Facebook Twitter E-mail
12. ledna 2013

Promo videa: Finále Fringe a 3. řada Game of Thrones

Vážení a milí seriáloví nadšenci!

Čas seriálů nemilosrdně ubíhá a ať už si to připouštíme nebo ne, některé musí i skončit. Finále seriálu ale bývá větinou událost citově vyhrocená, ať už oslavná nebo neskutečně smutná. Pokaždé ale za seriálem zůstane spousta práce, kterou mohou do skonání historie oceňovat další a další diváci.

Takový osud potkal i seriál Fringe. Finálem se završí dlouhá a strastiplná pouť seriálu (kdo pamatuje loňské čekání na kývnutí FOXu na pátou sérii mi určitě dá za pravdu); seriál završí své působení na rovných sto epizod.

Z celého seriálu tak zbývá odvysílat pouze závěrečnou epizodu; tu si můžete vychutnat 18. ledna v 21:00 na FOXu.Aby naše dnešní promo videa nebyla až tak chudá, zařadíme do něj i jedno video, které se objevilo včera. Jde o promo k netrpělivě očekávané třetí řadě seriálu Hra o trůny. Nese název „Tříoká vrána“ a netradičně se odehrává v moderním světě.

Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík!
Seraphine313
Autor je občasný článkař/titulkář, podřadný grafik, milovník HTML, závodních her, matematiky a astrofyziky, sarkastik/skeptik/pragmatik, celoživotní STAR WARS fanatik, a v mikrozbytku času i student managementu.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

nevermore
hodně dávno
Na tom Tease je ale nejlepší Rains of Castamere (ta písnička) a hlavně ty bubny...
Majef
hodně dávno
Miluju GOT! Už se na 3 serii moc těším
vampiredream
hodně dávno
Byl to velmi dobrý seriál (zejména první tři řady). Holt autorům došel dech a...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY