris 😅

Probohy jenom to ne :D.

I didn’t choose this fandom, the fandom burst in and said ‘I’m your new roommate, cutie’ A usoplení spratci vždycky pokazí všechno hezký! Jo a nesnáším usmrkance a psy.
avatar uživatele
ragelly
Autorka článku | Cool level: 128 | Ragnar Lothbrok
18. 10. 2020 / 17:40:33 (před 3 roky)
off
andromache napsal(a):

Probohy jenom to ne :D.

Průměr 83 % z 168 hlasů? To vůbec není špatný :D

avatar uživatele
andromache
Redaktor | Cool level: 42 | Arnold 'Jidáš' Rimmer
18. 10. 2020 / 17:43:44 (před 3 roky)
off
ragelly napsal(a):

Průměr 83 % z 168 hlasů? To vůbec není špatný :D

Ach bohové.. Proč mají lidi furt stejně špatný vkus :D?

I didn’t choose this fandom, the fandom burst in and said ‘I’m your new roommate, cutie’ A usoplení spratci vždycky pokazí všechno hezký! Jo a nesnáším usmrkance a psy.
avatar uživatele
proobacz
Redaktor | Cool level: 26 | Ally McBealová
18. 10. 2020 / 20:26:06 (před 3 roky)
off
_karel_ napsal(a):

Ach jo, a taková to byla jízda :D

Jako vážně Twin Peaks je ze hry? A to se to ještě lidem nedávno oživilo s další sérií.

avatar uživatele
malina2035
Dlouholetý uživatel | Cool level: 36 | maj. Margaret 'Štabajzna' Houlihanová
18. 10. 2020 / 20:56:26 (před 3 roky)
off
AislinK napsal(a):

Chudáci Dinosauři, taková legenda

To mi povídej! Zamačkávám slzu 😥

Daniela
avatar uživatele
andromache
Redaktor | Cool level: 42 | Arnold 'Jidáš' Rimmer
18. 10. 2020 / 21:26:20 (před 3 roky)
off
proobacz napsal(a):

Jako vážně Twin Peaks je ze hry? A to se to ještě lidem nedávno oživilo s další sérií.

Jo, ale když už toho usínáš nudou, tak ten seriál nezachrání ani nové série :-). Leda by u těch nových lidi neusínali :D. O čemž ale v případě Twin Peaks silně pochybuju.

I didn’t choose this fandom, the fandom burst in and said ‘I’m your new roommate, cutie’ A usoplení spratci vždycky pokazí všechno hezký! Jo a nesnáším usmrkance a psy.
avatar uživatele
proobacz
Redaktor | Cool level: 26 | Ally McBealová
18. 10. 2020 / 21:28:26 (před 3 roky)
off
andromache napsal(a):

Jo, ale když už toho usínáš nudou, tak ten seriál nezachrání ani nové série :-). Leda by u těch nových lidi neusínali :D. O čemž ale v případě Twin Peaks silně pochybuju.

Dívaly jsme se na to samé? Já nudou rozhodně neusínala, spíš jsem zírala s otevřenou pusou kolikrát.)

avatar uživatele
andromache
Redaktor | Cool level: 42 | Arnold 'Jidáš' Rimmer
18. 10. 2020 / 21:34:03 (před 3 roky)
off
proobacz napsal(a):

Dívaly jsme se na to samé? Já nudou rozhodně neusínala, spíš jsem zírala s otevřenou pusou kolikrát.)

Já viděla první dva díly toho původního a fakt jsem se u toho děsně nudila. Furt jsem čekala nějakou vyšetřovací akci a místo toho se tam McLachlan jenom nějak divně ploužil :D.

I didn’t choose this fandom, the fandom burst in and said ‘I’m your new roommate, cutie’ A usoplení spratci vždycky pokazí všechno hezký! Jo a nesnáším usmrkance a psy.
avatar uživatele
proobacz
Redaktor | Cool level: 26 | Ally McBealová
18. 10. 2020 / 21:37:02 (před 3 roky)
off
andromache napsal(a):

Já viděla první dva díly toho původního a fakt jsem se u toho děsně nudila. Furt jsem čekala nějakou vyšetřovací akci a místo toho se tam McLachlan jenom nějak divně ploužil :D.

No, je fakt, že jsem se kdysi na to začala dívat a vzdala jsem to asi v půlce prvního dílu. A jak pak přišlo to prodloužení, tak jsem šla do sebe, s tím, že když na to lidi pějou chválu, že to musím ještě jednou zkusit. A dobře jsem udělala. Ono se to rozjelo a bylo to nakonec dost šílené.)

avatar uživatele
andromache
Redaktor | Cool level: 42 | Arnold 'Jidáš' Rimmer
18. 10. 2020 / 21:41:40 (před 3 roky)
off
proobacz napsal(a):

No, je fakt, že jsem se kdysi na to začala dívat a vzdala jsem to asi v půlce prvního dílu. A jak pak přišlo to prodloužení, tak jsem šla do sebe, s tím, že když na to lidi pějou chválu, že to musím ještě jednou zkusit. A dobře jsem udělala. Ono se to rozjelo a bylo to nakonec dost šílené.)

Já ti nevím.. Pokud nemám v detektivce aspoň jednu pořádnou přestřelku na epizodu, tak se celkem i nudím :D. Plus, McLachlana fakt nemusím, takže mi to kazí tenhle nesympatický obličej (nehledě na to, že v něm asi spíš vždycky uvidím neplodného Skota ze Sex and the City :D... Zrovna tyhle díly jsem musela vidět, ach jo :D).

I didn’t choose this fandom, the fandom burst in and said ‘I’m your new roommate, cutie’ A usoplení spratci vždycky pokazí všechno hezký! Jo a nesnáším usmrkance a psy.
avatar uživatele
proobacz
Redaktor | Cool level: 26 | Ally McBealová
18. 10. 2020 / 21:52:54 (před 3 roky)
off
andromache napsal(a):

Já ti nevím.. Pokud nemám v detektivce aspoň jednu pořádnou přestřelku na epizodu, tak se celkem i nudím :D. Plus, McLachlana fakt nemusím, takže mi to kazí tenhle nesympatický obličej (nehledě na to, že v něm asi spíš vždycky uvidím neplodného Skota ze Sex and the City :D... Zrovna tyhle díly jsem musela vidět, ach jo :D).

Tak každý má jiný vkus.) Teda, vůbec si ho ze Sexu ve městě nepamatuju.) Mám problém, krom rozkoukaných asi 50 seriálů, které odkládám na neurčito a hromady seriálů, které skončily v ignotrovaných, se mi zas povedlo rozkoukat čerstvě další tři a nemůžu se dokopat k tomu, abych v nich pokračovala. Potřebovala bych něco krátkého, co by byla taková bomba, že se od toho neodtrhnu. Nebo zas něco rozkoukám a pak nebudu vědět co s tím.(

avatar uživatele
andromache
Redaktor | Cool level: 42 | Arnold 'Jidáš' Rimmer
18. 10. 2020 / 21:57:53 (před 3 roky)
off
proobacz napsal(a):

Tak každý má jiný vkus.) Teda, vůbec si ho ze Sexu ve městě nepamatuju.) Mám problém, krom rozkoukaných asi 50 seriálů, které odkládám na neurčito a hromady seriálů, které skončily v ignotrovaných, se mi zas povedlo rozkoukat čerstvě další tři a nemůžu se dokopat k tomu, abych v nich pokračovala. Potřebovala bych něco krátkého, co by byla taková bomba, že se od toho neodtrhnu. Nebo zas něco rozkoukám a pak nebudu vědět co s tím.(

Jo, tak přesně tohle mám teď taky.. Tuny rozkoukaných, ale nálada není ani na jedno. Pak příjde nárazově vlna nějakých dokumentů (třeba letecké katastrofy) a jsem na pár dní zabavená, ale i to nadšení se odvalí... Prostě v takových vlnách a je to na zabití... A já bohužel jo, tu představu McLachlana ve skotské sukni z hlavy nedostanu ani drátěnkou :D. A to ji ani neměl zvednutou :D.

I didn’t choose this fandom, the fandom burst in and said ‘I’m your new roommate, cutie’ A usoplení spratci vždycky pokazí všechno hezký! Jo a nesnáším usmrkance a psy.
avatar uživatele
proobacz
Redaktor | Cool level: 26 | Ally McBealová
18. 10. 2020 / 22:08:08 (před 3 roky)
off
andromache napsal(a):

Jo, tak přesně tohle mám teď taky.. Tuny rozkoukaných, ale nálada není ani na jedno. Pak příjde nárazově vlna nějakých dokumentů (třeba letecké katastrofy) a jsem na pár dní zabavená, ale i to nadšení se odvalí... Prostě v takových vlnách a je to na zabití... A já bohužel jo, tu představu McLachlana ve skotské sukni z hlavy nedostanu ani drátěnkou :D. A to ji ani neměl zvednutou :D.

Ježiš, co mi to nasazuješ do hlavy se skotskou sukní?)

avatar uživatele
andromache
Redaktor | Cool level: 42 | Arnold 'Jidáš' Rimmer
18. 10. 2020 / 22:12:50 (před 3 roky)
off
proobacz napsal(a):

Ježiš, co mi to nasazuješ do hlavy se skotskou sukní?)

Přesně to, co po těch x letech straší dodneška i mě :D.

I didn’t choose this fandom, the fandom burst in and said ‘I’m your new roommate, cutie’ A usoplení spratci vždycky pokazí všechno hezký! Jo a nesnáším usmrkance a psy.
avatar uživatele
proobacz
Redaktor | Cool level: 26 | Ally McBealová
18. 10. 2020 / 22:18:53 (před 3 roky)
off
andromache napsal(a):

Přesně to, co po těch x letech straší dodneška i mě :D.

Tak ne že mne napadne to jít hledat.) To bych si pak musela nafackovat. Ale myslela jsem, že mi něco poradíš. To, na co bych se chtěla dívat, není ukončené a to už jsem si vzala příklad z Ragelly, že se do toho pouštět nebudu. Ideální by bylo nějaké fantasy mixnuté s krimi.

avatar uživatele
andromache
Redaktor | Cool level: 42 | Arnold 'Jidáš' Rimmer
18. 10. 2020 / 22:23:07 (před 3 roky)
off
proobacz napsal(a):

Tak ne že mne napadne to jít hledat.) To bych si pak musela nafackovat. Ale myslela jsem, že mi něco poradíš. To, na co bych se chtěla dívat, není ukončené a to už jsem si vzala příklad z Ragelly, že se do toho pouštět nebudu. Ideální by bylo nějaké fantasy mixnuté s krimi.

Počkej, teď jsem se v tom asi zamotala.. Má to být ukončené nebo to nemá být ukončené?

I didn’t choose this fandom, the fandom burst in and said ‘I’m your new roommate, cutie’ A usoplení spratci vždycky pokazí všechno hezký! Jo a nesnáším usmrkance a psy.
avatar uživatele
proobacz
Redaktor | Cool level: 26 | Ally McBealová
18. 10. 2020 / 22:27:07 (před 3 roky)
off
andromache napsal(a):

Počkej, teď jsem se v tom asi zamotala.. Má to být ukončené nebo to nemá být ukončené?

Ukončené, moje paměť má díry, než vyjde další řada, už to většinou zapomenu. Takže se dívám jen na to, co je kompletní. Což mi připomíná, jak moc mi chybí názory, které jsem četla pravidelně. Ty mě kolikrát inspirovaly.

avatar uživatele
andromache
Redaktor | Cool level: 42 | Arnold 'Jidáš' Rimmer
18. 10. 2020 / 22:29:17 (před 3 roky)
off
proobacz napsal(a):

Ukončené, moje paměť má díry, než vyjde další řada, už to většinou zapomenu. Takže se dívám jen na to, co je kompletní. Což mi připomíná, jak moc mi chybí názory, které jsem četla pravidelně. Ty mě kolikrát inspirovaly.

Zkusím se po něčem mrknout, ale zatím to vypadá, že všechno, co bych ti tak doporučila jsi už viděla :-).

I didn’t choose this fandom, the fandom burst in and said ‘I’m your new roommate, cutie’ A usoplení spratci vždycky pokazí všechno hezký! Jo a nesnáším usmrkance a psy.
avatar uživatele
proobacz
Redaktor | Cool level: 26 | Ally McBealová
18. 10. 2020 / 22:36:45 (před 3 roky)
off
andromache napsal(a):

Zkusím se po něčem mrknout, ale zatím to vypadá, že všechno, co bych ti tak doporučila jsi už viděla :-).

Děkuji předem za snahu.)Zatím jsem si přečetla asi 700 nahromaděných příspěvků na timeline. A když se nemám na co koukat, tak musím chudák hrát online hry. Ještě že je halooweenskej event.) Jo a pod tíhou mého trápení jsem sežrala celý balíček polomáčených sušenek. A bude hůř, mám tam ještě čokoládu a Margotku a Milenu.(

avatar uživatele
andromache
Redaktor | Cool level: 42 | Arnold 'Jidáš' Rimmer
18. 10. 2020 / 22:38:52 (před 3 roky)
off
proobacz napsal(a):

Děkuji předem za snahu.)Zatím jsem si přečetla asi 700 nahromaděných příspěvků na timeline. A když se nemám na co koukat, tak musím chudák hrát online hry. Ještě že je halooweenskej event.) Jo a pod tíhou mého trápení jsem sežrala celý balíček polomáčených sušenek. A bude hůř, mám tam ještě čokoládu a Margotku a Milenu.(

Tak online hry hraju taky :D. Ale není to pod tíhou toho, že hych se neměla na co dívat :D. Spíš mě to baví víc, než leckterý seriál :D. A jinak mě teda zásoby docházejí, asi budu muset na nákup :D.

I didn’t choose this fandom, the fandom burst in and said ‘I’m your new roommate, cutie’ A usoplení spratci vždycky pokazí všechno hezký! Jo a nesnáším usmrkance a psy.
avatar uživatele
proobacz
Redaktor | Cool level: 26 | Ally McBealová
18. 10. 2020 / 22:45:14 (před 3 roky)
off
andromache napsal(a):

Tak online hry hraju taky :D. Ale není to pod tíhou toho, že hych se neměla na co dívat :D. Spíš mě to baví víc, než leckterý seriál :D. A jinak mě teda zásoby docházejí, asi budu muset na nákup :D.

Já bych to potřebovala mít nějak vyvážený, něco času ve hře, něco v seriálu a něco u knížky. Ale pravidelně se mi stává, že mi něco vypadne na čas. Knížku jsem už v ruce tak měsíc neměla. Teď sice už pár měsíců v kuse hraji, ale taky byla doba, kdy jsem měla útlum a zábrany. Ale pracuji na výrobě Legendary longbow, tak mě to drží.) Copak hraješ pěkného? Já hrála WoWko, teď GW2.

avatar uživatele
andrea168
Dlouholetý uživatel | Cool level: 20 | Zipper
18. 10. 2020 / 23:39:59 (před 3 roky)
off

Coze? Vrazedne pobrezi nepostoupilo?! Jsem v soku. :-( Protoze jestli neco reprezentuje devadesatky, tak je to Nick Slaughter a jeho kosile.
Asi si hodim maraton.

avatar uživatele
sonkad
Dlouholetý uživatel | Cool level: 13 | Kenny McKormick
19. 10. 2020 / 15:05:21 (před 3 roky)
off

Hlas ide Roswellu, váhala som aj Frasiera, ale Roswell bol predsa väčšia láska :)

Z nepostupujúcich ma najviac mrzí Star Trek: DS9, Babylon5 a úplne najviac ma prekvapil koniec Sexu v meste.. Nepostupujúce sci-fi by som pochopila, nie je to mainstreamový žáner, ale Sex bol prekvapivý.

avatar uživatele
ragelly
Autorka článku | Cool level: 128 | Ragnar Lothbrok
19. 10. 2020 / 15:27:59 (před 3 roky)
off

Mě překvapuje Chicago Hope, Sindibád, Law & Order, Sex ve městě, Esmeralda, Zlatá sedmdesátá, Law & Order: SVU, Twin Peaks a Zmije 🤯

avatar uživatele
kumla
Dlouholetý uživatel | Cool level: 27 | Bobby Singer
20. 10. 2020 / 08:00:51 (před 3 roky)
off
andromache napsal(a):

A až teď mi vlastně došlo, že jeden ze symbolů mých devadesátek, Heartbreak High, se do ankety vůbec nekvalifikoval O_o...

Ty jo, má HH jsem ale úplně zapomněla a to jsem to viděla komplet! Na svou dobu to bylo fakt dobré.

Kumla
avatar uživatele
Arkantos
Dlouholetý uživatel | Cool level: 23 | Denholm
22. 10. 2020 / 11:14:45 (před 3 roky)
off

Nemala by už byť ďalšia anketa?

avatar uživatele
ragelly
Autorka článku | Cool level: 128 | Ragnar Lothbrok
22. 10. 2020 / 15:14:13 (před 3 roky)
off
Arkantos napsal(a):

Nemala by už byť ďalšia anketa?

Připravím, od zítřka začneme :)