Facebook Twitter E-mail
7. ledna 2013

Promo videa: Fringe, Californication, Revolution, Vegas

Od každého kousek. To dnes platí u naší video bleskovky. Pohodlně se usaďte a užívejte si proma na výjimečné seriály, které se vrací, nebo které naopak spějí do velkolepého finiše.

Fringe (Hranice nemožného)

A začneme akčně. Poslední tři epizody zbývají seriálu Fringe (Hranice nemožného). Následující promo láká přesně na ně a slibuje, že „vše bude odhaleno“.

Californication

Věčný sukničkář Hank Moody se vrátí s šestou řadou Californication 13. ledna. Bude z šesté série rocková opera?! Asi ne, i když… na druhou stranu… no podívejte se sami:

Revolution

I když se Revolution nevrátí až do března, už teď je na světě pekelně lákavý teaser, na co se v druhé polovině série fanoušci můžou těšit! Protože v roce 2013 se „změní úplně všechno“!

Vegas

Na závěr tu máme k dobru promo k Vegas. I to slibuje pěkně napjaté okamžiky, ale tady se fanoušci můžou radovat: Vegas se totiž vrací již toto úterý!


Na který seriál se těšíte vy?

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

litllewitch
před 253 týdny
Těším se na Revolution. Jsem zvědavá, jak chce Miles a spol zdrhat před...
Misel
před 253 týdny
Bože to čekání mě zabije . Hlavně Revolution vypadá to perfektně jen doufám že...
zahron
před 253 týdny
You should ... Tentokráte bude guest star SPOILER » Marilyn Manson «...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY