27. 10. 2020

Netflix chystá další pecku - vytvoří seriálový Assassin's Creed!

Netflix chystá další pecku - vytvoří seriálový Assassin's Creed!

Netflix dnes oznámil, že podepsal smlouvu s Ubisoftem. Chystá seriálovou verzi mezinárodně nejvýdělečnější herní série Assassin's Creed. První s potenciálně vícero seriálů bude epická hraná adaptace, Netflix aktuálně hledá showrunnera.

Velká smlouva umožní Netflixu vyobrazení všech ikonických příběhových linií, a to nejen v rámci jednoho seriálu. Potenciálně by zde mohla být velká globální poptávka po hraných, animovaných i anime seriálech.

„Již více než deset let miliony fanoušků po celém světě pomáhají utvářet značku AC v ikonické dílo,“ uvedl ředitel Ubisoftu Jason Altman. „Jsme nadšení, že máme možnost s Netflixem vytvořit seriál. Moc se těšíme na vytváření nové ságy v univerzu Assassin's Creed.“

Hra se poprvé představila v roce 2007. Od té doby se prodalo 155 milionů kopií po celém světě. Jde tak o jednu z nejvýdělečnějších herních sérií v historii.


Těšíte se na seriál? Myslíte, že má šanci stát se stejně velkou peckou jako třeba Zaklínač?

Taky by ti myš neupadla, když to pošleš do světa. 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře14zobraz všech 14 příspěvků
Blank

Blank

Hlavně ať to nezkazí. :-D Skvělé hry, film ušel. Tak uvidíme, co seriál. :-)
před 24 týdny
golf11

golf11

Keďže vznikajú seriály na základe hier, veľmi by ma zaujímalo, ako by vyzeral seriál zo The Sims :D
před 24 týdny
_-0-_

_-0-_

Vsadil bych se, že by z toho byl romantický soaphnus.
před 24 týdny
Další články k tématu